18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
tresura
zaqwas • 2010-05-31, 1:32
mix gifów z nastrojową nutą Pogodno



cza było nie wychodzić z kuchni (nawet do klopa)
Zgłoś
Avatar
push3k 2010-05-31, 1:45 1
Te niektóre to powinni feministkom pokazywać.
Wtedy na pewno się wkurwią i będzie więcej takich gifów.
Zgłoś
Avatar
Koldy 2010-05-31, 5:37
dobry ten zielony alien z piłka i 'proste' wyjaśnienia w stosunku co do Kobiet.
Zgłoś
Avatar
blachapl 2010-05-31, 8:35
ja tam nie uznaje przemocy wobec kobiet, tak tak napisałem wobec kobiet! KURWISZCZ trzeba napierdalać i napietnować! Pamiętaj człowieku jak Ci niby laska mówi, że jej nie zajebiesz to oznacza, że masz jej zajebać!
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-05-31, 8:58 5
Ale dawno tej nuty nie słyszałem ^^
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-05-31, 9:27
Muzyka po prostu mnie rozwaliła hehe a gify takie sobie ale jak zawsze kompilacja taka zawiera coś co każdemu odpowiada:)
Zgłoś
Avatar
wubepe 2010-05-31, 9:31 1
filmik spoko. muzyka zjebana
Zgłoś
Avatar
pureinsane 2010-05-31, 10:18 37
Babie czasami się należy!

Generalni, to większość kobiet jest tak głupia, że gdyby nie ich zdolność rodzenia, to ewolucja już dawno by się ich pozbyła. Nie zgadzacie się? Nawet w kuchni, gdzie ich miejsce, mężczyźni je przebijają wielokrotnie (to nie kobiety są najlepszymi kucharzami). Jeśli ktoś miał w zespole/firmie kobiety ten też wie o czym mówię. W zasadzie jedyna ich aktywność, w której się spełniają to szeroko rozumiane dziwkarstwo, czyli sprzedawanie się.

Dlatego czasami pierdolnąć babe należy, by trochę rozumu jej do głowy wbić.

Tak na obronę tych kobiety, które swoim życiem dają przykład (bo tak, są takie, sam znam parę i jestem pełen szacunku do nich) zacytuję (niestety nie pamiętam kto to powiedział/napisał) "najlepsza kobieta lepsza jest od najlepszego mężczyzny, ale i najgorsza, gorsza jest od najgorszego".

Dziękuję. A to mówiłem ja, Wiesław Jarząbek.
Zgłoś
Avatar
Kamilsien 2010-05-31, 10:57 14
Spierdalać, spierdalać z takimi seksistowskimi filmikami promującymi przemoc wobec kobiet
Zgłoś
Avatar
Dildo 2010-05-31, 11:02 12
ja niewiem jak mozna uderzyc kobiete ;/
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-05-31, 11:05 1
Kamilsien

co do filmiku dobre w 3 minucie i bardzo mi sie kawałek podoba ;D
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-05-31, 11:20 12
blachapl napisał/a:

ja tam nie uznaje przemocy wobec kobiet, tak tak napisałem wobec kobiet! KURWISZCZ trzeba napierdalać i napietnować! Pamiętaj człowieku jak Ci niby laska mówi, że jej nie zajebiesz to oznacza, że masz jej zajebać!



Jak ja bym Cię spotkał na ulicy to byś wpierdol dostał za ta twoja wypowiedz. Taki z ciebie chojrak, że tylko kobietom dajesz rade. Ale jak chciałoby ci sie podupczyc to nie wiedzialbys gdzie sie udać pierdolony damski bokserze. No chyba że jestes pedałem. Za to tez bys dostał!!

Widać kto nie lubi kobiet w tym temacie!
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2010-05-31, 11:41 15
@Virdos Ty ten po lewej czy po prawej?
Zgłoś
Avatar
annette555 2010-05-31, 11:50 15
pureinsane napisał/a:

Babie czasami się należy!



jak czytam takie teksty to mnie krew zalewa
jak was kurwa laska rzuciła, czy coś to najlepiej wepchnąć wszystkie do jednego worka, podpisać DZIWKI i napierdalać po nich z góry na dół a co! niektórym z was brak klasy...

P.S. tym, którym tak strasznie swędzi ręka do bicia kobiet życzę trzepania kapucyna do końca życia!!!
na nic lepszego nie zasługujecie
Zgłoś
Avatar
Vireek 2010-05-31, 12:20 1
@Oskarek ja już napisałem co miałem do powiedzenia, tak więc z takimi jak ty nie mam zamiaru dyskutować. Wracaj do swoich spekulacji, bo gówno mnie to obchodzi o co pytasz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie