18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tranzystorowi odwaliło
GeorgeHarvey1 • 2024-07-01, 10:47

W Polsce, podczas sobotniego wydarzenia LGBT w Poznaniu, transpłciowy mężczyzna zaatakował działaczy organizacji Życie i Rodzina protestujących przeciwko temu wydarzeniu.

Organizacja Życie i Rodzina sprzeciwia się ideologii LGBT, aborcji i zmianie płci.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-02, 12:34 1
Brsk3169 napisał/a:

Ukry to najbardziej zdemoralizowany naród w europie. Najbardziej pretensjonalny i roszczeniowy. Z największą korupcją, przez co tez najbiedniejszy. Czczący zbrodniarzy wojennych, ludobójców Polaków i zbrodnicze organizacje. Nie są żadnym braterskim nam narodem, tfu, nawet nie są Słowianami.



Zapomniałeś napisać "moim zdaniem" na początku swoich wypocin. Na szczęście ze stanem faktycznym to twoje zdanie ma niewiele wspólnego.
Dodatkowo to "tfu" bardzo częste w wypowiedziach ruskich, i jakaś pojebana narracja że ukraińcy nie są słowianami - czyżby następna pojebana ruska onuca, pozująca na patopatriotę, na garnuszku putlera - na to wygląda.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-02, 13:22 1
bambinizm napisał/a:

Zmienisz zdanie z chujem w dupie
A nie... Wtedy ci nim ryj zatkają
I jak? Lepiej?
Wy i ta wasza mowa nienawiści



Kto to jest "wy" i czemu chcesz mi pakować chuja do dupy?
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-02, 13:33
yellow87 napisał/a:

Kto to jest "wy" i czemu chcesz mi pakować chuja do dupy?


Zadaj jeszcze jedno mądre pytanie, to się może dowiesz
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-07-02, 16:53 1
Kozłastopa napisał/a:

Nick zobowiązuje widzę. Jak ci transiol wkłada chuja w dupę to nazywasz to rozwojem?
Czy może postęp cywilizacyjny, będzie miał miejsce wtedy jak z dwóch lasek czy chłopów dziecko wyjdzie ?
Powinien ci ktoś wydłubać oczy i zostawić na pastwę losu w lesie.



A Ty jak nazywasz pakowanie Ci chuja w dupę? Powianiem z kuzynem?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-02, 19:12 2
takamahi napisał/a:

Naród jak każdy inny normalny, są wśród nich ludzie różni, część z nich na pewno zostanie bo zdążą sobie już tu życie ułożyć, część wróci to normalne. Nie wiem czy są lepsi niż nasi rodacy jak dla mnie ludzie to ludzie - wychowani w podobnych realiach, wyznający podobne wartości i potrafiący się zasymilować. Jeżeli chcesz ich porównywać patrząc na przestępczość wśród ukraińców powinnaś brać pod uwagę dane z ich kraju nie z naszego. W innym przypadku ciężko to porównywać.


Tak, ale ja porównuję właśnie tych którzy do nas przyjechali — bo pozostali są nieistotni.

Wśród uchodźców z Ukrainy przybyło 83% kobiet i dzieci. A wśród samców sporo jest np. informatyków i inżynierów których korporacje ściągały jak się tylko wojna zaczęła. Żadna z tych grup nie charakteryzuje się przestępczością, a oprócz dzieci są to produktywni ludzie, dzieci zaś się prawie od razu asymilują (bo szkoła).

Tymczasem ci z Sudanu/itp to nie dość że praktycznie sami młodzi mężczyźni, to na dodatek są to ci którzy potrafią coś nielegalnie "załatwić", wymusić, itd — sam koszt podróży to kilkuletnia pensja, zwykle składa się na to cała wioska. Nie są to też inżynierowie lub lekarze, bo ci mogliby wystąpić o wizę legalnie, a wtedy do Polski się nie jedzie (zarabia się u nas grosze, w krajach Afryki ludzie którzy chodzili do szkoły znają angielski lub francuski a nie polski, itd).

Tak więc nawet zakładając że w całej populacji ukraińcy mają dokładnie taki sam procent porządnych ludzi jak sudańczycy, nie reprezentuje to porządności ludzi którzy przyjechali do Polski.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-03, 12:59
majeńka napisał/a:

Wśród uchodźców z Ukrainy przybyło 83% kobiet i dzieci. A wśród samców sporo jest np. informatyków i inżynierów których korporacje ściągały jak się tylko wojna zaczęła. Żadna z tych grup nie charakteryzuje się przestępczością, a oprócz dzieci są to produktywni ludzie, dzieci zaś się prawie od razu asymilują (bo szkoła).



Tutaj gdybasz, i porównujesz niewielką część populacji do naszej całej - to niemiarodajne. Dodatkowo w tych grupach de facto może być bardzo dużo przestepców, tyle że innego typu. np:

- hakerzy, piraci komputerowi
- pracujący na czarno ( przestępstwo skarbowe to tez przestępstwo)
- wszelkiego rodzaju praca bez odpowiednich uprawnień ważnych w naszym kraju itp. itd.

Z drugiej strony nas jest podobnie, także nie wydaje mi się aby oni byli lepsi, są bardzo do nas podobni, przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń ,ale bez danych statystyk itp to sobie gdybacć możemy.

A co do sudańczyków i innych nacji z tamtych rejonów to dla mnie, to są ludzie którzy są niedostosowani do życia w naszych realiach, zarówno wykształceniem, a raczej jego brakiem najczęściej, jak i mentalnie. Mają inny stosunek do życia, poszanowania prawa itp. itd. oni w ogóle nie powinni być tu w europie przyjmowani. Owszem można wypracować pewne mechanizmy dające dość dużą pewność że migranci z tamtych rejonów którzy zostaną przyjęci byli by wartościowym nabytkiem dla naszego czy innego rozwiniętego społeczeństwa, ale raz że ni huja nie obejmą nawet większości tych co migrują do europy, dwa że zaraz się podniesie raban że to represyjne, łamiące prawa itp itd. dlatego lepij zamknąć dla nich granicę i huj.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-03, 18:50 1
A świat zmierza definitywnie ku swej zagładzie

Zgłoś
Avatar
zły_mada_faka 2024-07-03, 21:05
Jebani zboczeńcy...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-03, 21:06
takamahi napisał/a:

Tutaj gdybasz, i porównujesz niewielką część populacji do naszej całej - to niemiarodajne.


Porównuję statystyki w dokładnie tej części populacji która ma dla nas znaczenie:
- ukrainców którzy przyjechali do Polski
- polaków mieszkających w Polsce
- sudańczyków/itp którzy przyjechali do Polski

Tak, proporcje ludności tej małej części są inne niż całości populacji Ukrainy. Ale gdy rozważamy czy ukraińcy powinni zostać czy nie, nie obchodzi nas cała ich populacja, a wyłącznie ta część która obecnie w Polsce się znajduje.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-03, 21:23
majeńka napisał/a:

Tak, proporcje ludności tej małej części są inne niż całości populacji Ukrainy. Ale gdy rozważamy czy ukraińcy powinni zostać czy nie, nie obchodzi nas cała ich populacja, a wyłącznie ta część która obecnie w Polsce się znajduje.



Ja niczego nie rozważam, niczego nie powinni, mogą zostać mogą jechać jak dla mnie mi, nie przeszkadzają. Jednak to że po wojnie część wróci do kraju to normalny fakt, tak jest zawsze.
Zgłoś