18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zuq4 2013-01-15, 7:51 9
ciekawe czy chociaż jeden z was mialby wystarczająco duze jaja żeby wogóle z domu wyjść w obliczu takiego konfliktu.Czy to ich wina że urodzili sie tam a nie np.w jakimś bogatym kraju?Myśle że gdyby mieli wybór urodzili by się np we Francji(nie bez przypadku akurat ten kraj wymieniłem).u nich liczy się każdy nabój,to nie są hamerykanie żeby wypierdalać w powietrze tysiące sztuk amunicji,to jest Życie drodzy sadole i sadolki ,i uświadomcie sobie że ci ludzie robią wszystko żeby przetrwać,ale większość z was i tak pewnie tego nie zrozumie tylko bedzie dalej hejtować i od małp wyzywać siedząc przed kompem grając w call of duty i czekając aż matka przyniesie obiad.Troche wyobrażni!!!!bo jak narazie to z takim zachowaniem wam bliżej do małp a niżeli im..pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
markedone 2013-01-15, 7:52
Przecież każdy z nas jak się bawił w wojnę to tak robił, technika u nich nie poszła do przodu : D
Zgłoś
Avatar
kosciej 2013-01-15, 8:39
w naszej armii na 15 miesięcy służby wystrzeliłem 15 a jestem biały
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-01-15, 9:17
Ale auta nie pchają
Zgłoś
Avatar
gelynder1 2013-01-15, 9:29 1
niedługo my tak w Polsce będziemy autami jezdzić .. brummmm brummmm
Zgłoś
Avatar
zamik 2013-01-15, 9:54
to powinno byc w hardzie
tyle krwi, ta zwierzeca zadza zabijania.....
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-01-15, 10:40
bawia sie jak ja kiedys ;d
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2013-01-15, 11:08 1
To z tego kraju francuzy murzynów biorą?
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-01-15, 11:35
@zuq4

Aj tam, pierdolisz farmazony, jakby jeden bambus z drugim pomyślał, to by wiedział,że skoro tak "trenują" = brak finansów na armię takiej wielkości. No bo kurwa odrzutnik do strzelań ślepych to 15-20zł wydatek. Jakby bambusiki obcięły etaty, to za zaoszczędzone pieniądze mieliby jakkolwiek wyszkoloną armię i sprzęt do treningu co będzie się równalo lepszemu wyszkoleniu i wyższej skuteczności. TADAAAAAAAAAAAA.

Cytat:

.u nich liczy się każdy nabój,to nie są hamerykanie żeby wypie**alać w powietrze tysiące sztuk amunicji,to jest Życie drodzy sadole i sadolki



Sraty taty. U nas w kraju na Zetce i w Policji tak samo było/jest, ale jest jedna zależność nt. broni palnej, jeżeli nie wywalisz paruset lub paru tysięcy z niej pestek, NIGDY nie nauczysz się dobrej obsługi i skuteczność będzie znikoma.
Zgłoś
Avatar
zuq4 2013-01-15, 12:03 2
@Gus dla ciebie wydatek 15-20 zl to może niewiele dla nich jest to bardzo często 2-3 miesieczna stawka na utrzymanie sie rodziny,a co do pierdolenia farmazonów to teraz sam pierdolisz np o obcinaniu etatów!!!jakich kurwa etatów ja sie pytam??!!może mają obciąć stawki na budowe autostrad??weż sie kurwa zastanów co piszesz,to ze w gimnazjum nie poruszacie tematów odnośnie problemów tzw.trzeciego świata to nieznaczy że one nie istnieja.no i wkońcu należalo by się zastanowić w imie czego oni sie tam tak napierdalają otóż śpiesze wytlumaczyć niedouczonej gim i podbazie:napierdalają sie w imie swojego allaha a cwany zachód tylko nasyca konflikt bo WOJNA TO ZYSK
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2013-01-15, 12:54 2
Z czego strzela ten w 14 sekundzie? Bo widać, że pierdolnięcie jest.
Zgłoś
Avatar
bd258 2013-01-15, 13:11
Roszp napisał/a:

Jak w Rosji za czasów II wojny - jeden ma karabin, drugi ma naboje.



Tutaj jeden broń drugi naboje a trzeci dźwięk
Zgłoś
Avatar
bombartyzed 2013-01-15, 13:36
To się nazywa ślepa amunicja
Zgłoś
Avatar
gryz0n 2013-01-15, 13:44 2
Możemy im specjalistkę podesłać:
Zgłoś
Avatar
Puciek1 2013-01-15, 13:55
Mudżyn w 35 sekundzie kłapie jak kura mojego dziadka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie