18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:35
🔥 Jazda z cyganami - teraz popularne
Avatar
DaKuz 2010-03-31, 8:04 1
Poskakał sobie:P ale piszczał dość śmiesznie ;D
Zgłoś
Avatar
Dariu$H 2010-03-31, 10:42 8
Dobre, łuska mu za kołnierz wpadła Taka łuska nie dość że leci z siłą 5 Juli to jeszcze jest gorąca.
Swoją drogą mógł się jeszcze do wody zjebać. Ciekawe co pomyślał sobie ten typ rozmawiający przez telefon xD pewnie: "znowu czarnuch wścieklizny macicy dostał, lepiej zabiorę mu broń" albo "jebaniec znowu się zesrał z wrażenia"
Zgłoś
Avatar
ziembix 2010-03-31, 12:58 1
kawał byka a darł sie jak małe dziecko .
Zgłoś
Avatar
Reptile 2010-03-31, 13:08
to-jest-kurwa-gorące!
Zgłoś
Avatar
Veek 2010-03-31, 13:11 21
ziembix napisał/a:

kawał byka a darł sie jak małe dziecko .



Przyłóż sobie rozgrzany pręt do pleców, zobaczymy czy będziesz się śmiać czy wrzeszczeć.
Zgłoś
Avatar
nkee 2010-03-31, 13:17 17
Co to jest siła 5 Juli?
Zgłoś
Avatar
tolklu 2010-03-31, 13:31 2
też się właśnie zastanawiam nad siłą 5 Juli - ale dawno nie obcowałem z doktrynami fizyki, więc może coś się pozmieniało.
Idea "zjebania do wody" też zacna biorąc pod uwagę, że koleszka jest w kamizelce-really sadistic
Zgłoś
Avatar
owiecs 2010-03-31, 14:50
Przepraszam, czy tylko mi się skojarzyło ze znakowaniem bydła rozżarzonym metalem?
Zgłoś
Avatar
guan0 2010-03-31, 15:00
podobno na czarnym nie widać poparzeń
Zgłoś
Avatar
Dariu$H 2010-03-31, 15:10
nkee napisał/a:

Co to jest siła 5 Juli?


Heh... zajebiście dużo xD Plastikowa kulka 6mm ASG(Taka jak do pistoletu na kulki) wystrzelona z energią 1 Joula jest w stanie zrobić małego siniaka, krwiaka bądź przebić skórę i zrobić małą ranę. Boli jak dostanie się tym w gołą skórę. Gdybyśmy strzelali śrutem, energia pięć razy większa jest w stanie bez problemu przebić się przez skórę i wbić się w mięsień. Pamiętajmy że łuska ma inny kształt i szybko wytraca swoją prędkość, oraz że dostał w kamizelkę a potem wskoczyła mu za kołnierz.
Zgłoś
Avatar
kubsztyk 2010-03-31, 15:26
Dariu$H napisał/a:


Heh... zajebiście dużo xD Plastikowa kulka 6mm ASG(Taka jak do pistoletu na kulki) wystrzelona z energią 1 Jula jest w stanie zrobić małego siniaka, krwiaka bądź przebić skórę i zrobić małą ranę. Boli jak dostanie się tym w gołą skórę. Gdybyśmy strzelali śrutem, energia pięć razy większa jest w stanie bez problemu przebić się przez skórę i wbić się w mięsień. Pamiętajmy że łuska ma inny kształt i szybko wytraca swoją prędkość, oraz że dostał w kamizelkę a potem wskoczyła mu za kołnierz.


Pierwsze słyszę, że ciało A uderza w ciało B z jakąś energią. Ciało A ma jakąś energię, czy to kinetyczną, czy potencjalną grawitacji, która podczas uderzenia zamienia się w inny typ energii, bądź wytwarza się jakaś energia. Rozumiem jakby ciało A uderzało z jakąś siłą.

P.S. Fajny masz nick.
Zgłoś
Avatar
G................N 2010-03-31, 15:31
Potwierdzam gorące są łuski, zwłaszcza od naszego rodzimego UKM 2000 : D Ale że mają moc 5 Juli to jakoś nie zauważyłem, bo często i gęsto mi sie zdarzyło oberwać łuską od ukma czy beryla i jakos mnie nie oszołomiło mocą ; >
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-03-31, 15:49 5
kurwa nie mogę!! ja pierdole ludzie powrót do liceum conajmniej się kłania... chyba, że posty tutaj piszą same dzieciaki... jednostką siły jest 1N (Niuton/Newton), a jednostką mocy jest 1W (wat)... natomiast 1J (dżul) to jednostka pracy, energii lub ciepła! kurwa douczcie się trochę!
Zgłoś
Avatar
Dariu$H 2010-03-31, 15:52 4
gumol napisał/a:

kurwa nie mogę!! ja pierdole ludzie powrót do liceum conajmniej się kłania... chyba, że posty tutaj piszą same dzieciaki... jednostką siły jest 1N (Niuton/Newton), a jednostką mocy jest 1W (wat)... natomiast 1J (dżul) to jednostka pracy, energii lub ciepła! kurwa douczcie się trochę!


Jaka napinka ja pierdole, uspokój się bo się zesrasz jak ten czarnuch...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie