18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Na taki totem ze zwierzęcych czaszek, przymocowanych do drzewa można się natknąć w okolicach Zegrza, niedaleko Warszawy. Nie wiem kto i po co takie coś stworzył, ale wygląda dosyć przerażająco.

Pełna wersja wpisu u mnie na Fotoblogu Tutaj

Zapraszam także na mój Instagram

















2020-02-04, 20:06
Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał

wu...........py
2020-02-04, 20:54
Reklama swoich stron do wyj***nia a użytkownik i jego IP do zbanowania.

2020-02-04, 21:20
"Blood for the Blood God! Skulls for the Throne of Khorne!"

2020-02-04, 22:24
Dobrze focisz panie!

2020-02-04, 22:26
Tam kiedyś rosła kapusta w której cię znależli.

2020-02-04, 23:14
w masarni wystarczy robić wygotowany łeb dostaniesz za friko

2020-02-04, 23:16
k***a, tyle głów się zmarnowało, galarety dla całego wesela by nagotował. A żeby tak antychrysta diabelskiego co to wymyślił chociaż lumbago dopadło.

2020-02-04, 23:18
mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee k***a sam zes zrobil ch*jowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!

2020-02-04, 23:47
Kepeszek napisał/a:

Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee k***a sam zes zrobil ch*jowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!



Smutne jest to ze pod wątkiem z fajnymi zdjęciami sami malkontenci, ale pod filmem na dole gdzie typ wrzucił nagranie zwykłej kradzieży to nikt nie narzeka.

2020-02-05, 00:38
W ogóle nie wygląda przerażająco, chyba, że ktoś ma świadomość ukształtowaną przez księdza i katechetkę. I założę się, że jakaś katolska k***a to rozwali, bo tak, bo nie ma krzyżyka z Jeżusjem Chytrusiem, więc do pieca.

Ca...........on
2020-02-05, 01:32
Niestety ale muszę Was zmartwić, bo autor tego nie zrobił. W okolicy mieszka taki rudy, upośledzony umysłowo chłopak, który nie potrafi powiedzieć dwóch zdań poprawnie, zasadniczo wszyscy go unikają, chodzi z wypasionym Nikonem kupionym podobno przez wujka, żeby się odczepił i przestał "przytulać"... i straszy okoliczne dziewuchy, ale jest nieszkodliwy. Podobno.

2020-02-05, 01:51
Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-)

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

wujekslepy napisał/a:

Reklama swoich stron do wyj***nia a użytkownik i jego IP do zbanowania.



Albo ten, co sra gównem owsianym na prawo i lewo

:roll:

2020-02-05, 05:50
[quote="mrfreak16"Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że ch*jowe, cóż, sami są ch*ja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał ;-) [/quote]

A zgrałeś tysiąc talii kart?

2020-02-05, 06:31
Lepsze jest w kudowie kaplica z czaszek