18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Trening Pole Dance
stworek • 2013-01-14, 22:31
Wydaje mi się że do tego trzeba mieć bardzo dużo siły, no i jest na czym oko zawiesić
Zgłoś
Avatar
GoreTime 2013-01-15, 2:16
-Co trenujesz?
--taniec na rurze
-HAHHA pedał!
--zobacz filmik
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-01-15, 2:40
darkoo napisał/a:

Tego jeszcze kurwa nie było, żeby facet się wpierdalał na rurę. .


mało w życiu widziałeś....
Zgłoś
Avatar
AwesomeBoar 2013-01-15, 4:04
Jedyne co mnie trochę boli w tym co podesłał poloo89 to to, że taka maszyna woli tańczyć niż iść do straży pożarnej, gopru, wosjk specjalnych itp.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-01-15, 11:10
A mnie jedyne co boli to to, że moja małżonka chciałaby się czegoś takiego uczyć a ja kurwa nie mam gdzie w domu rury zamontować.
Zgłoś
Avatar
faba 2013-01-15, 15:28
stworek napisał/a:


Akurat trenuję Street Workout i po prostu wiem że akrobację są ciężkie do zrobienia, ale że Ty pewnie jesteś jakiś superman, no to dla Ciebie to pewnie żaden problem.

Ps. Ale tak, napiszesz że podziwiasz bo ciężko coś takiego osiągnąć to Cię pojadą żeś suchar, a jak napiszesz że zrobisz tak bez większego wysiłku to zaś gimbus. Ale co się dziwić hejterzy na czymś muszą żerować



a jak powiesz "zaś" ("większego wysiłku to zaś gimbus") to powiedzą że z wioski.
Bez napinki, nie chcę obrażać, piss jołłłł
Zgłoś
Avatar
Fraze 2013-01-15, 21:52
Piwo ( a raczej kista ) należy się każdej osobie, która w tym filmiku pokazała swoje umiejętności. Włożyli w to wiele pracy, potu i pewnie krwi na treningach. Podziwiam
Zgłoś
Avatar
Lonus 2013-01-18, 0:38
Oddam się każdemu kto mi zatańczy Pole Dance
Płeć nie ma znaczenia
Zgłoś