18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Betonix25 2019-10-04, 21:27
Patrząc na kolejność zdarzeń, 1. Babka zajeżdża motocykliście drogę. 2. Motocyklista uderza w szybę suva. 3. Samochód stojący po lewej robi miejsce dla motocyklisty. 4. Motocyklista urywa lusterko. 5.Babka się wkurwia i wjeżdża w motocykl.
1. Złośliwość nawet nie dostała by mandatu.
2. Zależy jak patrzeć ale karalne raczej nie jest bo nic nie uszkodził. Jakby był normalny to by to zlał a tak widać że ma coś z głową.
3. Normalny kierowca jakby motocyklista też był normalny to by pojechał.
4. Naruszenie mienia zależy jakie przepisy, w Polsce pewnie OC by nie pokryło bo to zrobił człowiek a nie pojazd czyli sprawa w sądzie.
5. No tutaj to już zależy od sądu albo próba zabójstwa, naruszenie nietykalności cielesnej albo z drugiej strony jak papuga dobra to obrona przed atakiem motocyklisty bo "zaatakował jej auto to mógł też i ją".
Podsumowując: motocyklista narwany debil co uważa że wszystko mu wolno np. urwać komuś lusterko i spierdolić, wielki pan i władca co samochody mają się przed nim rozstępować jak morze czerwone przed żydami = nie zdałby podstawowych psychotestów dla kierowców.
Babka z suva: tępa dzida która nie popuści bo "jej się należy'' albo "jak ja stoję to i on musi"
Ergo oboje do piachu.
Zgłoś
Avatar
kusti 2019-10-04, 22:32
Velture napisał/a:

W sumie nie wiem komu kibicować


Normalne komu...
Wszystkim poza kurwią i kozojebcą
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-10-04, 23:04 2
Velture napisał/a:

Pierdolnij się.
Babka pas chciała zmienić w korku i mogła zwyczajnie nie zauważyć a nawet jak miała ochotę to nie przepuścić go.
Motopizda się zaczęła rzucać, zaatakowała babkę (chuj wie czy taki wariat po lusterku nie przypierdoli w nią czy coś) a baba zwyczajnie mogła spanikować bo na kursach na prawo jazdy nie uczą co zrobić w takiej sytuacji.



Jak chcesz takim językiem to spoko, sam się pierdolnij bo piszesz jedynie swoje gównodomysły.
Fakty są takie:
- baba podjechała do poprzedzającego auta i natychmiast zbliżyła się do lewej krawędzi pasa, przy czym powinna dać migacz, którego nie ma
- podjeżdżając powinna patrzeć w lusterko i auto na sąsiednim pasie, aby przeprowadzić bezpiecznie manewr, nawet jeśli tylko patrzyła w lewo to musiała chociażby niechcący kątem oka widzieć lusterko a w nim zbliżający się motor
- jak motor był już obok mogła spokojnie wycofać i go puścić, ale tego nie zrobiła, bo najpewniej po prostu szeryfuje
- kierowca z bocznego pasa puszcza typa
- motocyklista rozjebał jej lusterko
- babka wjebała się w motor

Domysłów tu można sobie siać. Co by nie było realnym zagrożeniem życia było jedynie jej pierdolniecie w motor. Jak kogoś kurwa zabijesz to drugorzędne jest czy przypadkiem, czy umyślnie. Jesteś winny czyjejś śmierci, a czy posiedzisz 15 czy 20 lat to już ustali sąd.

Równie dobrze mogę Ci napisać:
Debilka chciała pokazać motocykliście, kto rządzi na drodze i mogła zwyczajnie go zastawić nawet jak miała ochotę to nie patrzeć w lusterka, bo co się może stać.
Motocyklista miał dość wiecznej ignorancji kierowców - debili, wkurwił się i rozjebał jej lusterko (w końcu i tak nie jest jej potrzebne czy coś) a debilka zwyczajnie mogła mu się za to odwdzięczyć jebnięciem w motor, bo przecież na kursach prawa jazdy nie uczą o tym, że samochodem można łatwo zabić motocyklistę.

Możliwe, że zachowanie motocyklisty wynika z tego, że babka już wcześniej mogła nie pozwolić mu się wyprzedzić, lub nie patrząc w lusterka go zepchnęła z pasu ruchu. Ten ją strąbił, ta się wkurwiła i go zastawiła.
Możliwe, że ktoś inny mu tak zrobił i mógł już wcześniej mieć wypadek z czyjejś winy, bo ludzie nie patrzą w lusterka. Może ma tak codziennie. Może po prostu i zwyczajnie już nie wytrzymał kierowców tonowych blaszaków, którzy swoją ignorancją zagrażają jego życiu. Wkurwił się, zdarza się, bo babka go prawie ZABIŁA
Zgłoś
Avatar
Marianset 2019-10-05, 0:31
Antek01 napisał/a:

Miała prawo nie zauważyć? To na chuj jej lusterka? Pewnie jak większości pizdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej cipy nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.



Pierdolisz jak połaany lusterka lusterkami . a moto pizdy tak jak i pedalarze jeżdzą i wyprzedzaja z której strony chcą . On jej wywalił lusterko całkowicie ją popieram rozjebałbym mu ten motor na dwa kawałki ..
Zgłoś
Avatar
Antek01 2019-10-05, 12:00 2
Marianset napisał/a:

Pierdolisz jak połaany lusterka lusterkami . a moto pizdy tak jak i pedalarze jeżdzą i wyprzedzaja z której strony chcą . On jej wywalił lusterko całkowicie ją popieram rozjebałbym mu ten motor na dwa kawałki ..


Zacznijmy od tego, że rowerzysta ma prawo (wg naszego kodeksu ruchu drogowego) wyprzedzać z prawej i lewej strony.
A motocykl może i byś mu rozjebał, ale zapomniałeś, że jesteś w internecie i chuja byś zrobił.
Zgłoś
Avatar
DHLPIZDACWEL 2019-10-05, 14:47
Antek01 napisał/a:

Miała prawo nie zauważyć? To na chuj jej lusterka? Pewnie jak większości pizdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej cipy nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.



Zauważyła, zauważyła i chciała zabić. Prawidłowa reakcja. Kible na ścieżki rowerowe!!!
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-10-06, 12:30
cały filmik czekałem aż ktoś zajebie temu w kasku zawiodłem się nie dam piwa przepraszam
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-10-08, 11:30
Powinien jej konkretniej wyjebać. Tak jak na to zasługują debile którzy nie uzywaja lusterek.
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2019-10-23, 22:42
DoubleBorger napisał/a:

Gdyby mu wjebała się pod koła, zmusiła do hamowania to może bym zrozumiał, ale to tak jakby komuś rozjebać auto bo zaparkował i nie ma miejaca żeby auto zostawić. Te kurwy na dwóch kółkach nauczyły się jeździć po linni między autami i myślą, że tak powinno się robić. Szkoda byłoby mi auta, żeby coś komuś udowadniać, ale jestem za babką tutaj.
Takiemu kutasiarzowi można napierdalać pałą po kasku, w końcu itak go ochroni, a można się wyżyć



Dobra za pierwszym razem nie zauważyła, ale za drugim to jej oczy chyba pizdą zarosły. Ja też nie jestem moto pizdą ale ty kurwa chyba jeździsz na kutasie, skoro tak ślepy jesteś. Jedynie czym patrzysz, to kakaowe oczko.
Zgłoś