18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Top 50 metalowych riffów
DR_DRE • 2013-10-27, 0:16
Nawet jak "hejtujesz" metal jak 3 letnie dziecko metal to znajdziesz tu coś dla siebie, jest to zbiór genialnych i kultowych riffów z całego świata i z całego okresu trwania metalu.

Zapraszam.

Zgłoś
Avatar
lapps 2013-10-27, 15:06 1
Murekkk napisał/a:



Nie jestem metalem, nie jestem ateistą, nie twierdzę, że muzyka świadczy o intelekcie, chociaż można się tym sugerować. Muzyka radiowa nie jest wymagająca i po prostu wpada w ucho, nie wymaga wiele od odbiorcy. Słucham muzyki, nie piosenek więc o jakimkolwiek przekazie możesz zapomnieć. Masz 27 lat a zachowujesz się jak niedorozwój z gimbazy.

Kocham internety, człowiek potrafi Cię ocenić po tym co napisałeś w jednym poście, oczywiście nie skończy się na tym, że dopisze sobie swoje urojenia.



a ty nie zachowujesz sie jak niedorozwoj automatycznie plujac na hip hop kiedy ktos brzydko pisze o metalach czy metalu mimo, ze nikt o zadnym hip hopie w tym temacie nie wspomnial?? i jeszcze mi bedziesz pierdolil, ze nie jestes metalem... juz sie nie pograzaj. i zeby nie bylo nie pilem tylko do ciebie, tylko do metali w ogole bo ciezko sobie grabia tym swoim zalosnym pierdoleniem jaki to metal nie jest najlepszy i jakim to jedynym gatunkiem muzycznym nie jest, a wszystkich innych gatunkow sluchaja idioci
a muzyka radiowa to gowno i z tym sie kazdy kto sie interesuje muzyka zgodzi(no nie liczac niektorych stacji, ktore nie graja muzyki komercyjnej tylko maja audycje poswiecone roznym gatunkom, prowadzone przez kompetentne osoby).
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-10-27, 15:33 4
Nie chce mi się z Tobą rozmawiać, tłumacz to sobie jak chcesz, rap dla mnie nigdy nie był i nigdy nie będzie muzyką, a to jak mnie widzisz gówno mnie obchodzi Jak już napisałem, mów sobie, że jestem brudasem, jebie mnie to strasznie.
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2013-10-27, 21:11 2
Wiedziałem że zaraz zacznie się hejt od podludzi słuchających rapu. Jak można się tak poniżać i słuchać "muzyki" małp.
Zgłoś
Avatar
ptrson 2013-10-27, 21:22 2
najlepsze riffy i zabrakło miejsca na cokolwiek AC/DC? No tak się po prostu nie godzi
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-10-27, 21:52
Dla mnie największy ogień jest w Caught somewhere in time, Fear of the dark, Dance of death a tutaj tylko jeden kawałek Iron Maiden w dodatku słabo wykonał te Aces High ale i tak piwko.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2013-10-28, 1:03
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
gerst 2013-10-28, 8:35 1
gwauro napisał/a:

Nie znalazłem nic dla siebie bo tego ścierwa muzyką nazwać nie można. Po drugie to jest sadistic - codzienna dawka czarnego humoru a nie forum brudasów.



Sadistic to już od dawna nie jest codzienna dawka czarnego humoru tylko codzienna dawka propagandy kanapy i wyzywania wszystkich, którzy się nie zgadzają od lewusów.
Zgłoś