18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu INFORMACJA: liveleak.com i youtube zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
zxc1234 2024-09-26, 15:19
@pankruk:
cos mi sie wydaje ze tam wiecej bylo grzebane

tak z ciekawości fajnie byłoby wiedzieć co



i raczej nie tylko do pokazywania

ps koń im nowszy tym brzydszy i słabszy
Zgłoś
Avatar
bananowyNihilista 2024-09-26, 15:36 1
sirapacz napisał/a:

@
Hondziarz, jeździł 27 letnim autem które pucował, naprawiał, ulepszał. Zapracował na nie - nie sądzisz, że kupił je za swoje? a nie jak ten gnojek opieprzył auto klienta z warsztatu taty (zakładam, że tak było) i go nie szanował. Nie szanował bo nie zapracował na to. Tak samo jak banany dostaną auto "na urodziny" od tatusia i zachowuje się jak bydle.
Ten tu płaczek widzi rozkurwione auto na które zapracował, o które dbał lepiej niż większość ludzi. Stracił swój czas, pracę i pieniądze - bo jak wspomniałem od tych złodziejskich 'ubezpieczycieli' nie dostanie należnej kompensaty o ile nie będzie się z nimi naparzał w sądzie. Jak myślisz. Posiadacz 27 letniego auta ma kasę na prawnika, który wyszarpie kasę?
Taki płacz to nie wstyd. Jest opanowany kiedy trzeba a emocje puścił dopiero jak już było spokojnie.
A że panna płacze? Miałeś kiedyś wypadek lub kolizję? Wjechał ktoś w ciebie? We mnie kilkukrotnie - to za każdym razem jest silny stres. A nigdy nie miałem klapy bagażnika 10cm od pleców.



Stary a co to ma do rzeczy... nawet jak było tak jak mówisz to mówisz tylko o pieniądzach, to są pierdoły... mężczyzna nie roni łez na pierdoły... bardzo ciężko pracowałem i mi się zjebało i teraz nie mam... to się popłaczę... NO STARY WEŹ... mężczyźni nie płaczą na pierdoły, nie jęczą, nie żalą się, nie chodzą po psychoanalitykach, nie malują się , nie noszą kiecek i nie udają, że są dziewczynami, nie biją dziewczyn. Mężczyźni są obrońcami, wojownikami, żywicielami, pracują na rodziny, nigdy się nie łamią, a jak się łamią to nie o pierdoły jak zepsuty samochodzik... facet jest kurwa facet... mi się słowo mężczyzna kojarzy ze skałą, kamieniem, opoką, siłą ale nie z łzami, pizdy darciem na pierdzielnięty samochodzik albo inny stresik... to nie jest męskie... to jest jakieś zjebane pedałowate dla mnie... tak po ludzku NIEMĘSKIE, NIEGODNE, wręcz godne pożałowania i wstydu.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-09-26, 16:33
Który to jechał buhahaha
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-09-26, 18:14
zxc1234 napisał/a:

@:
cos mi sie wydaje ze tam wiecej bylo grzebane
tak z ciekawości fajnie byłoby wiedzieć co
i raczej nie tylko do pokazywania
ps koń im nowszy tym brzydszy i słabszy



Co by nie było grzebane to z perspektywy samych zmagań z dzisiejszymi, zwykłymi samochodami stosunek inwestycji i pracy do efektów jest mizerny. Jeśli komuś sprawia to frajde to ja to szanuje, luz ale delikatnie mówiąc nie byłbym pocieszony gdyby po zainwestowaniu powiedzmy 50k w 27 letnią Hondę wyjebałoby mnie lub chociaż równo jechało flotowe bmw 320d, które dzisiaj wykręca 6.8 do setki i wyciąga 250 km/h.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-09-26, 19:26
Nowe informacje w sprawie:



13 tysi mu zaoferowali a ten obrażony
Zgłoś
Avatar
subik 2024-09-26, 19:34 1
Miałem taką 12lat temu 2.2 VTiS 185KM czyli typowo na japoński rynek. Oj frajda była, sie bawiło ale problemy z częściami miałem strasznie, jedynie można było ściągnąć ze stanów albo z Japonii youtube.com/watch?v=7yJbsSZ5JR0
Zgłoś
Avatar
zxc1234 2024-09-26, 19:52
@pankruk:
"stosunek inwestycji i pracy do efektów jest mizerny"
co racja to racja
mimo to lubie sobie poogladac ciekawie grzebniete auta (ceny czesci i wkład pracy jesli chodzi o koszta staram się ignorować - w trosce o resztki zdrowia psychicznego)

edit:
Do Preludy wstawiony H22
Moc ze 130 na 214 jest duża różnica
dorzucony wykres z hamowania
dlubana w warsztacie grzebiacym glownie w hondach
takze ciekawe, moze sie gdzies po necie doszukam co tam jeszcze bylo grzebane

@Marian_Koniuszko:
sie nie zdziwie jak tam z 5x wiecej wrzucil..

edit: troche niedoszacowalem, ale blisko

Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-26, 20:01
Będzie mniej o trzech debili w szybkich furach na drogach. Profit.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-09-26, 20:21 1
zxc1234 napisał/a:

sie nie zdziwie jak tam z 5x wiecej wrzucil..

edit: troche niedoszacowalem, ale blisko


O kurwa, 70k wyjebane na przednionapędową hondę
Zgłoś
Avatar
kapsel666 2024-09-26, 21:54
Jaka to kamerka? zajebiscie zbiera dzwięk.
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-09-26, 22:01
Dlaczego jakiś pizdeusz udostępniający to nagranie tutaj na stronie dalej powiela nieprawdę w tytule filmu i sieje dezinformacje? Ciągnie druta na hard adminowi? p.s. Zastanawia mnie jak tu inni idioci piszący nieprawdę i siejący dezinformację bana nie dostają... Ale chyba jasne, bunga bunga from Dąbrowa Górnicza, niech nie rzuci admin kamieniem do pederasty którego posuwa..."Ament"...
Zgłoś
Avatar
Beasf 2024-09-26, 22:57
Skąd tam tylu tych stritzjebów. Pieprzeni mistrzowie prostych, lubię patrzeć w lusterka jak zostają na zakrętach
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-09-26, 22:58
bananowyNihilista napisał/a:

Stary a co to ma do rzeczy... nawet jak było tak jak mówisz to mówisz tylko o pieniądzach, to są pierdoły... mężczyzna nie roni łez na pierdoły... bardzo ciężko pracowałem i mi się zjebało i teraz nie mam... to się popłaczę... NO STARY WEŹ... mężczyźni nie płaczą na pierdoły,



Na pierdoły nie. Ale to dla niego mogło być całe jego życie. Jeden uroni łzę jak mu matka umrze a drugi będzie ryczał bo mu samochód skrócili o metr. Wszystko kwestia wartościowania.
Faceci bardzo rzadko płaczą ale pisanie, że to nie męskie, że pizda, że nie godne, że to powód do wstydu. A potem masz to:
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/statystyka-przyczyn-zgonow/zamachy-samobojcze-w-2016-r-,5,1.htmlŻródło na stat.gov.pl za 2016 rok

Pozwól, że zacytuję:
W Polsce w 2016 r. śmiercią samobójczą zginęło więcej osób niż w wypadkach drogowych. W 2016 r.
Komenda Główna Policji odnotowała 9861 prób samobójczych, z czego 5405, zatem blisko 55%
przypadków, zakończyło się zgonem (o 283 mniej niż w 2015 r.). Mężczyźni popełnili 4638 samobójstw
(85,8% przypadków)
, a kobiety 767.

My, faceci jeśli nie damy ujścia złym emocjom tylko będziemy tłumić gówno w sobie skończymy wśród tych 85% (dociera do was taka wartość w ogóle?). Facet jest człowiekiem i ma określone role w społeczeństwie - samcze role. Ale to dalej jest człowiek. Potrzebuje ryczeć? Niech ryczy. Potem przestanie, wstanie, otrzepie się i będzie silniejszy niż wcześniej. Co cię nie zabije to cię wzmocni.

Wybacz (to nie wycieczka osobista): trzeba być bezmyślną pizdą albo zwyczajnie niedojrzałym mlekosiorbem by twierdzić, że facet nie może zapłakać.
Jak będziesz miał kumpla, który się będzie psychicznie składał to nie pierdol mu że jest ciotą i babą bo płacze tylko mu pomóż i pogadaj z nim bo może skończyć jak inni z tej gównianej statystyki. Jak mu baba dziecko zabierze (bo sądy zwykle tak orzekają...) to część będzie miała wyjebane a część kocha swoje dzieci i będzie cierpieć. Porównanie dziecka do samochodu jest może do bani ale weź poprawkę na to, że to jeszcze młokos i nie zdążył mieć. Będzie miał dziecko to przestanie jeździć szybko, będzie uważny i rozsądny. Wiem co wyczyniałem 20 lat temu i co robię teraz. Szybko jeżdżę w zasadzie tylko jak jadę sam i tylko na Skach. Obecnie jego oczkiem w głowie jest samochód i dziewczyna a za kilka lat pewnie będzie żona i dziecko a samochód zamieni na wózek sklepowy z dużym bagażnikiem.
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-09-26, 23:23
Misiu pysiu się popłakał... Biedny... mały.
Zgłoś
Avatar
Lostos 2024-09-26, 23:40
@Kogucik_Bałamucik:

Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Sklej wary gówniarzu !
W jakich innych ludzi się wjebał ?
Aaaa w takich samych zjebów jak on czy w emerytów lub ludzi do pracy/z pracy jadących!
Nie kłam parówo ! Bo wszystko doskjonale widać w kogo się wjebał.
To są jego kumple/znajomi, i się razem ścigali (są świadkowie) policja tez to wie oskarku pedzlaku.


Takiego gówniarza jak Ty dawno już nie widziałem masz poziom IQ poniżej twojego kutasa. Więc jeżeli kurwo nie wiesz co się wydarzyło jebaj pysk w miskę i jedź pierdolony gruz.. a nie się kurwo wypowiadasz na forum
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie