18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
~Velture 2023-09-19, 14:40 34
Co za pizda. 2x mniejsza laska prawie mu napierdoliła i nie był w stanie pomimo kurwa 20 ciosów jej uśpić.
Powinien za karę dostać wpierdol od starszyzny plemiennej.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-09-19, 14:54 4
ah ta "angielska" młodzież
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-09-19, 15:53 1
Szybko zastrzyk
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2023-09-19, 16:05
Co za piękna i bogata kultura na tych wyspach. Zazdroszczę...
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-09-19, 16:20 8
onucek napisał/a:

ah ta "angielska" młodzież



To nie Anglia tylko Niderlandy.
Nawet pada tam po holendersku:
"Rustig jongen" co znaczy "spokojnie chłopcze".
Widać po ryju że to ciapackie gówno w kapturze ubrane jak ciota.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-09-19, 17:25
~VeIture napisał/a:

Co za pizda. 2x mniejsza laska prawie mu napierdoliła i nie był w stanie pomimo kurwa 20 ciosów jej uśpić.
Powinien za karę dostać wpierdol od starszyzny plemiennej.



kobiety miewają szczenę twardszą od facetów. wiem, bo wszystkie swoje laski napierdalałem.

żartuje. tylko tak słyszałem.

hihi
Zgłoś
Avatar
PsychoGhost 2023-09-19, 18:20 1
Raczej trafiła małpa na małpę.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-09-19, 18:43 3
Śmierdzący zgniły zachód, jakaś ciota bije kobietę, a jestem pewien, że gnój ją albo molestował, wyzywał, zaczepiał albo robił coś podobnego, a nikt nie reaguje. Przecież to wymarzona sytuacja dla wielu Polaków by bezkarnie komuś napierdolić w myśl obrony koniecznej [która jest rozszerzona o mienie i życie innych].
Zgłoś
Avatar
zipi 2023-09-19, 19:18
~VeIture napisał/a:

Co za pizda. 2x mniejsza laska prawie mu napierdoliła i nie był w stanie pomimo kurwa 20 ciosów jej uśpić.
Powinien za karę dostać wpierdol od starszyzny plemiennej.



debil, idioiotka rzuciła się na typa z łapami a ten broni tej suki, ty ostatnio serio masz te komentarze oderwane od rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
pythonko 2023-09-20, 11:49
Czarne maku by lepiej niech w pl uważają
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-09-20, 16:41
VeIture napisał/a:

Co za pizda. 2x mniejsza laska prawie mu napierdoliła i nie był w stanie pomimo kurwa 20 ciosów jej uśpić.
Powinien za karę dostać wpierdol od starszyzny plemiennej.



Co za pizda. Dorosła kobieta nie była w stanie 13 latka uciszyć. Już pomijam fakt że konduktorka na służbie pierwsza z łapami wyskakuje do kłopotliwego pasażera. Żenada.
Zgłoś
Avatar
hops 2023-09-27, 3:25
jjzz26 napisał/a:

Co za pizda. Dorosła kobieta nie była w stanie 13 latka uciszyć. Już pomijam fakt że konduktorka na służbie pierwsza z łapami wyskakuje do kłopotliwego pasażera. Żenada.



Nie wiem czy w ogóle słyszałeś co mówi gość z kamery młotku. Ty też pewnie na jej miejscu w tej sytuacji czekałbyś sam aż dostaniesz lepe na twarz, zgaśnie Ci światło, a później ktoś zapnie jeszcze strapona na Twoją nieogoloną dziurę. Aaaa, już Cię zapieli? To wiele wyjaśnia.
Zgłoś