18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tranzystorowi odwaliło
GeorgeHarvey1 • 2024-07-01, 10:47

W Polsce, podczas sobotniego wydarzenia LGBT w Poznaniu, transpłciowy mężczyzna zaatakował działaczy organizacji Życie i Rodzina protestujących przeciwko temu wydarzeniu.

Organizacja Życie i Rodzina sprzeciwia się ideologii LGBT, aborcji i zmianie płci.
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim 2024-07-01, 20:44 1
POebska policja go pogłaskała po pleckach i wpuściła hahahahahahahahaha
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-01, 20:48
rayananer napisał/a:

zgubiles sie chlopie w ich pieknej propagandzie, masz w opisie ze srasz na propagande putlera a wybrales propagande zachodu a powinienes mowic tylko o POLSCE takze nie ma z toba o czym gadac, twoje pitolenie jest tyle warte co unii. Jako potomek dziadka AK a babci ktora prawie wyrezali na Wołyniu znam prawde i dla mnie liczy sie tylko POLSKA i sram na kazda propagande, babcia do ostatnich swych dni mowila mi ONI TU WROCA nerwowo stukajac w blat w jadalni patrzac w okno i co? i wrocili a ja tu nie jestem po to by przekonywac do czegokolwiek i wierz sobie w co chcesz, elo.

aa i ja sram na putlera zelnskiego i na caly skurwialy zgnily zachod



Pierdolisz kolego, świat się nie kończy na twoim dziadku i twojej babci tym że oni wiele wycierpieli (zakładam że z rąk ukrainców) to nie znaczy ze cierpiała cala Polska. Historycznie Polska cierpiała i przez ruskich, i przez niemców i wiele innych nacji z których częścią teraz żyjemy w zgodzie. Ukraińcy wrócili owszem ale w nieco innej roli, jako uchodźcy bo ich kraj cierpi. Całe szczęście że na świecie jest mało takich zaślepionych historią patopatriotów bo gdyby było ich więcej ze średniowiecza byśmy nie wyszli albo już dawno byśmy się wszyscy wytłukli.
I nie mów mi co i jak powiniennem myśleć lub mówić, ja doskonale wiem jak myśleć, to tobie by się przydało nieco horyzonty poszerzyć.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-01, 20:51 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Normalny zdrowy gej kałowy !
Który uwielbia gdy miękko
bolec wciska się w gówienko !
A katole zazdroszczą że może sobie używać
zamiast bachory wychowywać
Co najwyżej gdy podczas sexu będzie zbytnia brawurka
to kupą się zapcha dziurka siurka.


Ja mam coś bardziej poruszającego:

„Karol, ktory skrywał tajemnice Wojtyły”

Jan Paweł II… Wiedział o pedofilii, lecz milczał jak kamień.
Przyjaźnił się z księżmi, których grzechów ciężar
Na ramionach niesiony, w duszy pozostawił cień.

Watykańskie korytarze, tajemnice i mrok,
Jan Paweł II, papież, wiedział, lecz nie mówił.
Ofiary cierpiały, ich dzieciństwo w bólu tkwiło,
A on, w sutannie białej, w ciszy się skrywał.

Czy to strach go paraliżował, czy wstyd?
Może wierzył, że Kościół przetrwa ten czas.
Lecz prawda w końcu wyłoniła się spod zasłon,
I świat dowiedział się, jakie były te dni.

Niech wiersz ten przypomni nam o ludzkiej słabości,
O tym, jak ważne jest, by prawdę zawsze mówić.
Niech Jan Paweł II, choć święty, niechaj nie zasłoni
Tego, co było, byśmy mogli zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-01, 21:27 2
Love_is_Love napisał/a:

No i bardzo dobrze że zaatakował to zacofane katolstwo. Dopóki się tych zabobonów nie pozbędziemy, tym dłużej odwlekamy nasz rozwój.



Jesteś upośledzony.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-07-01, 21:33 1
Pojebany dziwoląg chyba dawno nie wyłapał klapsa na dziąsło skoro już zapomniał, że w PL jest prześladowany.
Takim kutasy powinni obcinać gratis przy farbowaniu włosów to problem by zniknął dość szybko
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-01, 22:42 2
takamahi napisał/a:

- bo jak wojna się skończy to ukraińcy którzy są u nas wrócą do kraju


A ja akurat wolałabym aby zostali.

Patrząc na statystyki przestępczości, są dużo dużo lepsi niż nasi rodacy. Nie bierze się to z tego jakoby ukraińcy byli jacyś wspaniali — to normalny rozsądny naród — ale z tego że ci co przyjechali to 83% kobiety i dzieci, a nie 95% młodych samców tak jak przypływa pontonami. Tak więc dostaliśmy sporą grupę porządnych pracowitych obywateli.

Za to fajnie by było pozbyć się rodzimych sebixów, ale nie mam pomysłu jak to zrobić.
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-07-01, 22:46
Love_is_Love napisał/a:

No i bardzo dobrze że zaatakował to zacofane katolstwo. Dopóki się tych zabobonów nie pozbędziemy, tym dłużej odwlekamy nasz rozwój.



Przecież to bait jest, w dodatku słaby. Idiotów się ignoruje, nie ma czym się ekscytować, pisać o chujach z dupy do mordy i tak dalej - zapewne masturbuje się do tego. Po prostu sprzedajesz klapsa na dziąsło takiemu jak go spotkasz... choć wtedy zapewne nie będzie taki kozak w gębie.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-07-01, 23:24 1
Po pierwsze, po jaki chuj religijni fanatycy pchają się na nieswoją imprezę?
Po drugie, agresja u transów dowodzi, że są to 100-procentowi mężczyźni.

[ Dodano: 2024-07-01, 23:28 ]
Caanonierka napisał/a:

Nie będzie "katolstwa"- wejdzie islam! A w szariacie..uczestnicy tej "uroczystości"...będą mieli RÓWNY LOT z warszawskich drapaczy chmur,bo islam homosiów ..uczy latać z najwyższych pięter,lub wiesza na mobilnych dżwigach!😁😁😁"Szanuj Boga swego bo możesz mieć gorszego!"!😁😁😁


Słaby jest ten argument, że jak nie katolstwo, to islam. Innej opcji nie ma? A może ani to, ani tamto?
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-07-01, 23:55
Veni_Vidi napisał/a:

Ofiary obozów koncentracyjnych dziękują ci zza światów. Niech ci się wygodnie żyje...
Nie brzydzisz się pisać po polsku?



Żeby Ci zwieracze nie puściły jak się po małą czapeczkę będziesz schylał. A za podziękowania dziękuję
Zgłoś
Avatar
wnosjana 2024-07-02, 0:14
Ta kurwe godek nalezy zajebac.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-02, 2:21 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Po pierwsze, po jaki chuj religijni fanatycy pchają się na nieswoją imprezę?
Po drugie, agresja u transów dowodzi, że są to 100-procentowi mężczyźni.
Słaby jest ten argument, że jak nie katolstwo, to islam. Innej opcji nie ma? A może ani to, ani tamto?



To nie jest żaden argument,tylko niezaprzeczalna konsekwencja działań na przestrzeni historii,która taką alternatywą się może okazać,i,najpewniej-okaże się,gdy islamiści..tu lądują w łodziach,pontonach! REJESTRUJĄ SIĘ,z prawem do zasiłku,na który TY pracujesz-a mnie się potrąca podatek od latami wyharowywanej emerytury!MAJĄ PRAWO DO ŁĄCZENIA RODZIN!Więc..spłynie tu jakieś..ze 40 osób "od łba",a oni,zabezpieczeni zasiłkami-będą się dalej mnożyć,bo powiedzieli,że "Europę wezmą demografią"!Oczywiście;na zasiłkach cały czas,bo DO PRACY:NE-NE!!A gdy już..ZEPCHNĄ DO RYNSZTOKA PRAWOWITYCH MIESZKAŃCÓW EUROPEJSKICH PAŃSTW-wprowadzą ,prawem WIĘKSZOŚCI-SZARIAT ..i..potraktujesz moją wypowieedż nie jako ARGUMENT,ale bolesne przewidzenie przyszłości,która dla Europy będzie stanowiła..BRAK PRZYSZŁOŚCI!😁

Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-02, 3:12
majeńka napisał/a:

A ja akurat wolałabym aby zostali.

Patrząc na statystyki przestępczości, są dużo dużo lepsi niż nasi rodacy. Nie bierze się to z tego jakoby ukraińcy byli jacyś wspaniali — to normalny rozsądny naród — ale z tego że ci co przyjechali to 83% kobiety i dzieci, a nie 95% młodych samców tak jak przypływa pontonami. Tak więc dostaliśmy sporą grupę porządnych pracowitych obywateli.

Za to fajnie by było pozbyć się rodzimych sebixów, ale nie mam pomysłu jak to zrobić.



Naród jak każdy inny normalny, są wśród nich ludzie różni, część z nich na pewno zostanie bo zdążą sobie już tu życie ułożyć, część wróci to normalne. Nie wiem czy są lepsi niż nasi rodacy jak dla mnie ludzie to ludzie - wychowani w podobnych realiach, wyznający podobne wartości i potrafiący się zasymilować. Jeżeli chcesz ich porównywać patrząc na przestępczość wśród ukraińców powinnaś brać pod uwagę dane z ich kraju nie z naszego. W innym przypadku ciężko to porównywać.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-02, 9:18 1
Love_is_Love napisał/a:

No i bardzo dobrze że zaatakował to zacofane katolstwo. Dopóki się tych zabobonów nie pozbędziemy, tym dłużej odwlekamy nasz rozwój.



choroby psychicznej nie nazwałbym rozwojem!
Zgłoś
Avatar
Brsk3169 2024-07-02, 9:25 5
takamahi napisał/a:

Naród jak każdy inny normalny, są wśród nich ludzie różni, część z nich na pewno zostanie bo zdążą sobie już tu życie ułożyć, część wróci to normalne. Nie wiem czy są lepsi niż nasi rodacy jak dla mnie ludzie to ludzie - wychowani w podobnych realiach, wyznający podobne wartości i potrafiący się zasymilować. Jeżeli chcesz ich porównywać patrząc na przestępczość wśród ukraińców powinnaś brać pod uwagę dane z ich kraju nie z naszego. W innym przypadku ciężko to porównywać.



Ukry to najbardziej zdemoralizowany naród w europie. Najbardziej pretensjonalny i roszczeniowy. Z największą korupcją, przez co tez najbiedniejszy. Czczący zbrodniarzy wojennych, ludobójców Polaków i zbrodnicze organizacje. Nie są żadnym braterskim nam narodem, tfu, nawet nie są Słowianami.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-07-02, 10:42 2
Love_is_Love napisał/a:

No i bardzo dobrze że zaatakował to zacofane katolstwo. Dopóki się tych zabobonów nie pozbędziemy, tym dłużej odwlekamy nasz rozwój.



Tyle w kwestii tej tak zwanej ,,tolerancji''.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie