18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mygyry 2020-02-04, 20:06 76
Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał
Zgłoś
Avatar
w................y 2020-02-04, 20:54 10
Reklama swoich stron do wyjebania a użytkownik i jego IP do zbanowania.
Zgłoś
Avatar
Rinko 2020-02-04, 21:20 3
"Blood for the Blood God! Skulls for the Throne of Khorne!"
Zgłoś
Avatar
majdan5 2020-02-04, 22:24 2
Dobrze focisz panie!
Zgłoś
Avatar
kutango 2020-02-04, 22:26
Tam kiedyś rosła kapusta w której cię znależli.
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-02-04, 23:14
w masarni wystarczy robić wygotowany łeb dostaniesz za friko
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2020-02-04, 23:16 3
Kurwa, tyle głów się zmarnowało, galarety dla całego wesela by nagotował. A żeby tak antychrysta diabelskiego co to wymyślił chociaż lumbago dopadło.
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-02-04, 23:18 4
mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee kurwa sam zes zrobil chujowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!
Zgłoś
Avatar
pedojj 2020-02-04, 23:47 4
Kepeszek napisał/a:

Na zagramanicznym forum, elegancko by podziekowali za dostarczony materiał i kto by chcial zajrzalby na jego socialmedia. Ale nie u nas "łeeee kurwa sam zes zrobil chujowe łee" Po jego fotach widać ze jarają go takie klimaty a zdjęcia potezne. Jestem w stanie uwierzyc, ze taki eksplorator jak on znalazł to osobiście. Sztos!



Smutne jest to ze pod wątkiem z fajnymi zdjęciami sami malkontenci, ale pod filmem na dole gdzie typ wrzucił nagranie zwykłej kradzieży to nikt nie narzeka.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-02-05, 0:38 1
W ogóle nie wygląda przerażająco, chyba, że ktoś ma świadomość ukształtowaną przez księdza i katechetkę. I założę się, że jakaś katolska kurwa to rozwali, bo tak, bo nie ma krzyżyka z Jeżusjem Chytrusiem, więc do pieca.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-02-05, 1:32 3
Niestety ale muszę Was zmartwić, bo autor tego nie zrobił. W okolicy mieszka taki rudy, upośledzony umysłowo chłopak, który nie potrafi powiedzieć dwóch zdań poprawnie, zasadniczo wszyscy go unikają, chodzi z wypasionym Nikonem kupionym podobno przez wujka, żeby się odczepił i przestał "przytulać"... i straszy okoliczne dziewuchy, ale jest nieszkodliwy. Podobno.
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-02-05, 1:51 1
Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że chujowe, cóż, sami są chuja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że chujowe, cóż, sami są chuja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że chujowe, cóż, sami są chuja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał

mygyry napisał/a:

Sam żeś to zrobił i szukasz atencji na blogach i instagównach a będziesz nam tu ściemniał



Np ten.

wujekslepy napisał/a:

Reklama swoich stron do wyj***nia a użytkownik i jego IP do zbanowania.



Albo ten, co sra gównem owsianym na prawo i lewo

Zgłoś
Avatar
koziom 2020-02-05, 5:50 1
[quote="mrfreak16"Grałem w różne gry, obejrzałem setki filmów, animacji gdzie były przeróżne tematyki i takowe motywy totemów, guseł, straszaków, ale obejrzawszy z prawdziwego zdarzenia kości ułożone w takie oto właśnie totemy czuję pewien niepokój. Wygląda to strasznie i obłędnie zarazem. Łap piwo i followa, a te stare dziady co pierdzą w fotel i mówią, że chujowe, cóż, sami są chuja warci a jedynie negować jak prawdziwy Polak potrafią. Dobry materiał



A zgrałeś tysiąc talii kart?
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-02-05, 6:31 7
Lepsze jest w kudowie kaplica z czaszek

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie