18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Delight 2011-05-15, 11:49 9
Obecnie jeden z najlepszych zawodów nie wymagających ukończenia studiów.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-05-15, 11:55
do tego trzeba mieć w prawe a ja mam niestety w lewe
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2011-05-15, 15:07
niezły gościu
pewnie operator poszedł do kibla i mu kawał zrobili
i się kurwa mocno zdziwi po powrocie gdzie mu koparkę wyjebało
Zgłoś
Avatar
Hansss 2011-05-15, 15:19
każdy orze jak może
Zgłoś
Avatar
domage 2011-05-15, 16:41 2
Ale BHPowiec się wkurwi
Zgłoś
Avatar
Krupnykowsky 2011-05-15, 16:46 2
@donwasyle odejdź chłopie od monitora i idź na spacer...

Czy ty nigdy nie byłeś na peronie/stacji? Tak właśnie nawet u nas rozładowują węgiel z wagonów na ciężarówki itp... Są różne sposoby wpierdalania koparki do wagonu, ten należy do najciekawszych. Dziękuje
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-15, 17:17 2
Delight napisał/a:

Obecnie jeden z najlepszych zawodów nie wymagających ukończenia studiów.



Za to skończenia chujowo drogich kursów.
Zgłoś
Avatar
kamX 2011-05-15, 19:19 1
edge napisał/a:



Za to skończenia chujowo drogich kursów.


jeżeli dla Ciebie 1800zł to chujowo drogo to Ci gratuluje serdecznie.

Piwo dla operatora, chociaż na sadisticu to sie spodziewałem gleby.. a nie szczęśliwego zakończenia
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-15, 21:30 3
kamX napisał/a:


jeżeli dla Ciebie 1800zł to chujowo drogo to Ci gratuluje serdecznie.

Piwo dla operatora, chociaż na sadisticu to sie spodziewałem gleby.. a nie szczęśliwego zakończenia



Nie potrzebne mi są twoje nędzne gratulacje, 1800zł to jest dużo jak masz żonę i dwójkę dzieci na utrzymaniu.Nie mówię tu o sobie ale sporo jest takich ludzi. Więc skończ pierdolić bananie i szpanuj dalej srajfonem.

Widzę ostatnio, że wszyscy mierzą ludzi na około swoją własną jebaną miarką.Szczególnie studenciki.Banda jebanych ignorantów.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2011-05-15, 21:57
Obrzucać mięsem to się idźcie na Sprechen-Sprechen...

Niesamowita siła drzemie w tych pompach oleju, trzeba to przyznać.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-05-15, 22:10
edge napisał/a:



Nie potrzebne mi są twoje nędzne gratulacje, 1800zł to jest dużo jak masz żonę i dwójkę dzieci na utrzymaniu.Nie mówię tu o sobie ale sporo jest takich ludzi. Więc skończ pierdolić bananie i szpanuj dalej srajfonem.

Widzę ostatnio, że wszyscy mierzą ludzi na około swoją własną jebaną miarką.Szczególnie studenciki.Banda jebanych ignorantów.


Gdyby 1800pln byłoby dla mnie dużo, na pewno nie decydowałbym się na żonę a już na pewno nie na dwójkę dzieciaków ... Biedne dzieci
Zgłoś
Avatar
adamov 2011-05-15, 23:30
Assassin's Creed w spowolnionym tempie wykonany przez koparkę...

niee no ostry z kierowcy nakur*iator
Zgłoś
Avatar
kamX 2011-05-16, 0:15
edge napisał/a:



Nie potrzebne mi są twoje nędzne gratulacje, 1800zł to jest dużo jak masz żonę i dwójkę dzieci na utrzymaniu.Nie mówię tu o sobie ale sporo jest takich ludzi. Więc skończ pierdolić bananie i szpanuj dalej srajfonem.

Widzę ostatnio, że wszyscy mierzą ludzi na około swoją własną jebaną miarką.Szczególnie studenciki.Banda jebanych ignorantów.



Pewnie że jest dużo dla darmozjada i opierdalake który dalej siedzi na utrzymaniu swoich starych pewnie. Gratuluje Ci twojego ignoranctwa i kalectwa tym razem. A srajfona to możesz sobie zazdrościć nie masz i nie będziesz miał zazdrosny dupku..
Zamiast zainwestować w siebie i iść na głupi kurs lepiej dalej płaczmy jak to jest cieżko i drogo w tej jebanej polsce.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2011-05-16, 0:45 1
pytanie: Po co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie