18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
domin2605 2013-12-30, 18:04
Hmm brakuje tylko tego żeby zanurzył go w masie kakaowej i obsypał wiórkami kokosowymi
Zgłoś
Avatar
alhazar 2013-12-30, 18:04 1
Cytat:

Trzeba być prze jebniętym żeby bulić za golenie



Może ten klient ma pieniądze? Nic, tylko kurwa krytykować

Miałem okazję widzieć taki "zabieg" jak i jego efekt. Kumpel z którym byłem w Turcji zdecydował się na taką usługę.
Perfekcja. Do końca pobytu ( 4-5 dni ) już się nie golił,bo nie miał takiej potrzeby, a za wszytko zapłacił na nasze 20zł.

Cytat:

Nie da sie sanepid wykończył wszystkich golibrodów



Dobrze prawisz. Zajebiście wkurwiają mnie teraz fryzjerzy, którzy nawet szyi / karku nie ogolą, bo strach przed sanepidem.
A nie ma nic gorszego jak zarośnięta szyja / kark u chłopa.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-12-30, 18:32
alhazar napisał/a:



Dobrze prawisz. Zajebiście wkurwiają mnie teraz fryzjerzy, którzy nawet szyi / karku nie ogolą, bo strach przed sanepidem.
A nie ma nic gorszego jak zarośnięta szyja / kark u chłopa.



Zajebiście, najlepiej jakby komuś przed tobą zgolił maszyną czy brzytwą syfy z karku albo po prostu zaciął, wytarł w majty czy spodnie i tą samą maszynką golił ciebie.

Zapewne tak samo wkurwiają cię dziwki czy zwykłe dajki które nie chcą się ruchać bez gumy.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-12-30, 18:33
Kurwa, muska go jak jakiegoś geja przed randką. Nic ciekawego. Sam się opierdolę jednorazówką w 4 minuty i będzie taki sam efekt.
Zgłoś
Avatar
P10TReK 2013-12-30, 18:50
Wielka mi rzecz, mój Dziadek jeszcze kilka lat temu golił się brzytwą którą sam ostrzył.
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2013-12-30, 18:50 1
hogg napisał/a:



Zajebiście, najlepiej jakby komuś przed tobą zgolił maszyną czy brzytwą syfy z karku albo po prostu zaciął, wytarł w majty czy spodnie i tą samą maszynką golił ciebie.



Czyli w Polsce fryzjer/golibroda tnie brzytwą syfy, a w innych krajach już nie i może normalnie prowadzić takie usługi?
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-12-30, 18:54
@hogg jeśli zobaczysz film od początku zauważysz że tą brzytwę dezynfekuje pewnie alkoholem, wiec ryzyko jest zerowe,

@thewhitestar parędziesiąt lat wstecz zawód golibrody był bardzo popularny więc jest bardzo prawdopodobne ze Twój dziadek, był właśnie muskany jak pedał przed randką. Powiem więcej sam się muskasz balsamem po goleniu wiec w czym problem?
Zgłoś
Avatar
dozek 2013-12-30, 19:25
Sam gole się brzytwą od pół roku i powiem że nie ma porównania z maszynkami. Możesz przy ostrzeniu regulować ostrość. Ostrzysz raz na 3 m-ce a przed goleniem posmyrać na pasku. Od początku zacięłem się może 3-4 razy.
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-12-30, 20:04 1
Brzydkii napisał/a:

Muszę sobie kupić brzytwę i zacząć się nią golić. Zajebista sprawa.



wrzuć to potem na harda
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-12-30, 20:57 1
Na 3:28 laski w kadrze...przez ułamek sekundy gościu miał dylemat kogo kręcić.
Zgłoś
Avatar
b1ackd0g 2013-12-30, 21:24
cepy, ten koles ma taki kanał, że gdzie jest na świecie to sie strzyże albo goli - obejrzyjcie sobie jego pierwszy filmik ze strzyzenia i golenia w bombaju to zobaczycie co to jest brudasowo albo ze strzyżenia w Dubrowniku, gdzie fryzjer ma 4 klatki ze srającymi papużkami w zakładzie pozytywny kanał a Ten Turas na filmiku to mistrz
Zgłoś
Avatar
limon 2013-12-30, 22:01
co on robi tą nitką/ sznurkiem????
11:35
Zgłoś
Avatar
CasCadoR 2013-12-30, 22:55 1
Może i Turek ale przynajmniej nie ciapaty (obrączka na palcu, a u muslimów obrączki nie występują, bo kozie to ni ch*ja obrączkę założyć)
Zgłoś
Avatar
Deemx 2013-12-31, 0:35
hipnotyzujące, przez 20 minut można oglądać sam "zabieg" daje zapewne niezłe odprężenie ;d
Zgłoś
Avatar
Kasienkaa 2013-12-31, 0:39
a ja się cieszyłam, jak na praktykach udało mi się od golić za pierwszym razem kark i boki brzytwą bez zacięcie..

1. co on robi tą nitką/ sznurkiem????11:35
Reguluje brwi popularna metoda w Anglii.

2. Brzytwy można używać w polskich salonach ale nie tej tradycyjnej, co ostrzyło się na pasku, tylko tej z wymiennymi żyletkami.. Ale większość fryzjerów, przejedzie tylko zerówką i myślą, że podgolone.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie