18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Jazzek 2012-08-10, 13:42 3
zwiastun filmu Erasing Hate

Zgłoś
Avatar
kamild 2012-08-10, 15:45
"Operating system: Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3, Wii U,[1] iOS, Android"
(Źródło: wikipedia)

Może i ładnie wygląda, ale co z tego, skoro wspiera "jedyny słuszny system" (mowa o PC oczywiście), a co za tym idzie - właściwie 0 przenośności, a idąc jeszcze dalej w las - zapomnijmy o wykorzystaniu tego cuda do czegokolwiek innego poza grami.

Tak więc dla mnie temat jest skończony.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-08-10, 16:02
"miodność" > graficzka
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-08-10, 16:02
och nie.. kiepska animacja gołębia spalić cały projekt razem z biurem a kobiety wziąć do niewoli!
Zgłoś
Avatar
Czary 2012-08-10, 16:03 3
Mózg rozjebany.

Zgłoś
Avatar
slannesh 2012-08-10, 16:04 2
@kamild,
Dodatkowo Crysis 1 jest technologicznie lepszy niż 2, a wszystko przez "konsolizację" rynku.
Konsole nigdy nie dorównają technologicznie blaszakom, przez co cały "rozwój" w grach idzie w pizdu. Dajmy np. takiego Unreal Tournament 3 (grę z 2007 roku),która wygląda graficznie na poziomie najnowszych gier. Wszystko przez ograniczenia wywołane tym iż dana gra musi pojawić się oczywiście na konsolach.

Ps. Nie jestem przeciwnikiem konsol (poza graniem w FPS na nie co mija się z celem),uważam tylko iż konsole hamują rozwój gier.
Zgłoś
Avatar
Bewup 2012-08-10, 16:25
dobra dobra poczekaj na Unreal Engine 4. Na pokazach wersji beta już widzom kopara opada
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-08-10, 16:40
kamild napisał/a:

"Operating system: Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3, Wii U,[1] iOS, Android"
(Źródło: wikipedia)

Może i ładnie wygląda, ale co z tego, skoro wspiera "jedyny słuszny system" (mowa o PC oczywiście), a co za tym idzie - właściwie 0 przenośności, a idąc jeszcze dalej w las - zapomnijmy o wykorzystaniu tego cuda do czegokolwiek innego poza grami.

Tak więc dla mnie temat jest skończony.


Ke
http://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=MTA4Mjk
Silnik jest dostępny na linuxa. Kwestia tego czy jakaś firma będzie chciała zrobić natywną grę na linuxa na owym silniku. Wiele gier można zaś odpalić dzięki wine.
Zgłoś
Avatar
Bewup 2012-08-10, 16:41
^nie no nic do tego silnika nie mam, bo widzę, że trzyma poziom. Martwi mnie tylko to, że produkcje napędzane i jednym i drugim nie ruszą na moim kompie :/
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-08-10, 23:49 1
ludzka marionetka... fajny motyw
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-08-11, 0:00 1
Motyw może fajny, ale juz teraz stwierdzam, że film jest tak chujowy, że nie opłaca się nawet go ściągać.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-08-11, 0:13
@up

To samo pomyślałem, jak zobaczyłem ten filmik
Zgłoś
Avatar
dystansr19 2012-08-11, 8:54
mi bardziej podobal sie ten zwiastun, sadistic.pl/mrs-doubtfire-vt122932.htm pewnie tak samo straszny jak ten wyzej...
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-08-11, 9:09
Dobra idę się wysrać.
Zgłoś
Avatar
proteusx 2012-08-12, 23:04 1
Ciekawy zwiastun dość dobrego (wg. mnie) filmu, z przed roku, jednocześnie post ten jest jego reklamą a ja sam polecam oglądnięcie tego materiału wideo w całości, gdzieś w internecie można zobaczyć lub pobrać.

Norwegia, kraina troli i legend o nich, sam film był bardzo kontrowersyjny, materiał był badany przez specjalistów przez ponad rok pod kątem autentyczności zdjęć i próbek wideo zanim ujrzał światło dzienne

Sam go widziałem i przyznam szczerze, że jeśli mielibyśmy mówić tu o fotomontażach to na prawdę przyznałbym nobla temu kto się tego podjął by zrobić coś takiego, nie trzeba być wielkim znawcom kina żeby odróżnić fake od czegoś takiego jak poniżej

Film z pogranicza tych kręconych na dziko, coś a'la paranormal albo kronika(chronicle 2012)



opinie pozostawiam wam, szukałem i nie znalazłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie