18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
tresura
zaqwas • 2010-05-31, 1:32
mix gifów z nastrojową nutą Pogodno



cza było nie wychodzić z kuchni (nawet do klopa)
Zgłoś
Avatar
Sadisticc 2010-05-31, 12:28 9
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa
jak was kurwa laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać DZIWKI i napierdalać po nich z góry na dół a co! niektórym z was brak klasy...

P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie



Napięcie przedmiesiączkowe ?
Zgłoś
Avatar
Blajsero 2010-05-31, 12:43 1
ale co? przecież same chcą równouprawnienia, a jak równo to równo, skoro ma być określona ilość miejsc w sejmie to i powinno się określić ilość miejsc w innych miejscach. Zatem feministki powinno się wysyłać do kopalni, szambiarni, hut, stoczni, itd oraz napierdalać jak innych facetów...
Zgłoś
Avatar
lubie_kopytka 2010-05-31, 12:59
Jakby była taka opcja to dałbym Ci trzy piwa zamiast jednego - co ja mówię- dałbym Ci sto piw! Dobry podkład muzyczny i jeszcze lepszy materiał wizualny. Oby więcej takich wstawek, ten użytkownik wie na jakim jest portalu i co należy na niego wrzucać!
Zgłoś
Avatar
Apiro 2010-05-31, 13:28 2
Mnie rozpierdalają kobiety wypowiadające się w tym temacie podając jakieś śmieszne argumenty. Sorry, ale nie oszukacie życia, kobiety po prostu zawsze były i będą gorsze od mężczyzn.
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-31, 13:35 2
Blajsero napisał/a:

Zatem feministki powinno się wysyłać do kopalni, szambiarni, hut, stoczni, itd oraz napierdalać jak innych facetów..



Poyebało ?
Chcesz żeby sobie paznokcie połamały ?
Zgłoś
Avatar
artureq 2010-05-31, 13:47 3
Dildo napisał/a:

ja niewiem jak mozna uderzyc kobiete ;/


Normalnie Wystarczy użyć ręki
Zgłoś
Avatar
Filiżanka 2010-05-31, 14:16 5
Gratuluję panowie Idźcie się mamusi pochwalić. Tylko pamiętajcie, żeby jej powiedzieć, że jest głupią dziwka i stoi niżej na drabinie ewolucyjnej.
Zgłoś
Avatar
rotttt 2010-05-31, 14:18 2
3;09 tak powinno się oddawać kobiecie za liści (o ile ma fajne cycki) w innym wypadki.. jak kuba bogu tak bóg kubie
Zgłoś
Avatar
annette555 2010-05-31, 14:18 3
Apiro napisał/a:

Sorry, ale nie oszukacie życia, kobiety po prostu zawsze były i będą gorsze od mężczyzn.



Ta? Tylko pedofilami gwałcącymi roczne dzieci NIE SĄ kobiety, nie licząc seryjnych morderców i nnego typu psycholi... I kto tu kogo chce oszukać

Nie jestem jakąś pierdoloną feministką i wiem, że są laski kompletnie zryte pod beretem, dające dupy na prawo i lewo itp...No, ale kurwa opanujcie się dzieci. To ja bym nigdy na faceta nie podniosła ręki (nie żebym była słabsza czy cuś ). Więc faceci wyluzujcie mięśnie, bo prawda taka, że bez kobiet nie byłoby wam wesoło na tym zrypanym świecie
Zgłoś
Avatar
moomin 2010-05-31, 14:43 8
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa
jak was kurwa laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać DZIWKI i napierdalać po nich z góry na dół a co! niektórym z was brak klasy...
P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie



Widzisz tutaj pewnie 80% to kapucyniarze, więc na ich wrażenia nie robi Twoje życzenie:)
Widzisz tutaj jest kilka tematów które są nośne i "sadyści" lubią je wykorzystywać jednym z nich jest kobieta i tekst o tym iż w kuchni powinna siedzieć, większość filmów z kobietami tak właśnie jest podpisana, w komentarzach "sadystów" także jest to temat przewodni.
nie chodzi o to że kogoś dziewczyna rzuciła, po prostu aby pokazać jaki ze mnie " sadysta" piszą takie głupoty inni "sadyści" stawiają piwa, i wówczas nasz młody "sadysta" w domku przed komputerem siedzi i myśli że to właśnie jest fajne,

pamiętaj także, że mężczyźni z kompleksami lubią się dowartościować poniżając kobiety, a to jest strona internetowa, tutaj każdy może udać kogokolwiek oraz bez konsekwencji i dla poklasku pisać takie pierdoły. A że poklask jest, to i pierdoły będą.

Trzeba to towarzystwo wzajemnej adoracji zostawić w spokoju niech piszą takie pierdoły, szczególnie , że to wszystko poza na potrzeby sadistic.pl gdyż to forum wymusza takie postawy (oczywiście jeżeli chcesz należeć do kasty "sadystów")
Zgłoś
Avatar
patrykis 2010-05-31, 14:50
Filmik ok, ale muzyka ograniczona dla zjebów.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-05-31, 15:19 2
Widzę, że Sadistic.pl schodzi na psy Taki fajny portal był, a teraz? Wchodzę na wrzutę, patrzę komentarze i co widzę? Komentarze typu: "Odcinać jaja homofobom", "Geje to też ludzie" i jeszcze masę piw miały te komentarze, a tu? "Ten filmik jest seksistowski", "jak można tak kobiety traktować" i też piwa lecą... Już wolałem teksty "Wyszła z kuchni do ma za swoje", a teraz same neosy się zbiegły z innych portali ;(
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-05-31, 15:33 1
annette555 napisał/a:



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa



to zmien se podpaske

Black Snake napisał/a:

Widzę, że Sadistic.pl schodzi na psy Taki fajny portal był, a teraz? Wchodzę na wrzutę, patrzę komentarze i co widzę?....



to wypierda.. do budy
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-05-31, 15:49
snik0, Czytałeś regulamin? Wejdź, i przeczytaj co pisze w punkcie 4.5. Nie obrażaj.

Co prawda, kobiety się tu oburzają, bo niektórzy z męskiego grona userów, się napinają i walą żałosne teksty. Prawda jest taka, że kobiety są po prostu do niektórych zadań zbyt słabe. Dałyby radę pracować w kopalni, przy tych wielkich kilofach, po 8-10 godzin dziennie? Czy mogłyby być na placu budowowy, 120 pięter nad ziemią, na stalowych rusztowaniach, gdzie szerokość wynosi około 20cm? Nie wydaje mi się. Każda jest do czegoś stworzona, i powinna się ubiegać o miejsce pracy, ale bez przesady! Ten cały zjebany ruch feministyczny! Poza tym. Mężczyzna rzekomo nie może uderzyć kobiety, to dlaczego niby kobieta może uderzyć faceta? Jeśli mnie kobieta strzeli liścia, bo sobie zasłużę, nie oddaje - przymuję z honorem, ale jeśli walnie z pięści, to oddaje ( przynajmniej takie jest założenie, bo z tego co pamiętam, to nigdy nie uderzyłem kobiety/dziewczyny).

Druga sprawa - Co to za film z 3:16-3:20?
Zgłoś
Avatar
Berti 2010-05-31, 15:54 1
jak czytam niektórych ludzi komentarze to się zastanawiam czy jestem na sadistic czy na forum wrażliwych kobiet.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie