18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Transy, transy wszędzie...
~Velture • 2017-08-29, 8:21
Film dla entuzjastów chorób psychicznych

Najpierw byli transpłciowcy, potem przyszła era transrasowców (osób które urodziły się w ciele białego i czują się czarni) następnie transsprawni (osoby którym nic nie dolegało ale czuli się, że są niepełnosprawni i odcinali sobie np. rękę albo się oślepiali) a teraz przychodzi czas na transwiekowców (dorosłych którzy identyfikują się jako dzieci)...

Czas z tym skończyć i wypuścić z psychiatryków napoleonów i powsadzać tych czubów.



W Polsce mamy mnóstwo transfinansistów - ludzi bogatych urodzonych w ciałach biednych
Zgłoś
Avatar
P................r 2017-08-29, 9:05 9
Przestraszam, ale transrasowcy byli pierwsi - np. Michalej J. (taki pedofil co tańczył i śpiewał)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-29, 9:23 76
@up
Nie do końca. On nie uważał, że jest białym który urodził się w ciele czarnego tylko po prostu chciał być biały. Nazwałbym to zdrowym rozsądkiem
Zgłoś
Avatar
szpajder 2017-08-29, 9:35 5
Lewackie pomioty jeszcze nie takie "cuda" wymyślą.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-08-29, 10:14 6
Może nastąpi fala trans-historyków, identyfikujących się jako funkcjonariusze Świętego Oficjum i wśród oklasków Brukseli będą trans-resztę palić.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-29, 10:43 1
MajkelSrajkel napisał/a:

Michalej J. (taki pedofil co tańczył i śpiewał)



Czyżby transksiądz?

A tak na marginesie, to nie daje głowy - ale takie pierdy zaczęły się pojawiać dla beki - kobieta oślepiła się bo urodzenia czuła się nie widoma itp.

Ale rozumiem - idzie się pogubić
Zgłoś
Avatar
flaszka 2017-08-29, 10:43 4
całkiem sympatyczna
Zgłoś
Avatar
Xian5 2017-08-29, 15:06 3
Wsadziłbym jej w morde mojego monstera
Zgłoś
Avatar
amaimon 2017-08-29, 19:16 1
Zgłoś
Avatar
bimaczow 2017-08-29, 21:55 6
Miałem coś podobnego w wieku 20 lat ... Myślałem że jestem dorosły teraz widzę jakimi idiotami są 20 latkowie i jak pomyślę że ja wtedy też byłem taki dorosły to....
Zgłoś
Avatar
d................k 2017-08-29, 21:55 2
lewicowe pokurwie do pieca, wszyscy jak jeden mąż.... zaraz... jak jedna żona? jedno coś? aaaa.. jeden chuj
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-08-29, 22:29 1
Ja identyfikuję się jako kobieta, która identyfikuje się jako mężczyzna.
Zgłoś
Avatar
Don_Luca 2017-08-29, 22:34 1
Dobre! Pierdolić, że jest się czarną kobietą bez nogi uwięzioną w ciele zdrowego białego mężczyzny, żeby skorzystać z parytetów i wbić się na jeakie dobrze płatne stanowisko, lub na dobrą uczelnie. Skoro są tam miejsca rezerwowane dla kobiet i kolorowych, a ja się czuje jako taki właśnie, to macie mnie przyjąć. Jak nie to rasizm-seksizm-gwałt!
z takim światem
Zgłoś
Avatar
_proteryan 2017-08-29, 22:39 3
a wszystko zaczęło się od wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób psychicznych.
Patologia oswojona...

Wykorzystują tych biednych idiotów, żeby do końca rozbić tożsamość ludzi nawet na najniższym poziomie. Zaczęli od tożsamości narodowej poprzez religijną a teraz zniszczą tożsamość płciową, bo motłochowi bez tożsamości wciśniesz wszystko.

Gorąco polecam Program Wiedzy Społecznej Krzysztofa Karonia. Tam ładnie wyjaśnione jest skąd cały ten burdel się wziął i dlaczego mniejszości seksualne są wykorzystywane jako awangarda obecnych postępowców wraz z ich tolerancją represywną.
Zgłoś
Avatar
czarny83 2017-08-29, 22:52 2
ja to chyba jestem lesbijką uwiezioną w ciele mężczyzny.....
Zgłoś