18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
RELAX 2014-02-07, 17:03 19
Choć nie jestem kibicem, zajebiście to brzmi i czuć ducha sportu z oddaniem tych ludzi
Czesław Niemen w wykonaniu LW jest mistrzowski.
A jak się komuś nie podoba moja opinia to niech spierdala.
Ja szanuję inne, więc spokój
Zgłoś
Avatar
Saute 2014-02-07, 19:15 3
Za filmy Piecyka zawsze browar!
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-07, 22:16 1
Żeby tylko w ten sposób kibicowali to co tydzień bym chodził, ale tak nie ma... przecież zawsze trzeba kurwami i żydami obrzucić przeciwną drużynę... debile.
Zgłoś
Avatar
kieriii 2014-02-09, 22:06 17
sard - skończ ten zasrany tvn i inne gówna oglądać, oni robią wam kurwa wodę z mózgu, a wy wierzycie w to co powiedzą "ale tak nie ma" bo nigdy kurwa nie byłeś. bez pozdrowień
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2014-02-09, 22:08 11
no to może ja zacznę ... jebać ruch
Zgłoś
Avatar
patryk2333 2014-02-09, 22:12
@up może lepiej skończ

A Lech w Turynie - MIAZGA
Zgłoś
Avatar
Rudsonik 2014-02-09, 22:12 15
sard napisał/a:

Żeby tylko w ten sposób kibicowali to co tydzień bym chodził, ale tak nie ma... przecież zawsze trzeba kurwami i żydami obrzucić przeciwną drużynę... debile.


Typ na sadisticu narzeka, że ktoś kogoś obraża i przeklina.
Poziom hipokryzji mistrzowski.
Zgłoś
Avatar
valhalla77 2014-02-09, 22:13 1
Jak to powiedział Ś.P. gen. Petelicki to właśnie kibice będą bronić państwa w ramach zagrożenia, chwała im za to! Wielka Polska Na Wieki!
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-02-09, 22:16
kibice i nie ma burdy???
chujowe, idę oglądać tefauen
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-02-09, 22:22 1
@valhalla77 chyba jako żywe tarcze... Nawet załóżmy przez chwilę, że taki kibic ma szanse w starciu wręcz z żołnierzem. To idiotyczne założenie ale tak przyjmijmy:
żołnierz ma broń palną a kibic co najwyżej sztachetę.
Zgłoś
Avatar
Amelinium 2014-02-09, 22:28
maniiiek napisał/a:

@valhalla77 chyba jako żywe tarcze... Nawet załóżmy przez chwilę, że taki kibic ma szanse w starciu wręcz z żołnierzem. To idiotyczne założenie ale tak przyjmijmy:
żołnierz ma broń palną a kibic co najwyżej sztachetę.



A ty nie masz rozumku genderowcu.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2014-02-09, 22:30
kieriii napisał/a:

sard - skończ ten zasrany tvn i inne gówna oglądać, oni robią wam kurwa wodę z mózgu, a wy wierzycie w to co powiedzą "ale tak nie ma" bo nigdy kurwa nie byłeś. bez pozdrowień


Hurr TeFałeN kłamie i papieża Polaka naszego rodaka wielką osobę obraża durr

maniiiek napisał/a:

@valhalla77 chyba jako żywe tarcze... Nawet załóżmy przez chwilę, że taki kibic ma szanse w starciu wręcz z żołnierzem. To idiotyczne założenie ale tak przyjmijmy:
żołnierz ma broń palną a kibic co najwyżej sztachetę.


Przecież kibole to husaria XXI wieku :E
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2014-02-09, 22:35 1
@up to oddaj mi swój. W końcu i tak go nie używasz to co się marnować będzie?

Cytat:

Przecież kibole to husaria XXI wieku :E


Dobrze, że bez koni. Zanim by dojechali do wroga z 4/5 by się zabiło... No ale wiadomo, że taki kibol to lepszy od Neo z Matrixa jeśli o walkę chodzi. Połowę armii by gołymi rękoma wybił a na czołgi wystarczyłby mu kastet...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-02-09, 22:44 3
@maniiiek, Jarrt A Wy macie tak ograniczone mózgi, że wyobrażacie sobie, że ci ludzie dostając powołanie na wypadek wojny pójdą w krótkich spodenkach, koszulce polo, z ochraniaczem na zęby i kastetem w rękach na wojnę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie