18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Warchlak1920 2019-10-04, 0:03
No to motopizdeczka ma pojechane. Co to w ogóle za kraj, USA?
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-10-04, 3:18
Biker sie zawziął na chłopa a tu pizda........................................ wyszła z auta
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2019-10-04, 3:39 7
Bez kasku już by taki odważny nie był
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2019-10-04, 4:09 22
Sadistic zchodzi na psy. Do końca miałem nadzieję, że turbaniarz się wysadzi
Zgłoś
Avatar
Gambi 2019-10-04, 5:48 2
Powinna mu była skopać jaja. Tam nie ma kasku. O ile jaja ma.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2019-10-04, 9:32 1
I jak zwykle w takich akcja nie wiemy kto i co odpierdzielił wcześniej. Choć obydwoje są jebnięci to startowanie na motorze do pojedynku z autem mówi samo za siebie.
Zgłoś
Avatar
Szczypek91 2019-10-04, 9:33 5
Dobrze zrobiła. Miała prawo typa nie zauważyć a ten od razu zaczął się rzucać jak dzika świnia. Szkoda że mu nogi nie zakleszczyła między motorem a kołem.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-04, 10:03 10
Gdyby mu wjebała się pod koła, zmusiła do hamowania to może bym zrozumiał, ale to tak jakby komuś rozjebać auto bo zaparkował i nie ma miejaca żeby auto zostawić. Te kurwy na dwóch kółkach nauczyły się jeździć po linni między autami i myślą, że tak powinno się robić. Szkoda byłoby mi auta, żeby coś komuś udowadniać, ale jestem za babką tutaj.

Takiemu kutasiarzowi można napierdalać pałą po kasku, w końcu itak go ochroni, a można się wyżyć
Zgłoś
Avatar
Antek01 2019-10-04, 10:19 27
Szczypek91 napisał/a:

Dobrze zrobiła. Miała prawo typa nie zauważyć a ten od razu zaczął się rzucać jak dzika świnia. Szkoda że mu nogi nie zakleszczyła między motorem a kołem.



Miała prawo nie zauważyć? To na chuj jej lusterka? Pewnie jak większości pizdowatych kierowców. Do ozdoby.
Pomimo że na moto nie jeżdżę to mi to wygląda jakby duma tępej cipy nie pozwoliła jej na to by typ na motocyklu ją w korku wyprzedził, więc postanowiła mu zajechać drogę.
Zgłoś
Avatar
Lapenio 2019-10-04, 10:23 19
Widać że nikt z was nie jeździ i wkurwia was to że inni jadą szybciej. Babeczka mu zajechała drogę żeby gościu nie mogl tylko przejechać nie ma kierunków. Jak gościu się wkurwił to rozjebał jej lusterko a w zamian babka miała takiego farta że rozjebaka mu motor. A mogła gościa zabic. Tępe babsko które nie powinno na drogę wjezdzac. A Ci co są za babka że dobrze zrobiła jak się kiedyś rozjebiecie to róbcie zdjęcia żeby było widać jak rosną warzywa
Zgłoś
Avatar
szczypekpn 2019-10-04, 10:37
tomek2302 napisał/a:

Sadistic zchodzi na psy. Do końca miałem nadzieję, że turbaniarz się wysadzi



że co robi?!?
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2019-10-04, 11:16
Ja bym kibicował spontanicznemu samozapłonowi.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2019-10-04, 11:46 13
Wkurwiła mnie ta motopizda, kobieta nie leci do niego z łapami a ten ją przewraca i napina się jakby miał jej zaraz najebać skurwysyn pierdolony, jak ja nienawidzę ludzi którzy się znęcają nad innymi kiedy czują się silniejsi, od razu dostaję takiej żyły na karku że chyba bym zakatował gnoja. To mogła być czyjaś matka, ktoś z was chciałby żeby jego mama znalazła się w takiej sytuacji? O cokolwiek poszło to nie jest powód do odpierdalania czegoś takiego, jeżeli uważasz inaczej to wypierdalaj na leczenie bo widocznie brak ci opanowania żeby poruszać się po drodze. Zauważyłem że chujki lubią urywać lusterka bo mogą szybko spierdolić a to tylko pokazuje z jakiego formatu żałosnymi, tchórzliwymi podludźmi mamy do czynienia. Tutaj też, pewnie gdyby z samochodu wyszedł jakiś kafar to motopizdeczka grzecznie by go przeprosiła i zaproponowała że zrobi loda z połykiem a jak widzi słabszą od siebie babę to napina się i ją zastrasza. Szkoda że nikt tam nie ukrócił mordy gnojowi.
Zgłoś
Avatar
Emt1 2019-10-04, 11:46 2
Jak można kibicować babie, ten sam miot co janusze w tirach, porażka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie