18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
🔥 Jak przewozić rzeczy windą - teraz popularne
trampolina
Salamanca • 2014-01-05, 15:54
Zamarznięta trampolina i fajny efekt.
Jebać śmiech głupich bachorów na końcu



P.S.
Niech w końcu przypiździ mrozem na nartach by się pojeździło
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-01-05, 16:25 1
tata go zabije poczaskał skakanke
Zgłoś
Avatar
Suicide_on_demand 2014-01-05, 16:28
@Salamanca
Pierdol narty, kup motocykl.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-01-05, 16:39 4
Jedź se w alpy, wrzucisz fajne fotki na fejsa z uwzglednieniem lokalizacji. Bylebyś tylko nie wspominal o pierdolonym mrozie.
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-05, 16:48
@up
niestety jebane studia trzymają mnie jak w klatce, a więc dzięki nim teraz mogę pomarzyć o Alpach, a w przyszłości o pracy w naszym kraju kochanym
Zgłoś
Avatar
sadysta89 2014-01-05, 18:49 7
@up

to po chuj studiujesz?
Zgłoś
Avatar
BlackSlusarz 2014-01-05, 19:09
Cytat:

Niech w końcu przypiździ mrozem na nartach by się pojeździło



Cytat:

@up
niestety j***ne studia trzymają mnie jak w klatce, a więc dzięki nim teraz mogę pomarzyć o Alpach, a w przyszłości o pracy w naszym kraju kochanym



To się kurwa zastanów
Zgłoś
Avatar
orbit127 2014-01-05, 19:24 3
Jebać mróz. Chcemy lato i cycki na wierzchu.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2014-01-05, 19:24
@up Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Czy po prostu uważasz że wyjazd w polskie góry jest tak samo czasowo wymagający jak wyjazd w Alpy? Jeśli tak sądzisz to brawo- jesteś debilem.
Zgłoś
Avatar
kondzio1c 2014-01-05, 19:45
P.S.
Niech w końcu przypiździ mrozem na nartach by się pojeździło



I tak się zastanawiam co da ci mróz do jazdy na nartach ??
Myślałem że się jeździ na śniegu a nie na mrozie..
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-05, 20:15
@up
Mróz da to, że śnieg nie będzie topniał i więcej stoków będzie lepiej funkcjonowało. Otworzą wszystkie wyciągi a nie tylko te "główne" i w końcu może wtedy spadnie śnieg co spowoduje, że dokoła stoków będzie biało a nie czarno od błota, ale osoba taka jak Ty, która całe życie spędza przed komputerem nie wie o takich rzeczach.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-01-05, 20:41
Trochę wyciągów jest czynnych. Np. w odległości do 60 km od Krakowa działa Śnieżnica, Lubomierz, Koninki, Czarny Groń, Spytkowice, częściowo Siepraw więc trochę jest. Na Podhalu działa niemal wszystko.
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-05, 21:04
są są otwarte pojeździć można bez problemu Ustrzyki też działają, ale wiadomo jak jest naturalny snieg i klimacik dobry to inaczej sie jezdzi, ale nie bede wybrzydzal narcioszki to w kazdej wolnej chwili mimo ze nie mam jej duzo
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-01-05, 22:40
A propo tego mrozu to chuj z nartami
przynajmniej bedzie mniejszy wysyp ciapatych...
A i tępe cipy z Femen nie będą latać na golasa...
i moze w koncu w tym kraju zrobi sie lepiej a nie bedziecie pierdolic dysputy o sniegu...
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-01-05, 23:09
co prawda nie należę do zgraji tych debili jakich tu pełno dla których każdy odmieniec to pedał przeznaczony do zagazowanie ale muszę przyznać, że nie pojmuję, jak ktoś będący biologicznie mężczyzną może ubierać się tak jak pajac na filmiku (kolorowe czapeczki, buciki, kurteczki - jak postaci z bajek )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie