18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
Manii 2021-04-11, 7:30 57
Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze pizdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-04-11, 7:45 25
Zmywarka z opcją wirowania
Zgłoś
Avatar
Kormork 2021-04-11, 9:04 1
Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.
Zgłoś
Avatar
Kali111 2021-04-11, 11:07
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze pizdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



Nie widzimy poczatku a zapewne darła pizde jak to zmywarki maja w zwyczaju



Tutaj chyba juz nie da rady drzec japy z powodu obrazen
Zgłoś
Avatar
saves 2021-04-11, 11:47
A gdzie klasyk z psem?
Zgłoś
Avatar
piorun343 2021-04-11, 12:09 2
Naturalny zabieg aborcyjny jak widzimy była mama jest szczęśliwa .
Zgłoś
Avatar
razak 2021-04-11, 12:47
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze pizdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



1 na miliard chciałeś napisać
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-04-11, 13:35
Szacun większość z kibiców piłkarskich, zwyczajnie by tego nie przeżyła już po 5 salcie ziemia
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2021-04-11, 14:50 2
Kormork napisał/a:

Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.



A ja po takiej akcji Obstawiam co najwyżej dobre rżnięcie przed zaśnięciem. Nic jej nie jest. Co najwyżej odrobinę potłuczona.
To nie prosiak oderwany od komputera, który po wejściu na pierwsze piętro wymaga reanimacji.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-04-11, 17:10
Kali111 napisał/a:

Nie widzimy poczatku a zapewne darła pizde jak to zmywarki maja w zwyczaju

Tutaj chyba juz nie da rady drzec japy z powodu obrazen



nie każda baba to cipa, bo ma charakter, a wielu facetów to jednak zwykłe cioty
zwłaszcza obecnie,,,,,,,, zapamiętaj
Zgłoś
Avatar
karakal 2021-04-11, 23:48
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze pizdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



Jest po prostu mądra. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-04-12, 12:54
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze pizdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



ludzie różnie na stres reagują
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-04-12, 15:32
To ten freeistile ?
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-04-12, 23:04
kulawiec napisał/a:

Kormork napisał/a:

Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.

A ja po takiej akcji Obstawiam co najwyżej dobre rżnięcie przed zaśnięciem. Nic jej nie jest. Co najwyżej odrobinę potłuczona.
To nie prosiak oderwany od komputera, który po wejściu na pierwsze piętro wymaga reanimacji.

Ej, ale skumaj że typ napisał to na poważnie. Jakby zapomniał, że obrażenia wewnętrzne raczej skupiają na sobie całą uwagę i nie jest z nimi człowiekowi do śmiechu.

Sorry, że rozłożyłem swój argument na banalne czynniki pierwsze, ale liczę na to, że jeśli zechce odbić piłkę, to zastanowi się czy jest sens w ogóle polemizować. Sam nie wrzucam filmów, bo mi się nie chce i od sierpnia ubiegłego roku, raczej tylko oglądam, czasem coś napiszę - czasem nim kliknę "dodaj komentarz", rozmyślam się i odpuszczam, bo obserwuję też poziom dedukcji komentujących. Często zastanawiam się, czy na sadolu nie występuje paradoks polegający na tym, że ogół bohaterów tych filmów to tacy jakby tacy jak Kormork.
Zgłoś