18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
H................g 2012-03-16, 7:43 39
To jest kurwa szczyt lenistwa by nie usunąć loga srejka. No chyba, że nie umiesz to wtedy wybacz, ze nazwałem Cię leniem i idź kurwa studiować painta.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-03-16, 9:38
dobre, ale zgadzam się z @Up'em...
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-03-16, 10:20 8
A co za różnica czy jest logo czy nie?Ile tu jest filmików z logiem innych serwisów?
Zgłoś
Avatar
Suun09 2012-03-16, 10:34 5
Hackering nie wiem czy ktoś Ci mówił ale powinno się informować z jakiego źródła materiał został pobrany... widać chłopczyna nie chodziła do szkoły i nie wie że nawet na końcu głupiej prezentacji jest coś takiego jak bibliografia... poza tym napisałem że z kwejka więc sory ale giń, przepadnij i nie wracaj zmoro ;D (żart)... dziękuje do widzenia, idę bo zaraz zajęcia mam skoro już wspomniałeś o studiowaniu
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-03-16, 11:23 21
Hacerking napisał/a:

To jest kurwa szczyt lenistwa by nie usunąć loga srejka. No chyba, że nie umiesz to wtedy wybacz, ze nazwałem Cię leniem i idź kurwa studiować painta.



Masz i nie płacz.

Zgłoś
Avatar
H................g 2012-03-16, 12:07
@Suun09
Ty naprawdę jesteś debilem, kurwa gdzie pisze w regulaminie sadistica, ze mas informować o źródle, kurwa ja pierdole
Wiesz, że przeważnie materiały reklamujące inne portale(Przeważnie polskie) są usuwane?
Zgłoś
Avatar
Suun09 2012-03-16, 13:24
Użytkownik Poroniony Płód już wystarczająco Ci odpowiedział na temat twoich zażaleń... a twój ostatni komentarz tylko obrazuje twój poziom inteligencji i kultury... PS: wolałbym już być debilem niż osobą z takimi kompleksami jak ty.... rodzice też się ciebie o wszystko czepiali o każdą najmniejszą pierdołę bo już na pewno z twoich komentarzy może tak wynikać... zamiast kurwa komentować sam zamysł grafiki to czepiasz się kurwa zwykłej bzdury.... a skoro ten materiał nie został jeszcze usunięty tzn jest ok a tylko ty jesteś inny i się czepiasz... idź bądź dziwny gdzieś indziej
Zgłoś
Avatar
r................0 2012-03-16, 13:53 1
@up wszyscy zamknąć ryje i podziewiać
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-03-16, 14:47 4
Szczyt kurestwa, żeby o pierdolone logo płakać i się napinać z uporem maniaka. Tym bardziej, że faktycznie należałoby informować o źródłach materiału (chociażby, żeby inne gimbusy napinacze nie wytykały "UKRADŁ Z KWEJKA!"). Cóż, gówniarzerii nie dogodzisz.

A obrazek fajny.
Zgłoś
Avatar
okanslig 2012-03-16, 15:00
Kwejk i sadistic maja ponoc jednego wlasciciela, wiec chuj z tym.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-03-16, 15:01 1
jak usunie KWEJKA, to moze byc posadzony o plagiat, w ogole ACTA mu kompa zeżre i chuj z tewgo będzie, a obrazek konker, typowi faceci
Zgłoś
Avatar
raistpol 2012-03-16, 15:01
oryginal jest na 9gag...jak zawsze kwejk wszystko zrzyna z 9gag...
Zgłoś
Avatar
a................n 2012-03-16, 15:21
To nie z kwejka, tylko z funnyjunk.com
Żałosne, że jeszcze kwejk śmie podpisywać to.
A 9gag kradnie z funnyjunk, z kolei. A funnyjunk z 4chana. Jakie to pojebane.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-16, 15:28 4
Cytat:

A 9gag kradnie z funnyjunk, z kolei. A funnyjunk z 4chana. Jakie to pojebane.



Nie, że kradnie i pojebane. To powszechne i normalne w necie, tylko napinaczom to przeszkadza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie