18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mr Dan 2012-09-04, 19:31
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ayamatte 2012-09-04, 19:36 1
demonkuba16
up@ zasadowy?

Może być i zasadowy, w zależności od stężenia "oparzenia" zasadami czasami są nawet gorsze w skutkach gdyż zazwyczaj dłużej się goją o ile ma się co goić
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-09-04, 19:38
@swiezy no tak znowu kolejny "cfaniak" " jeee nareszcie, nabiłem se 11 tematów to mogę hejtować" chuj, że połowa to było.pl, jak dla mnie to Ty raczej idz w chuj z takimi postami...
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-09-04, 19:40
@B4rt a czy ja cfaniakuje? próbuję coś wnieść, ale co zrobię, że chujowo otagowane są filmiki. nie przejrzałem całego sadistica, mimo, że robię to od 4 lat. w sumie Ty też masz się czym pochwalić
Zgłoś
Avatar
Rokson 2012-09-04, 19:54
demonkuba16 napisał/a:

up@ zasadowy?

Pomyśleć że kiedyś się bałem takich bzdetów...



Sprawdź sobie skład kreta młody chemiku...
Zgłoś
Avatar
Kwakens 2012-09-04, 20:06 2
Pewnie Walt maczał w tym palce
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-09-04, 20:26
chińskie jacuzzi
Zgłoś
Avatar
Srasłkasz 2012-09-04, 20:42
Trochę przesadził z bąbelkami w tym jakuzzi.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-09-04, 21:59
Stawiam piwo jak ktoś powie co to za film!!!!!!!!!!!!!!!!

@swiezy a ty sobie odpuść te gówniane zaglądanie do profilu bo to było modne w tamtym tygodniu (tylko do moich czasem nie zaglądaj )
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2012-09-04, 21:59
Poda ktoś w końcu tytuł filmu? Czy dalej będziecie się pizgać o to, kto ma dłuższy staż?
Zgłoś
Avatar
hayadechi94 2012-09-04, 22:04
strasznie wylewny koleżka
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-09-04, 22:26 2
swiezy napisał/a:

Draiks, widzę, że wielki znawca głównej
Obrazek


Kurwa następny potrzebuje lekcji.

Musicie zrozumieć, że na takim portalu jakim jest sadistick są 4 grupy ludzi:
- wrzucający - ludzie, z których większość poluje na jak największą ilość "piw" wrzucając co popadnie byle parę piw złapać
- wrzucający/komentujący - którzy czasem coś wrzucą, coś skomentują
- komentujący - ludzie, którzy zmęczeni po pracy, szkole lub po całodziennym staniu w bramie z kolegami chcą obejrzeć coś śmiesznego i się wyluzować; lub ponapinać się przez internet
- moderatorzy - tej grupy przedstawiać nie będę bo wszyscy ich znają, poza tym szkoda na nich słów

Między tymi grupami istnieje swoista symbioza. Jedna grupa potrzebuje drugiej, żeby istnieć. Zwłaszcza grupa wrzucających jest mocno uzależniona od grupy komentujących, która jest zwykle większa, a dysponuje możliwością przyznania "piw", które zawsze są w deficycie.
Oczywiście każdą z grup można podzielić jeszcze na inne podgrupy, ale to temat na inną lekcję.

Oddam się za tytuł filmu
Zgłoś
Avatar
PanKupa 2012-09-04, 22:50 1
swiezy napisał/a:

@B4rt a czy ja cfaniakuje? próbuję coś wnieść, ale co zrobię, że chujowo otagowane są filmiki. nie przejrzałem całego sadistica, mimo, że robię to od 4 lat. w sumie Ty też masz się czym pochwalić



O to właśnie chodzi, co cię gówno obchodzi ile ktoś wjebał tutaj szajsu - to jakieś wymaganie czy co ? Jakoś nie widzę aby w regulaminie było napisane " Po założenia konta zalecane jest natychmiastowe dodanie tematu (obojętnie jakiego - nawet obrazu przedstawiającego gówno), bo inaczej spotka cię lincz w komentarzach. "

Wjebałem jeden jedyny temat aby tacy zjebani użytkownicy jak Ty nie czepiali się, że wcale nic nie dodałem. Na prawdę chciałbyś aby każdy miał po 300 tematów ? Ciekawe czy wtedy coś by się nie powtarzało... nie licząc już o wydatkach na serwer - bo gdzieś ten syf musi być magazynowany. No tak ale wtedy byłby na tyle "fajny" aby móc wyrazić swoje zdanie i pohejtować sobie trochę.

Sadistic kurwa - strona z czarnym humorem a wytykacie sobie ilość tematów, idź w chuj z takim portalem...
Zgłoś
Avatar
eltales 2012-09-04, 23:32 2
Masters of Horror - We All Scream For Ice Cream
Zgłoś
Avatar
takija 2012-09-05, 10:12
ayamatte napisał/a:

demonkuba16
up@ zasadowy?

Może być i zasadowy, w zależności od stężenia "oparzenia" zasadami czasami są nawet gorsze w skutkach gdyż zazwyczaj dłużej się goją o ile ma się co goić



Wyjdziesz za mnie?
Zgłoś