18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
AdamBrown 2019-06-12, 20:32 6
słyszałem kiedys taki fajny komentarz: " ten gość który wymyśla te protesty zbiera ich na spotkaniu i mówi a teraz będziecie chodzić nago po ulicy z łąńcuchami na szyi, a my będziemy wam wypalać numery na dupie, w takim niebieskim namiocie a potem będziemy was pakować, i próbuje nie parsknąć śmiechem kiedy to mówi, a potem wychodzi do kibla odreagować śmiechawę. :
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2019-06-12, 20:52
"zostanę wegetarianinem jak bekon zacznie rosnąć na drzewach"
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-06-12, 21:04
Cóż za głupcy.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-06-12, 21:06
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Już nie pierwszy raz się tym chwalisz, dochodzę wręcz do wniosku że jesteś tam nie jako sanitariusz...


1)Bo to dobry żart...
2)Mój kolega pielęgniarz/ratownik ciągle mi powtarza: Ty trafiłeś do właściwego miejsca. Tylko po niewłaściwej stronie jesteś.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-06-12, 21:09 1
wegetarianie to skurwiele, niszcza planete. Wpierdalaja rosliny a one produkuja tlen, pochlaniaja dwutlenek wegla....
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-12, 21:15 16
BialyNigger napisał/a:

oczywiście na nagraniu pokazany tylko dość brutalny happening... ale warto spojrzeć na to z drugiej strony





Wyprodukowanie kilograma kurczaka kosztuje ponad 4 kubiki wody... Kubik bez ścieków to wydatek minimum 3zł, czyli potrzeba wody za 12-13 zł na wyprodukowanie 1kg kurczaka, a w sklepie kurczak od 4zł/kg
Wyprodukowanie kilograma prosiaka kosztuje 6 kubików wody... Kubik bez ścieków to wydatek minimum 3zł, czyli potrzeba wody za minimum 18zł zł na wyprodukowanie 1kg świni, a w sklepie mięso świni od 8zł/kg
A gdzie pasza, prąd, pracownicy, zysk producenta i sklepu, podatek...
No... to tę grafikę możesz w dupę sobie wsadzić.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2019-06-12, 21:24 1
taaa, 5,5 tony wody na kilogram masła? Chyba z krowami od urodzenia tylko skad wtedy te 15 m3 wody w wołowinie?
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2019-06-12, 21:25 6
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No... to tę grafikę możesz w dupę sobie wsadzić.



Klasycznie znalazł się matematyczny geniusz, który tak naprawdę nie ma pojęcia skąd pojawiły się wartości wody na grafice. No właśnie w tym wliczona jest woda potrzebna na produkcję paszy itd. Woda słodka dostarczana jest na inne sposoby niż tylko z kranu u ciebie w domu.
Wedle twojej niezawodnej logiki nawet cena pomidora w sklepie byłaby absurdalnie zaniżona w stosunku do tego ile kosztuje woda z kranu do jego wyhodowania.
Weź sobie ten zasrany kubik i wlej w dupę to może coś dopłynie do głowy i zmądrzejesz.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-06-12, 21:30
Ta blond z filmiku fajna. Ale weganizm ją dyskwalifikuje.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-12, 21:36 3
BialyNigger napisał/a:

Woda słodka dostarczana jest na inne sposoby niż tylko z kranu u ciebie w domu.
.



Do każdego wytwórcy??? Weź człowieku nie siej wegepropagandy kurwa.

Z konewką to kurwa działkowiec może chodzić idioto...
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-06-12, 21:38
Kolejny etap to zapłodnienie przez buhaja.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2019-06-12, 21:39
W Naturze gdyby nie było drapieżników to roślinożercy wyjadły by całą roślinność jaka znajduje się w danym momencie w danym miejscu. Dzięki temu że "kotowate" wciąż funkcjonują przy wielomilionowych stadach "bydła" to zmuszają je do poruszania się.... Dzięki temu opuszczone tereny mają czas na regenerację. W śród roślinożerców najgorsze są słonie... Demolują one wieloletnie drzewa, przewalają je tylko po to by zjeść kilka listków:/
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-12, 21:42
Musashi_Miyamoto napisał/a:

W Naturze gdyby nie było drapieżników...



Człowiek nie jest drapieżnikiem...
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2019-06-12, 21:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Do każdego wytwórcy??? Weź człowieku nie siej wegepropagandy kurwa.



no jeżeli ty żyjesz w świecie w którym rolnik chodzi z konewką i podlewa lucernę to masz jeszcze sporo do nadrobienia w wiedzy o tym jak działa świat
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-06-12, 21:51 1
Egzaltacja głupoty ludzkiej. I jeszcze ta grafika z zużyciem wody ja pierdolę. Pomidor a mięso mają inną wartość odżywczą a woda po jej spożyciu nie teleportuje się w nicość. CO2 generowane przez hodowlę zwierząt pomaga rosnąć drzewom zamieniając w tlen. Ale po chuj ja to piszę skoro eko zjeby umysłowe wiedzą lepiej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie