18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Trafił swój na swego
phrontch • 2019-11-12, 21:31
21-letni Vinicius Mendes Paixão został zastrzelony w czwartek 7.11 w nocy w sąsiedztwie Jorge Teixeria we wschodnim Manaus. Vinicius ze swoim ziomalem zajmowali się napadami na ciężko pracujących mieszkańców Manaus. W pewnym momencie bandyci sami zostali napadnięci przez innych bandytów. Wywiązała się intensywna strzelanina, w wyniku której Vinicius zginął na miejscu, otrzymując trzy celne trafienia. Jego 19-letni ziomek, Gildevan Ferreira dos Santos, został przewieziony do szpitala, gdzie niestety udzielono mu pierwszej pomocy. Dwaj bandyci, ktorzy napadli na wymienionych wyżej bandytów, uciekli z miejsca zdarzenia i ślad po nich zaginął. Śledztwo prowadzi tradycyjnie Wydział do spraw zabójstw i porwań (Delegacia Especializada em Homicídios e Sequestros).





Jakby kto pytał, co to robi na sadolu, mnie ta wiadomość rozbawiła. Niestety w różnych źródłach było tylko jedno zdjęcie, nie nadające się na harda

2019-11-12, 22:06
Czy bandyta napadający i likwidujący innych bandytów to też bandyta, uczciwy obywatel czy może jakiś "superbandyta"?

2019-11-12, 22:14
jakbym pracował w tamtejszej służbie zdrowia to bym się dogadał z resztą zespołu i 100% pacjentów by zeszła na krwotoki.lekkie muśnięcie tętnicy i koleś traci szanse na przeżycie.bawią sie w mafiozów to niech gina jak psy.

2019-11-12, 22:54
jbone napisał/a:

(...)bawią sie w mafiozów to niech gina jak psy



Oni się nawet nie bawią w mafiosów- to zwykli bandyci, zasługujący na to, aby ginąć w męczarniach. Psy (zwierzęta) na taką śmierć nie zasługują...

2019-11-13, 08:00
Też się dziwię że tam ze szpitala tacy mogą wyjechać inaczej niż karawanem.

2019-11-13, 08:42

2019-11-13, 12:36

Pr...........cz
2019-11-13, 15:10
W tym wydziale do zabójstw i porwań niezły zapie**ol pewnie mają.

2019-11-13, 20:04
Umorzyć śledztwo. Śmieci same się posprzątały.

2019-11-14, 15:04
Prykacz napisał/a:

W tym wydziale do zabójstw i porwań niezły zapie**ol pewnie mają.



Czy ja wiem? Ja na ich miejscu bym jeździł umarzać śledztwa po prostu. Ot. kolejna przypadkowa śmierć, chłopak niósł pistolet w kieszeni i mu tak niefortunnie wypalił, że trafił w tył głowy.

Bonus taki, że można się z mętami dogadać i ustalić - "chcecie, prujcie do siebie, płaćcie co miesiąc siano i macie spokój, tylko obywateli nie ruszać, bo będzie źle" :amused:

Inb4: zdaję sobie sprawę, że ofiarami napadów padają najczęściej niewinni obywatele (o ile w Manaus tacy są), tu jest właśnie clue, żeby albo zarabiać siano, albo strzelać do nich bez litości, bo jak ktoś łamie układy, to nie ma honoru. A jak ktoś nie ma honoru, to co? Ziemia już rozkopana, tylko czeka :amused:

2019-11-19, 15:19
Ciężko pracujący mieszkańcy Manaus? Chociaż w sumie napady do lekkiej roboty nie należą. Szczególnie w Manaus.

2019-11-20, 12:37
Bandytocepcja w Manaus. :lol:

2019-11-27, 18:02
W tamtych krajach to jest niezła masakra.