18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tranzystorowi odwaliło
GeorgeHarvey1 • 2024-07-01, 10:47

W Polsce, podczas sobotniego wydarzenia LGBT w Poznaniu, transpłciowy mężczyzna zaatakował działaczy organizacji Życie i Rodzina protestujących przeciwko temu wydarzeniu.

Organizacja Życie i Rodzina sprzeciwia się ideologii LGBT, aborcji i zmianie płci.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-01, 19:27 5
Ten tranzystor to typowy wyborca rudego huja
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-01, 19:53
Co za szpetny chvj.....czy pisda, bo już się pogubiłem.
Zgłoś
Avatar
mcs89 2024-07-01, 20:12 2
szkoda ze nikt tego transa tam nie dojechal, co za kurwa cwele
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-01, 20:17 3
Jak tak czytam te wszystkie komentarze, patrzę co się kurwa dzieje w tym kraju i na świecie, przypominam sobie lekcje historii to dochodzę do jednego wniosku. Przez cały czas istnienia ludzkości najgorsze co jej się przytrafiło to religia. Tyle nienawiści wojen, prześladowań w imię różnych religii na tym świecie. Nie ma żadnej innej rzeczy, ideologii itp w imię której tyle ludzi by zostało zabitych, pobitych, upokorzonych, znienawidzonych itp.
A już w ogóle śmiech przez łzy powoduje fakt iż zdecydowana większość tych maga religijnych ludzi, którzy tak dbają o to aby inni żyli w zgodzie z ich religią i ich przekonaniami to pierdoleni hipokryci którzy sami w swoim gronie, albo jak myślą że nikt nie widzi olewają nakazy i zalecenia religijne. Potem pójdą do kościoła lub innej świątyni, pierdolną spowiedź lub jakiś innych obrządek i chuj, odpuszczone, czyści są. kurwa, nic gorszego niż religia nigdy w historii ludzkości nie powstało. Gdyby nie ona, zdecydowana większość ludzi nie wpierdalała by się w życie innych ludzi , każdy żyłby swoim życiem, a jedynym prawem którego trzeba by było przestrzegać było by prawo państwowe. Nie pasuje takie prawo to się wypierdala żyć gdzie indziej. Aborcja była by rzeczą prywatną, nie zgadzasz się z nią to jej nie przeprowadzasz, ale do życia innych się nie wpierdalasz, nie lubisz w dupę ok nie bierzesz ale nie zaglądasz do łózka innym, lubisz w dupę ok to bierzesz w dupę ale nie afiszujesz się z tym jak pojeb jakiś. itp itd. Religia powinna być zdelegalizowana, każda kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-01, 20:19
Przydałoby się więcej takich transów. A dlaczego? Bo obecnie prawiczki mają przewagę liczebną. I wtedy niech się obie te religie wymordują do zera.

Kolega co o rodzimowiercach pierdoli ma trochę racji: co prawda to zabobon jak każdy inny, ale przynajmniej nikogo nie mordują albo dzieci kaleczą.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-01, 20:20 4
takamahi napisał/a:

Jak tak czytam te wszystkie komentarze, patrzę co się kurwa dzieje w tym kraju i na świecie, przypominam sobie lekcje historii to dochodzę do jednego wniosku. Przez cały czas istnienia ludzkości najgorsze co jej się przytrafiło to religia. Tyle nienawiści wojen, prześladowań w imię różnych religii na tym świecie. Nie ma żadnej innej rzeczy, ideologii itp w imię której tyle ludzi by zostało zabitych, pobitych, upokorzonych, znienawidzonych itp.
A już w ogóle śmiech przez łzy powoduje fakt iż zdecydowana większość tych maga religijnych ludzi, którzy tak dbają o to aby inni żyli w zgodzie z ich religią i ich przekonaniami to pierdoleni hipokryci którzy sami w swoim gronie, albo jak myślą że nikt nie widzi olewają nakazy i zalecenia religijne. Potem pójdą do kościoła lub innej świątyni, pierdolną spowiedź lub jakiś innych obrządek i chuj, odpuszczone, czyści są. kurwa, nic gorszego niż religia nigdy w historii ludzkości nie powstało. Gdyby nie ona, zdecydowana większość ludzi nie wpierdalała by się w życie innych ludzi , każdy żyłby swoim życiem, a jedynym prawem którego trzeba by było przestrzegać było by prawo państwowe. Nie pasuje takie prawo to się wypierdala żyć gdzie indziej. Aborcja była by rzeczą prywatną, nie zgadzasz się z nią to jej nie przeprowadzasz, ale do życia innych się nie wpierdalasz, nie lubisz w dupę ok nie bierzesz ale nie zaglądasz do łózka innym, lubisz w dupę ok to bierzesz w dupę ale nie afiszujesz się z tym jak pojeb jakiś. itp itd. Religia powinna być zdelegalizowana, każda kurwa mać.



za to Ty nauczony historii i prawdy jak yasny chuj, nikt kto ma choć odrobine oleju w glowie to nie ustawia takiego avatara jednym slowem - tragedia

[ Dodano 2024-07-01, 20:23 ]
majeńka napisał/a:

Przydałoby się więcej takich transów. A dlaczego? Bo obecnie prawiczki mają przewagę liczebną. I wtedy niech się obie te religie wymordują do zera.
Kolega co o rodzimowiercach pierdoli ma trochę racji: co prawda to zabobon jak każdy inny, ale przynajmniej nikogo nie mordują albo dzieci kaleczą.



nie wiem kolezano czy zabobon, jako rodzimowiercu przypisywali nazwy Bogów np zywiolom tak jak Perun to Bóg wojny, piorunów a wiec to co widzimy nazwalismy i po prostu przypisalismy historie do tego co jakby nie patrzec istnialo i istnieje, mitologia Grecka tez jest podobna i nordycka a naszej nie ucza choc zyjemy na tych ziemiach i to mnie dziwi. Gdyby wrocila zasada oko za oko, ząb za ząb to skonczylby sie ten burdel na kółkach.
Zgłoś
Avatar
puchacz102 2024-07-01, 20:24 2
Kozłastopa napisał/a:

Nick zobowiązuje widzę. Jak ci transiol wkłada chuja w dupę to nazywasz to rozwojem?
Czy może postęp cywilizacyjny, będzie miał miejsce wtedy jak z dwóch lasek czy chłopów dziecko wyjdzie ?
Powinien ci ktoś wydłubać oczy i zostawić na pastwę losu w lesie.



ahhhh , wybrną pan jak poeta. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-01, 20:25
rayananer napisał/a:

za to Ty nauczony historii i prawdy jak yasny chuj, nikt kto ma choć odrobine oleju w glowie to nie ustawia takiego avatara jednym slowem - tragedia



Tylko ci bez kropli oleju w głowie żyją historią zamiast dostosowywać się do obecnych realiów.
Zgłoś
Veni_Vidi napisał/a:

Ofiary obozów koncentracyjnych dziękują ci zza światów. Niech ci się wygodnie żyje...
Nie brzydzisz się pisać po polsku?



Jeśli chodzi o większość czyli zydow to należy mu się jeszcze medal pośmiertnie
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-01, 20:29 2
takamahi napisał/a:

Tylko ci bez kropli oleju w głowie żyją historią zamiast dostosowywać się do obecnych realiów.



czyli jak okradne cie raz to wpuscisz mnie drugi raz bo bede obiecywal ze nie ukradne? i tak w kolko ciekawe ile czasu bys mi na to pozwalal zebys wtedy powiedzial - a jadnak ludzie sie nie zmieniaja i historia sie kolem toczy bo wlasnie ciągle wybieracie mniejsze lub wieksze zlo a wystarczy tylko srac na zachod i wschod..
Zgłoś
Love_is_Love napisał/a:

No i bardzo dobrze że zaatakował to zacofane katolstwo. Dopóki się tych zabobonów nie pozbędziemy, tym dłużej odwlekamy nasz rozwój.



Rozwój hivu, syfilisu, rzeżączki i innego gówna który między sobą wymieniacie tęczowi zboczeńce i pedofile
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-07-01, 20:32 2
rayananer napisał/a:

nie wiem kolezano czy zabobon, jako rodzimowiercu przypisywali nazwy Bogów np zywiolom tak jak Perun to Bóg wojny, piorunów a wiec to co widzimy nazwalismy i po prostu przypisalismy historie do tego co jakby nie patrzec istnialo i istnieje


Ano, wyjdź w obecną pogodę na długi spacer/pracę na odkrytym terenie bez nakrycia głowy, zobaczysz jak cię południce dopadną.
Zgłoś
Avatar
Hubal79 2024-07-01, 20:32 1
O Boże ale bym mu wyjebał ,aż by mu buty spierdolily, pedały jebane .......na stos !!!!!
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-01, 20:36 1
rayananer napisał/a:

czyli jak okradne cie raz to wpuscisz mnie drugi raz bo bede obiecywal ze nie ukradne? i tak w kolko ciekawe ile czasu bys mi na to pozwalal zebys wtedy powiedzial - a jadnak ludzie sie nie zmieniaja i historia sie kolem toczy bo wlasnie ciągle wybieracie mniejsze lub wieksze zlo a wystarczy tylko srac na zachod i wschod



Ty naprawdę jesteś głupi. co innego życie historią a co innego wyciąganie wniosków z historii. W obecnych czasach wspieram ukraińców z kilku powodów:

- bo putlerowi odjebało i ludzie w ukrainie cierpią
- bo jak wojna się skończy to ukraińcy którzy są u nas wrócą do kraju
- bo jak ukraina padnie to będziemy mieli na granicy nieobliczalnych ruskich obok pojebanych białorusinów
- bo chętnie pograłbyn w następne części STALKERA
- bo nie zamierzam się mścić na obecnych ukraińcach za to co odjebała garstka (w porównaniu z całym narodem) ich dziadków 70 lat temu.

A twój przykład jest zły bo dotyczy ciebie, i jak byś mnie okradł to przy następnym spotkaniu nawet byśmy nie rozmawiali tylko dstałbyś tęgi wpierdol. Natomiast twoje podejście pozwalało by mi spuścić tobie wpierdol za to ze twój dziadek okradł mojego. I to twoje, historyczne, podejście mi nie pasuje. Karać trzeba winnych.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-01, 20:42 2
takamahi napisał/a:

Ty naprawdę jesteś głupi. co innego życie historią a co innego wyciąganie wniosków z historii. W obecnych czasach wspieram ukraińców z kilku powodów:
- bo putlerowi odjebało i ludzie w ukrainie cierpią
- bo jak wojna się skończy to ukraińcy którzy są u nas wrócą do kraju
- bo jak ukraina padnie to będziemy mieli na granicy nieobliczalnych ruskich obok pojebanych białorusinów
- bo chętnie pograłbyn w następne części STALKERA
- bo nie zamierzam się mścić na obecnych ukraińcach za to co odjebała garstka (w porównaniu z całym narodem) ich dziadków 70 lat temu.
A twój przykład jest zły bo dotyczy ciebie, i jak byś mnie okradł to przy następnym spotkaniu nawet byśmy nie rozmawiali tylko dstałbyś tęgi wpierdol. Natomiast twoje podejście pozwalało by mi spóścić tobie wpierdol za to ze twój dziadek okradł mojego. I to twoje, historyczne, podejście mi nie pasuje. Karać trzeba winnych.



zgubiles sie chlopie w ich pieknej propagandzie, masz w opisie ze srasz na propagande putlera a wybrales propagande zachodu a powinienes mowic tylko o POLSCE takze nie ma z toba o czym gadac, twoje pitolenie jest tyle warte co unii. Jako potomek dziadka AK a babci ktora prawie wyrezali na Wołyniu znam prawde i dla mnie liczy sie tylko POLSKA i sram na kazda propagande, babcia do ostatnich swych dni mowila mi ONI TU WROCA nerwowo stukajac w blat w jadalni patrzac w okno i co? i wrocili a ja tu nie jestem po to by przekonywac do czegokolwiek i wierz sobie w co chcesz, elo.

aa i ja sram na putlera zelnskiego i na caly skurwialy zgnily zachod
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie