18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Zaczne może od tego, że dokładnie dzisiaj nasz "kochany" rząd kradnie (bo rzecz się dzieje nadal) ok. 150 mld polskich złotych naszych rodziców, kolegów znajomych, krewnych, naszych samych. I cisza...... państwo nie potrafi pokazać władzom, że buntuje się przeciwko takim zagraniom możnowładców "Lemingradu" w którym przyszło nam żyć. Ukraińcy (jacy by nie byli) pokazali, że mają jaja i wyszli na ulice. A Polak? Leming? z kredytem 450 tys zł (bo frankenstein zdrożał - kolejna zagrywka rządu) na karku sie nie odezwie. Powinno się wyprostować kosy i pokazać że walczymy o swoje. Podebatujmy na ten temat Drodzy Sadole.

Kolejna sprawa jaką chciałbym poruszyć dotyczy rzekomego dobrobytu w Polsce. Może Lidle i Biedronki sa przepełnione ludźmi, ale to nie symbol dobrobytu. Historia zasłyszana przeze mnie podczas jednej z rodzinnych spotkań: rodzina lata 80.-90. pracuje tylko ojciec (powiecie rodzina nieudaczników ale tak to kiedyś było) trójka dzieci: jedno na studiach, drugie w liceum, trzecie w podstawówce i oni nie przymierali głodem, nie mieli też luksusów. Teraz w telewizji można znaleźć podobne przykłady i niestety ale taka rodzina jest albo całkowicie bez środków do życia albo na skraju ubóstwa z ciągłym przeświadczeniem, że nie ma co dać dzieciom do jedzenia albo nie mówiąc już o włożeniu czegokolwiek do tzw "garnka". Zostawiam wam przemyślenia.

Jeśli macie inne zdanie to jeździe po mnie jak po psie ale jeśli podobne to mile widziane komentarze z waszą opinią.
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-02-03, 16:53 2
Ja się już pogodziłem, że zdechnę bezdzietnie, bo nie zrobiłbym swoim dzieciom takiego skurwysyństwa, jak zafundowanie im dorastania w tym kraju, wśród tych ludzi. Żyję sobie drobnymi przyjemnościami i piszę, bo może ktoś kiedyś przeczyta i zmądrzeje.
Zgłoś
Avatar
riczardson 2014-02-03, 17:02
Ja bym się raczej skupił nad emerytami i rencistami bo smutne jest to, że ta grupa ludzi dostaje psi chuj od państwa.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-03, 17:11
Co tu komentować? "Otake Polske my walczyli" Zapamiętaj sobie jedno z przykazań naszych aktualnych rządzących: "Ludziom za pracę należy zapłacić na tyle mało, aby musieli dłużej i ciężej pracować na utrzymanie swoje i swoich rodzin. Wtedy nie będą mieli czasu i siły, aby wyjść i protestować."
Zgłoś
Avatar
Butter 2014-02-03, 17:26
Sprawa OFE - to wg mnie to zwykłe przyzwyczajanie społeczeństwa do sytuacji, oswojenie z informacją którą przywalą za parę lub kilkanaście lat -> ZUS to jebany bankrut ciągnący kraj na dno. Wiecie co się stanie gdy w końcu to oznajmią wszem i wobec? NIC tak samo jak nic się nie dzieje gdy kradną pieniądze z OFE. Bo można to nazwać kradzieżą, mimo że umowa z OFE jest obowiązkowa i regulowana przez ustawy to jest to umowa między klientem, a podmiotem (PZU, Ampliko czy ING) pieniądze na funduszach OFE są obracane przez ten podmiot i chronione, te pieniądze można nawet dziedziczyć więc nie jest to kasa "publiczna" jak w ZUSie tylko prywatna. Więc jakim chujem oddają 51% zebranej kasy ZUSowi, to jest jawne ZŁAMANIE UMOWY z klientem bo nie wydaje mi się by w umowie był zapis w którym "mogą oddać kase ZUSowi", zwyczajnie przestali chronić zebrane pieniądze i robią z nimi co chcą.
Zgłoś