18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Top 50 metalowych riffów
DR_DRE • 2013-10-27, 0:16
Nawet jak "hejtujesz" metal jak 3 letnie dziecko metal to znajdziesz tu coś dla siebie, jest to zbiór genialnych i kultowych riffów z całego świata i z całego okresu trwania metalu.

Zapraszam.

Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-10-27, 10:57
Metallicą jarają się gmibusy, ja nie jestem metalem, ale nawet jak ktoś gra Metallicę w sklepie muzycznym to krzywą się na ciebie patrzą albo cię wypraszają ze sklepu (raz nawet widziałem tabliczkę z zakazanymi utworami oprócz "Smoke on the water" głównie była Metallica)
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-10-27, 11:06
@showexon
jakbyś nie wiedział wojownicy ortalionu lub inni wsteczni też twój filmik uznają za "brudasowy"
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-10-27, 11:33
Jedyna sluszna lista chujowych gatunkow w muzyce
1.dubstep
2.manieczki
3.metal
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-27, 11:34 1
@up bo są kretynami, albo nie mają słuchu. Showexon też nie błysnął intelektem, nazywając muzykę w swoim filmiku lepszą bo nie dla brudasów, mimo że wstawił riffy dokładnie tego samego gatunku muzycznego Obrazuje to jak hejterzy są zapatrzeni w swoje gówno, które uważają za najlepsze na świecie, taplają się w nim jak Japońska kurwa. mimo że ktoś oferuje im tort. Chuj wam w dupe nygusy.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-10-27, 11:42 8
Nazywajcie mnie brudasem, tak bardzo mam na to wyjebane, ale przynajmniej słucham muzyki która ma jakąś wartość a nie pseudo poezji o tym jakie życie jest przejebane, psy ciągle nas gonią a marihuanen tak bardzo niezalegalizowany.
Zgłoś
Avatar
TB303 2013-10-27, 11:42 4
TheRev napisał/a:

Do grania takiej muzyki potrzebne są umiejętności i talent, a nie kurwa odtwarzanie jakiś zjebanych i ryjących banię dźwięków z komputera.


Nie zesraj się tymki swoimi "umiejętnościami". Do każdej ambitnej muzyki(czy to metalowej czy elektronicznej) potrzebne są umiejętności lecz nie tylko, o których myślisz ale również te intelektualne. Więc stul pysk.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-10-27, 11:51 10
Wszyscy jesteście ograniczeni, ja słucham mongolskiego śpiewu gardłowego i rośnięcia trawy.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-10-27, 12:34
O ty wstrętny! Dziadu! Zamiast leżeć na kacu wytrzymałem do dziewiątej minuty i latam jak kot z pęcherzem. Mam nadzieję, że dalej zobaczę Tankard ze znanym motywem?
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-10-27, 13:48 2
Murekkk napisał/a:

ale przynajmniej słucham muzyki która ma jakąś wartość a nie pseudo poezji o tym jakie życie jest przejebane,



hahahaha a przez ta "wartosc" rozumiesz pseudo poezje o demonach, krwi czy innych fantastycznych glupotach?

ahh metale. jedyna grupa ludzi, ktora w boga nie wierzy, a swoim zachowaniem przebija najwiekszych pojebow z koscielnych law

jedyna grupa, ktora mysli, ze muzyka jakiej sluchaja swiadczy o ich intelekcie, gdzie muzyka jakiej sluchaja nie ma zadnych intelektualnych wartosci, juz nie wspominajac o tym, ze 3/4 metali nie wie nawet co spiewa wokalista.

metal to gatunek jak kazdy inny, tylko metale sa popierdoleni
Zgłoś
Avatar
lady_dwarf 2013-10-27, 13:54 3
Żeby tworzyć metal trzeba mieć skille i tyle. Żyję wśród śmiesznych dresów i gimbusów od skrillexa, więc nie wkręcajcie, że odgłosy wiertarki i napierdalanie na policje to prawdziwa muzyka. Już, już, wracam do kuchni pokoncertować na garnkach.

PS: Pozdrowienia dla Olka. \m/
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2013-10-27, 14:02 4
he, he, a śmiesznie też jest jak brudny, śmierdzący dresiarz, który chodzi w jednym dresie przez pół roku nie piorąc go mówi do metala "brudasie". O ironio. Ale chyba zgadzacie się, że nie każdy słuchający rapu chodzi w brudnym dresie co nie ? To tak samo jak nie każdy metal ma długie włosy i glany.

Swoją drogą to ciekawy jestem jaka jest wasza definicja muzyki ?
Skoro niektórzy z was mówią, że metal to nie muzyka to w takim razie recytacja z podkładem muzycznym albo elektroniczne brzmienie wykreowane na urządzeniu, które nigdy nie widziało żadnego instrumentu tym bardziej muzyką nie jest czyż nie ? Nic wam nigdy nie pasuje drodzy sadole Wspólne zdanie macie chyba tylko na temat murzynów i homosiów
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-10-27, 14:04 5
Te wszystkie komentarze powyżej wywołuja u mnie taki piękny uśmiech Nie ma to jak popatrzeć na kłótnie jebanych debili, dzięki chłopaki!
Zgłoś
Avatar
turekk 2013-10-27, 14:08 1
obrażajcie sie dalej, ide po popcorn
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-10-27, 14:26
Co za gówno ja pierdole. Zero przekazu.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-10-27, 14:31 4
lapps napisał/a:



hahahaha a przez ta "wartosc" rozumiesz pseudo poezje o demonach, krwi czy innych fantastycznych glupotach?

ahh metale. jedyna grupa ludzi, ktora w boga nie wierzy, a swoim zachowaniem przebija najwiekszych pojebow z koscielnych law

jedyna grupa, ktora mysli, ze muzyka jakiej sluchaja swiadczy o ich intelekcie, gdzie muzyka jakiej sluchaja nie ma zadnych intelektualnych wartosci, juz nie wspominajac o tym, ze 3/4 metali nie wie nawet co spiewa wokalista.

metal to gatunek jak kazdy inny, tylko metale sa popierdoleni



Nie jestem metalem, nie jestem ateistą, nie twierdzę, że muzyka świadczy o intelekcie, chociaż można się tym sugerować. Muzyka radiowa nie jest wymagająca i po prostu wpada w ucho, nie wymaga wiele od odbiorcy. Słucham muzyki, nie piosenek więc o jakimkolwiek przekazie możesz zapomnieć. Masz 27 lat a zachowujesz się jak niedorozwój z gimbazy.

Kocham internety, człowiek potrafi Cię ocenić po tym co napisałeś w jednym poście, oczywiście nie skończy się na tym, że dopisze sobie swoje urojenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie