18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Tradycyjne Hinduskie Wesele
T3RMINATOR • 2019-02-11, 21:58
Zadyma po tym jak gościom podano zimne żarcie na weselu.



Opis sytuacji (translator google)

Na weselu, które odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu w New Delhi w Indiach, kilku pijanych gości było oburzonych po tym, jak podano im zimne jedzenie i nie otrzymali "odpowiedniej usługi", co spowodowało, że zaatakowali personel.

Wideo z zamieszek, nakręconych ostatniej nocy (10 lutego), pokazuje gościom rzucanie talerzy i bicie kelnerów, ponieważ niektórzy z nich leżą na ziemi i trzymają się nóg.

Można również zobaczyć człowieka, który próbuje rzucić patelnię u kelnera, który próbuje zablokować rękami.

Kłopoty zaczęły się po tym, jak goście zaczęli pić, a gospodarz skarżył się, że nie ma odpowiedniej usługi, a posiłki były podawane na zimno swoim gościom.

Władze hotelu odpowiedziały, że goście są zajęci piciem i imprezowaniem, co sprawiło, że jedzenie stało się zimne z powodu chłodnych warunków pogodowych w stolicy.

Niezadowoleni goście nie byli usatysfakcjonowani tą odpowiedzią i stali się rozgoryczeni, pokonując kelnerów i szalejąc w luksusowym hotelu.

Co najmniej 4 osoby zostały hospitalizowane, a właściciel hotelu złoży dziś skargę na policji (11 lutego).
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2019-02-12, 23:22 4
Co za banda chuja.Pewnie podali im gówno z cebulką a chcieli bez cebulki,żeby im z pysków nie śmierdziało
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2019-02-12, 23:45
bo najpierw sie wpierdala a potem pije
Zgłoś
Avatar
Egzekutorka 2019-02-13, 1:35
Roszczeniowe kurwy, tylko drą te japy jak murzyny sprzedające muszelki na plaży w Egipcie
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2019-02-13, 2:17 2
0:27 kurwa hinduska jak wstala szybko te kurwy rzebrackie sluzalcze zaklamane rzebrak pierdolony udaje ze noga zlamana a jak mu chcial przypierdolic to od razu sie podniosl kurwa z hindi jebana scierwo kurwy brazowe niech zdychaja wszystkie nienawidze tych kurwow chetnie bym jak bym mogl to bym taka kurwe torturowal a z by na zawal zeszla ze strachu i by mdlala z bolu
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-02-13, 7:01
Współpracuję niestety z hindusami w robocie. W większości to jebani debile, a ten film tylko to potwierdza.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-02-13, 8:13 1
przypomniało mi sie jak byłem kiedys na weselu i ide do toalety próbuje wejsc do kabiny a tam jakis typ drugiego w dupala zapierdala jebał jak tłok w silniku. Tak mnie akcja podjarała ze poszedłem do innej kabiny i zjechałem na recznym to sa kurwa wesela jak cos sie dzieje !!
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2019-02-13, 8:17
Bo to były kurwa przekąski na zimno. Ale jak się je gówno na ciepło to nic dziwnego.
Zgłoś
Avatar
htp 2019-02-13, 8:35
SuchyHarry napisał/a:

Współpracuję niestety z hindusami w robocie. W większości to jebani debile, a ten film tylko to potwierdza.


Widać taką masz robotę, jakich współpracowników.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2019-02-13, 9:10
Czy wszystkie filmiki na tej pierdolonej stronie muszą tak przeraźliwie drzeć pizdę? Mam głośność ustawioną na 1/2 pod inne strony i nawet na jebanym WP gdy na dole strony odpali mi się automatycznie jakiś niechciany odtwarzacz to nie mam takiego rozpierdolu bębenków jak tutaj. Nieważne czy to materiał z wybuchu odpadów radioaktywnych w Guangdong, czy gość palący papierosa dupą. Zawsze gdy tu wejdę, muszę skręcać do minimum regulator w głośnikach, ustawienia systemowe i regulację w odtwarzaczu, która oczywiście domyślnie musi być dopierdolona na maksimum. ZRÓBCIE Z TYM COŚ BO OCHUJEĆ IDZIE!!!
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-02-13, 10:43
ubierz patusa w garnitur, daj mu pieniądze i otrzymasz wielkiego jaśnie pana, władcę świata, któremu każdy musi się kłaniać.
Uf czyżbym przypadkiem opisał większość naszych obecnych polityków?
Zgłoś
Avatar
hardowski 2019-02-13, 10:59
djted napisał/a:

Kurwa jak tam musiało jebać....



Nooo, jeszcze se wyobraź po tym jak to jedzenie porozrzucali...



DzidaZawodnik napisał/a:

Oho agresywne hindusy. 10 losowych polaków mogło by wziąć ich wszystkich w niewolę, uzbrojeni tylko w lateksowe rękawiczki.



I mydło...

Zgłoś
Avatar
wilkolak821 2019-02-13, 11:38
0:28 takich motywatorow brakuje na boisku xD
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2019-02-13, 13:16
Pewnie ktoś się wysrał do kibla, a nie na ulicy i stąd takie zamieszanie
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2019-02-13, 13:38
pewnie okazało się, że nie można srać na parkiecie
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-02-13, 20:01
htp napisał/a:

Widać taką masz robotę, jakich współpracowników.



żebyś kurwa wiedział
Zgłoś