18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
14.Gumiś 2020-05-22, 21:35 1
Może to jego stary, a bo to sadistic, po chuju, widać że cwelik ma niskie poczucie własnej wartości i lubi się wyżyć na słabszych a przy pierwszej lepszej okazji zgwałci i zatłucze przypadkową kobietę, jak dla mnie do utylizacji śmiecia i mam nadzieje że niedługo zobaczymy go na hardzie.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-05-22, 21:47 1
marvel321 napisał/a:

Nie oceniajcie człowieka jeżeli nie znacie sytuacji. Może dziadkowi się należało?



piter909 napisał/a:

Skoro to nagrywał i go boksował to zapewne.
Druga opcja jest taka, że to zwykły idiota



Ja pierdolę widzę sami kozacy na portalu starego, niedołężnego dziadka klepać. Nalezało to się temu bambusowi zrobić pochodnię z tego afro.
Zgłoś
Avatar
Wuwues 2020-05-22, 22:00 3
Zabrakło mi tutaj pracy nóg, wykorzystując sytuacje że sparing partner był w parterze powinien zdobyć pełny dosiad i użyć 'młotków' .
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-05-22, 22:15
teraz komentarz do idiotow z sadistica : w ciagu ostatnich dni pojawilo sie kilka materialow w ktorych bohaterami byli czarni. W poprzednich materialach czesc sadoli nie ogarnela sytuacji z powodu slabego angielskiego lub z powodu rasizmu. W poprzednich materialach czarni wykazali sie prawomyslnoscia i spuscili wpierdol bialej patologii czy cos w tych klimatach. Komentarze oczywiscie byly podszyte nienawiscia i choc biale patusy zasugiwaly na wpierdol - czarni byli wyzwani od malp it.

W tym przypadku usprawiedliwinia nie ma i czarny skurwysyn nie powinien isc do wiezienia tylko powinien trafic na psychopate, ktory zamknalby go w piwnicy i nie pozwolilby by mu skonac - karmiac go wlasnymi kawalkami ciala. Pierdolone zwierze zasluguje na solidna kare i w tym wypadku ogreslenie - pierdolona malpa,/zwierze i nie czlowiek ma swoje uzasadnienie i nie chodzi tu o kolor skory tylko o zachowanie.

Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-05-22, 22:18
niemamskarpet. napisał/a:

może stary SSman



Chyba że wcielili nastolatka. Inaczej marne szanse.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-05-22, 22:34 5
JaTylkonaChwile napisał/a:

teraz komentarz do idiotow z sadistica : w ciagu ostatnich dni pojawilo sie kilka materialow w ktorych bohaterami byli czarni. W poprzednich materialach czesc sadoli nie ogarnela sytuacji z powodu slabego angielskiego lub z powodu rasizmu. W poprzednich materialach czarni wykazali sie prawomyslnoscia i spuscili wpierdol bialej patologii czy cos w tych klimatach. Komentarze oczywiscie byly podszyte nienawiscia i choc biale patusy zasugiwaly na wpierdol - czarni byli wyzwani od malp it.
W tym przypadku usprawiedliwinia nie ma i czarny skurwysyn nie powinien isc do wiezienia tylko powinien trafic na psychopate, ktory zamknalby go w piwnicy i nie pozwolilby by mu skonac - karmiac go wlasnymi kawalkami ciala. Pierdolone zwierze zasluguje na solidna kare i w tym wypadku ogreslenie - pierdolona malpa,/zwierze i nie czlowiek ma swoje uzasadnienie i nie chodzi tu o kolor skory tylko o zachowanie.
Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.



Polskie znaki diakrytyczne, przestankowe, ogólny ład, skład tekstu to chyba ci czarni musieli ci z tekstu zajebać, co?
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-05-22, 22:46 1
JaTylkonaChwile napisał/a:

Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.



To na chuj ich bronisz, murzyński przyjacielu?
Zgłoś
Avatar
suborg 2020-05-22, 22:51 1
Stary bardziej wytrzymały niż Najman
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2020-05-22, 23:13
Chuj ci w dupe czarny nygusie
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-05-22, 23:28 1
Ten czarnuch to są te choroby towarzyszące?
Zgłoś
Avatar
kiechu85 2020-05-22, 23:41 1
Jebane gówno podniosło rękę na chlebodawcę. Na łańcuch i kołkiem przez łeb.
Zgłoś
Avatar
scratch 2020-05-23, 0:56
Jebac Małpy upośledzeone
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-05-23, 2:37
Taki negroid zasługuje na powolne skrawanie brzytwą na plasterki jak szynka parmeńska czy hamon serrano.
Zgłoś
Avatar
joilon 2020-05-23, 9:25 1
To są te choroby współistniejące.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-05-23, 11:21
Przeciez to masaż potylicy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie