18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
liza 2012-09-28, 20:42
Kierowca ciężarówki zginął od uderzenia w naczepę ciężarówki, którą widać wyprzedzaną w 1:40.
Zgłoś
Avatar
klucha358 2012-09-28, 22:11 1
BongMan napisał/a:

Tak to jest jak się jeździ jak idiota. I to jeszcze pełnym autem. Tak mu się kurwa śpieszyło? Na spotkanie ze świętym Piotrem? Dobrze, że trafił debil na TIRa a nie na osobówkę, bo by jeszcze więcej niewinnych ludzi zabił.



Czujesz sie zajebisty piszac cos takiego ? Ja nie moge sobie wyobrazic jak mozna sie nawet z tego kurwa cieszyc tam zgineli ludzie . Niedlugo mlode spoleczenstwo siedzac wiecej przy tym jebanym kompie niz wyjsc gdzies bedzie przechodzilo obok potrzebujacego pomocy . Co sie z wami ludzie dzieje KURWA ? ? ?
To juz zwierzeta sie lepiej zachowuja niz polowa tego portalu
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Mateusz 2012-09-28, 22:20 1
klucha358

Co Ty chłopie pierdolisz? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Z tego co widzę, to nie. Wskaż mi w wypowiedzi BongMana wyrażenie świadczące o zadowoleniu ze śmierci tychże ludzi. A chuj tam, zrobię to za Ciebie:

Cytat:

Dobrze, że trafił debil na TIRa a nie na osobówkę, bo by jeszcze więcej niewinnych ludzi zabił.



Tak się składa, że nie jest to wypowiedź świadcząca o aprobacie i gloryfikacji śmierci ale o stwierdzeniu podstawowego i BARDZO słusznego faktu dotyczącego wypadku. Pomyśl sobie teraz, że w dzisiejszym dniu na świecie zginęły zyliardy dzieci/kobiet/ludzi. Bardzo często niewinnych. Chuj, to jeszcze nic! Pomyśl sobie, że ameba prowadząca tego rzęcha pierdolnęła w osobówkę z młodym małżeństwem i małym dzieckiem. Fajnie co?
A tak w ogóle- gdybym się codziennie przejmował faktem, że co minutę ginie tyle a tyle ludzi- to miałbym więcej siwych włosów na głowie aniżeli mam teraz(i to kurwa w młodym wieku). Po prostu takie jest życie, prochu na ten temat nie wymyślisz. Howgh.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-09-29, 3:01
kierowca łady zapomniał włączyć napęd soniczny i pole siłowe. Co nie zmienia faktu że debil i tyle.
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-09-29, 13:13
bijcie masterczułki
Zgłoś