18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Sol 2017-05-29, 17:57 1
Ale Wy macie problemy

Rejestrując konto na forum zaakceptowaliście regulamin, w tym między innymi ten punt: "4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.". W związku z tym wstawianie gwiazdek, kropek, czy innych serduszek w miejsce liter w słowach uważanych powszechnie za wulgarne jest naruszeniem regulaminu i posty są usuwane. Przeczytajcie sobie jeszcze raz post nano50 i wyciągnijcie wnioski. A jak Wam się nie podoba, to idźcie sobie gwiazdkować "kurwy" na kwejku
Zgłoś
Avatar
RRzeszowiak 2017-05-29, 18:26
Ja też się pytam gdzie materiał źródłowy
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2017-05-29, 20:15 2
gdzie link do całości ?
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-05-29, 20:32 2
nano50 napisał/a:



Oj z całym szacunkiem, ale do kurwy nędzy Sadistic stroni od wszelkich banów za wulgaryzmy, te mniej lub bardziej chujowe także jak i wszelkie rzeczowniki typu: "chuj", "pizda", "dziwka", "skurwysyn" o tyle, o ile wypowiedź zawierająca owe wulgaryzmy nie zawiera żadnych znieważeń, obrażania innych lub typowej mowy nienawiści. Jak np. "Wypierdalaj"

Dlatego też Wać Pan możesz rzucać kurwami i chujami do woli.



Wypierdalaj, to nie mowa nienawiści. To zwyczajne, zwięzłe polecenie, kiedy chcesz zakomunikować debilowi, że już nie chcesz z nim dłużej rozmawiać.

Ale że sadol, to w 90% gimbaza i stuleja, to bezpieczniej używać " ", żeby przypadkiem jakiejś delikatnej pizduni nie urazić
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-05-29, 21:14 1
krzyks napisał/a:



Łap na przyszłość: ą,ć,ę,ł,ó,ś,ź,ż



sknera. ń to już mu poskąpiłeś?
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-29, 23:56
Dexterous napisał/a:

Ale że sadol, to w 90% gimbaza i stuleja, to bezpieczniej używać " ", żeby przypadkiem jakiejś delikatnej pizduni nie urazić


Tej, uważaj lepiej, bo jeszcze to nam ocenzurują regulaminem i dopiero dramat będzie
Zgłoś
Avatar
kielon89 2017-05-30, 0:09
dawac linka !
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-30, 6:54
TB303 napisał/a:



Nie rób z siebie debila, ok?
Pisać nie umie i się jeszcze pluje, jak ktoś mu grzecznie zwraca uwagę... bezczelny tępy chuj



Hehe szanowny moderatorze a wpis gostka TB303 wcale nie jest wulgarny i nie obraża innego użytkownika. Chodzi o równe traktowanie wszystkich i tyle ale jak widać dla was to pojęcie abstrakcyjne.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-30, 15:38
jerry280 napisał/a:



Hehe szanowny moderatorze a wpis gostka TB303 wcale nie jest wulgarny i nie obraża innego użytkownika. Chodzi o równe traktowanie wszystkich i tyle ale jak widać dla was to pojęcie abstrakcyjne.


Bo widzisz, mam w głowie na tyle, że wiem jak kogoś wulgarnie zwyzywać, by było to zgodne z regulaminem
Poza tym, to była dosadna krytyka czyjegoś chamskiego zachowania. Więc wiesz, cmoknij mnie w cztery litery.
Zgłoś
Avatar
blackmalder 2017-05-30, 17:35
Pierdolicie trzy po trzy.
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-05-31, 2:41
TB303 napisał/a:


Bo widzisz, mam w głowie na tyle, że wiem jak kogoś wulgarnie zwyzywać, by było to zgodne z regulaminem
Poza tym, to była dosadna krytyka czyjegoś chamskiego zachowania. Więc wiesz, cmoknij mnie w cztery litery.



Ależ szanowny mądraliński ja do Ciebie nic nie mam, a cmokanie w 4 litery to z kolegami uskuteczniaj Po prostu komentarz jako przykładu uźyłem bo napisałam kiedyś pierdolisz głupoty i już usunięty, a Ty od chuja gościa pojechałeś i cacy. Tylko proszę nie mów mi że nie usunęli bo bezosobowo chuj użyłeś zamiast chuju bo to by świadczyło że moderatorzy to idioci a to chyba prawdą nie jest
Zgłoś