18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
SkipiBoom 2018-05-09, 23:14 2
Wolę wyłysieć...
Zgłoś
Avatar
PanzerKraken 2018-05-09, 23:17 1
Pac napisał/a:



gościu jak napisałeś w 4 punkcie miałem problem utratą włosów młodym wieku i nie pierdol o jakiś spedalonych piłkarzach bo zwykłego kowalsiego nie stać na przeszczep włosów bo ma ważniejsze wydatki niż martwienie się o łysizne . A jak chodzi o fryzjera co on mi może z tą fryzurą odjebać??, wole żeby kobieta mi opierdoliła maszynka na łyso. Do twojej świadomość po opierdoleniu na łyso nie czuje się bardziej męski od osoby co ma włosy i do tego nie jestem żadnym dresiarzem.Z łysizną trzeba się pogodzić

Zgłoś
Avatar
Bear93 2018-05-09, 23:55
Nieźle się poświęca albo mu dobrze zapłacą za te dziury w głowie.
Zgłoś
Avatar
Suchmistrz 2018-05-10, 0:08 1
Jacy wy, kurwa, wszyscy męscy jesteście. Normalnie nie wiem jak możecie wytrzymać jak wam tak testosteron ścieka po dupie.
Zgłoś
Avatar
Clarx 2018-05-10, 0:18 2
Dwayne Rock Jonson, Jason Statham, Bruce Willis... nie wygląda jakoś na nieszanowanych i biednych.
Mam wrażenie, że wasze teorie to brednie.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2018-05-10, 1:18
Kurwa jak to odzobaczyć?!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-05-10, 1:26 1
Stajan napisał/a:

Kurwa jak to odzobaczyć?!!!!!!!!


Przewiń na podglądzie do tyłu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-10, 8:10
spoons napisał/a:



O łysy łeb walczyłem z matką już w liceum, tylko w końcu z tego wyrosłem ale włosy już nie odrosły. I to nie jest kwestia pogodzenia się z łysiną, tylko kurwa nie chce wyglądać jak pierdolony kibol
Biegam na siłkę i im większy jestem, tym gorzej wygląda ta łysa bania.

poza tym, jak masz chajs i możliwości, to czemu z nich nie korzystać?

a co do salonu piękności?
tak pojawiam się, odebrać swoją dupę


Kibole mają charakterystyczne rysy twarzy. Duże nardeltańskie czoła, płaskie nosy, kwadratowe szczęki. To wszystko jest spowodowane niedorozwojem płata czołowego mózgu.

Jeśli człowiek nie wygląda jak kibolski nieowłosiony orangutan to nawet jak masz łysą banię to nikt Cię nie pomyli z patusem. Nawet policja.
Miałem kolegę, który był łysy jak kolano przed 30. Był strasznie nabydlony bo dużo ćwiczył. Ubierał się jak biały człowiek i nigdy w życiu nikt by nie pomylił go przez łysą głowę z podludziem.
Zgłoś
Avatar
garota 2018-05-10, 9:51 3
Weź Pac nie pierdol bo akcja jest taka że obecnie to faceci robią się pizdami. Dbać o siebie jasne, ale zapierdalać na kosmetyczki co tydzień, chodzić z odsłoniętymi kostkami w wąskich spodniach itd. to w latach 80-90 robiły dziewczyny. Teraz robią to faceci. W tym samym momencie powstają gendery i inne popierdolenia. Jak nie widzisz w tym powiązania to niestety jesteś wyprany z realiów. Świat osłabł i faceci którzy piłują paznokcie jak jakieś cipki są tylko tego przykładem. Uważaj bo ktoś kto nie siedzi za biurkiem 24 na dobę będzie miał ładniutkie paznokcie, zaraz po robocie w warsztacie leci na pedicure. Twój pedalski światek jest bardzo wąski.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-05-10, 12:04 4
@Up

Nie chce nic mówić, ale zachowujecie się jak baby, co to kurwa za różnica czy ktoś nosi tupet czy ojebuje się na łyso. Albo czy chodzi do kosmetyczki? Kogo to kurwa obchodzi i dlaczego miałoby kogoś obchodzić? Wymyślacie sami sobie ograniczenia i zasady nie wiem po jaki chuj. Komuś wygodnie na łyso, a ktoś inny woli wybulić i przeszczepić. I chuj Ci do tego. Po co ta dyskusja w ogóle?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-10, 13:23 1
Gymnorhinus napisał/a:

@Up

Nie chce nic mówić, ale zachowujecie się jak baby, co to kurwa za różnica czy ktoś nosi tupet czy ojebuje się na łyso. Albo czy chodzi do kosmetyczki? Kogo to kurwa obchodzi i dlaczego miałoby kogoś obchodzić? Wymyślacie sami sobie ograniczenia i zasady nie wiem po jaki chuj. Komuś wygodnie na łyso, a ktoś inny woli wybulić i przeszczepić. I chuj Ci do tego. Po co ta dyskusja w ogóle?


Nikogo to nie obchodzi.
Wkurwia tylko mówienie, że facet piłujący pazurki u kosmetyczki to normalne zachowanie. Nie jest normalne.
Zadbany facet dba o stan uzębienia, o higienę, zarost, sam obcina swoje paznokcie, chodzi do fryzjera, używa dezodorantu, delikatnie oblewa się perfumem i ewentualnie jak ma suchą skórę to używa kremu do wszystkiego.
Schludnie się ubiera, dba o czystość ubrań. Ozdabia się jedynie zegarkiem i obrączką.

Gość, który chodzi do "barbera", stoi przed lustrem dłużej od laski, biega do kosmetyczki i po sklepach z ciuchami, SPA, żeluje włosy, robi sobie jakieś kurwa koki i drwalo brodę jest zwykłą ciotą.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2018-05-10, 19:13
Polecam dla ludzi którzy mają tripofobie.
Zgłoś