18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kuba9458 2011-08-11, 21:02
chuj z tymi 3 debilami co zapierdalali tym złomem wiedzieli co robią szkoda tylko ze przy tym zabili 2 niewinne osoby :/
Zgłoś
Avatar
baquabych 2011-08-12, 2:03
z całym szacunkiem dla strudzonego wiekiem zespołu, ta piosenka nie nadaje sie do tego filmu.. powinno zabrzmieć "Highway to hell".!
Zgłoś
Avatar
KaziuBoss 2011-08-12, 13:41 1
Dalej tak zapierdalajcie!! Szczerze Wam powiem, od kiedy mam prawko przekroczyłem prędkość tyle razy że można by było policzyć na palcach u rąk.. I chuj, że jeżdżę pomału i bezpiecznie.. Ale nie patrzę na to by się popisać, a na to żeby innym krzywdy nie zrobić, chuj ze mną..

Mamy dobry przykład tego że 2 osoby zginęły przez kogoś. Te 2 osoby jechały przepisowo(można tak sugerować), nie popisywały się i chciały dojechać do celu. Domyślam się że Ci z BMW i Mercedesa jechali gdzieś na wakacje... Kutasy, przez kierowcę zginęły 4 niewinne osoby( 2 które jechały z nim zapewne nic mu nie mówiły żeby zwolnił, ale znając takich ludzi, on by ich zapewne nie posłuchał)
Zgłoś
Avatar
siwens84 2011-08-12, 13:52
Znów nagrywane przez jakiegos epileptyka ;/
UJA WIDAC ;/
Zgłoś
Avatar
tygryniooo 2011-08-12, 15:04
Super kilka ŚCERW mniej na drogach
Zgłoś