18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-24, 22:36 5
Dwa piwa, drugie dla kamerzysty.
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2019-06-24, 23:46 2
Wyścigu nie wygrał ale główną na sadisticu na pewno...
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2019-06-25, 0:25 2
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-06-25, 1:38 1
@tazmandu

smieszne ? no beka nie ? bo Ty codziennie łoisz po kilkadziesiat bunnyhopow na swojej kolarzówce ktora wcale nie jest wyważona do takich akci,
AAAA, zapomniałem że tylko walisz codziennie do sklepu składakiem
po harnasie.
dobra nie było sprawy
Zgłoś
Avatar
iam_not_a_robot 2019-06-25, 1:45 1
Cyklokross, bardzo fajny sport - właściwie każdy wyścig mógłby być na sadistic.pl

Bardzo kontuzyjny
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-06-25, 1:57
Na szczęście pysk zamortyzował upadek. W ogóle piękny sport, mógłbym to oglądać godzinami. Dla urozmaicenia powinni byli tym samym torem, ale w przeciwnym kierunku puścić jakieś terenówki.
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-06-25, 8:55
kolarzówką po miękkim gruncie wykonując ewolucje? Brawa dla organizatora a jeszcze większe dla uczestników
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2019-06-25, 9:45 1
shewush napisał/a:

kolarzówką po miękkim gruncie wykonując ewolucje? Brawa dla organizatora a jeszcze większe dla uczestników



To nie są żadne "kolarzówki" tylko przełajówki , a dyscyplina to cyclocross, odbywa się dokładnie w takim terenie. Nie ogarniasz to nie komentuj .
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2019-06-25, 17:04
LuzaQ napisał/a:

@tazmandu
smieszne ? no beka nie ? bo Ty codziennie łoisz po kilkadziesiat bunnyhopow na swojej kolarzówce ktora wcale nie jest wyważona do takich akci,
AAAA, zapomniałem że tylko walisz codziennie do sklepu składakiem
po harnasie.
dobra nie było sprawy



Zluzuj szorty kolego. Jeżdżę autem
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-06-25, 23:06
Lubię ten portal nie tylko ze względu na nietuzinkowe treści ale również ze względu na to, że wiele można się dowiedzieć od specjalistów z różnych dziedzin np. tego, że przypierdolenie rowerem w przeszkodę i wyjebanie się na ryj to "bunnyhop".
Zgłoś
Avatar
Severio 2019-06-26, 11:41
kienzler napisał/a:

Lubię ten portal nie tylko ze względu na nietuzinkowe treści ale również ze względu na to, że wiele można się dowiedzieć od specjalistów z różnych dziedzin np. tego, że to "bunnyhop".



Nie wiem jak ty, ale ja tam zauważyłem 6 dobrych bunny hopów, 2 niepoprawne i jedno "przypierdolenie rowerem w przeszkodę i wyjebanie się na ryj".
Zgłoś