18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Avatar
~Velture 2018-04-16, 17:10 78
Kurwa to było takie piękne
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-04-16, 17:27 37
Szkoda, że tak krótko.Chciałbym posłuchać jak chuj się tłumaczy
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-04-16, 18:41 15
Nic tak nie cieszy jak nieszczęście szeryfa
Zgłoś
Avatar
FanzlohVonObrzync 2018-04-16, 18:59 33
Tak później cieszą mordy, a chwilę wcześniej chodzący tampon kłapie jadaczką: "i bardzo dobrze" TFU
Zgłoś
Avatar
garota 2018-04-16, 19:18 6
Kierowcy zawodowi to największe kurwy na drogach. Chuj wam w dupę nygusy.
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2018-04-16, 19:30 25
A potem lament, bo rodzina duża, bo już komplet punktów itp jebana kurwa z ciężarówki. No i kurwa prawidłowo.
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2018-04-16, 19:44 2
Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co tym szeryfom chodzi?
No bo ja serio nie rozumiem, po chuj to blokować. Jest pierdyliard powodów dla których tego nie robić.

Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-16, 20:04
@saikomiki słyszał kiedy o psu Baskervillów chociażby?
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-04-16, 20:53 1
mnie zastanawia po kiego chuja cała kolejka ustawiła się na prawym pasie
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2018-04-16, 21:17 4
to nie kierowcy zawodowi sa kurwami tylko polskie buractwo i brak douczenia w pewnych kwestiach takich jak np jazda na zamek, 2 pasy sa wlasnie po to zeby nie robic kurwa kolejek na 20km tylko selektywnie jeden po drugim ma wjezdzac , nie dziwie sie ze czasami ktos zablokuje drugi pas bo wkurwia cie to ze musisz czekac 30min na dojazd do krzyzowki a z boku ktos sie wpierdala i leci bez kolejki , ale mimo wszystko gdyby te dwa pasy byly uzywane i polakow stac by bylo na kulture to takich problemow by nie bylo w UK ten system funkcjonuje swietnie i nikt po kierowcach tu nie jezdzi jak w polsce , dlatego tu zostaje
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-04-16, 21:33
saikomiki napisał/a:

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co tym szeryfom chodzi?
No bo ja serio nie rozumiem, po chuj to blokować. Jest pierdyliard powodów dla których tego nie robić.

Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?



Chodzi im o zwięszkeszenie płynności i przepustowości zwężenia.
Jada na tzw. zamek skraca długośc korku - ale zmniejsza przepustowość zwężenia poprzez ciągłe manewry "wpuszczania:.

Ale na tym filmiku szery raczej zrobił to z czystej polskiej zawiści.
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-04-16, 21:34 2
saikomiki napisał/a:


Nie potrafię takie toku rozumowania przyjąć by to jakikolwiek sens miało... co tacy ludzie myślą, że robią?



Jak ja stoje to inni też mają stać! Chuj, że jest jeszcze 4 kilometry do zwężenia! Mają stać razem ze mną i chuj.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-16, 22:50 3
Sonal napisał/a:



Chodzi im o zwięszkeszenie płynności i przepustowości zwężenia.
Jada na tzw. zamek skraca długośc korku - ale zmniejsza przepustowość zwężenia poprzez ciągłe manewry "wpuszczania:.


Wyrzuć prawo jazdy do śmieci albo zjedz snickersa.
Zgłoś
Avatar
zairland 2018-04-16, 23:26 6
Velture napisał/a:


Wyrzuć prawo jazdy do śmieci albo zjedz snickersa.


Ale kolo ma rację, w Polsce wpuszczając kogoś większość hamuje. Kuj wi po co? zamiast toczyć się na 1 biegu nasi rodacy siedzą sobie na zderzakach, i w większości przypadków przy wpuszczaniu nie odbywa się ono płynnie tylko na zasadzie STÓJ_JEDŹ_STÓJ. I tak przez całą długość zwężki. Nie wiem może jestem z zadupia, ale chyba tak jeździ się w całej naszej Rzeczypospolitej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie