18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
fikuswdoniczce 2021-03-01, 21:16 2
Wilki w Rosji to zupełnie co innego niż wilki w Polsce. U nas jeszcze niedawno trudno je było spotkać, a w Rosji jest ich od zajebania.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2021-03-01, 21:21
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to kurwy nie ludzie i zdania nie zmienię.


Generał Gorge Patton:

"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami."

Źródło: Stanley P. Hirshson, General Patton: A Soldier’s Life, Harper Collins, 2003, s. 650.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2021-03-01, 21:25 4
Zenonn napisał/a:

A nie zastanowiłeś się nad tym, że to może jednak Polacy są tacy źli, skoro byli ze wszystkimi sąsiadami skonfliktowani i wszystkich nienawidzą ?
Weź wyjdź z nory, pozwiedzaj świat, poznaj ludzi. Omijaj tylko Ukrainę bo tam mnóstwo takich jak Ty, z tym że nienawidzących Polaków.



To Ty wyjdź z nory razem z kolegą. Trzy mocarstwa od setek lat rozgrywały nasz region, skłócając mniejszości etniczne i wyznaniowe między sobą w granicach Królestwa Polskiego i przekupując szlachtę bo w ich kurwidołkach bano się polskiego imprializmu, którego historycznie nasi umiłowani władcy nigdy nie planowali ale Niemcy i Brytole mierzyli nas swoją miarą i czuli pismo nosem, że nasi Królowie mogą brać ich pod chuj z tym pokojem i przyjaźnią. Z Rusią natomiast chciał nie chciał musiało dojść do zwarcia bo nasza polityka wschodnia i kresy to polska aktywność militarna blisko Moskwy + łatwy teren (choćby ta słynna Brama Smoleńska, od setek lat historyczny kierunek działań wojskowych), a na to sobie ani Car, ani Bolszewicy pozwolić nie mogli.
Zgłoś
Avatar
Karlito90s 2021-03-01, 21:37 2
mefedroniarz2021 napisał/a:

wilka CI kurwa obronco zwierzat szkoda?



zamknij pizde śmietniku
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2021-03-01, 21:40
może to właściciel tego owczarka co go rozszarpały?
Zgłoś
Avatar
Tfujojczym 2021-03-01, 22:17 2
Spierdalały prosto po to aby autor miał co na sadola wrzucić.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-03-01, 22:17 1
Konfedernacja napisał/a:

Piękne i śmieszne.
Szkoda tylko, że nie było słychać wilczego "chrup".
A wszelkim bambinistom murzyńska pała w gardło.



Ty brutalu.. ;o
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2021-03-01, 23:10 2
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to k***y nie ludzie i zdania nie zmienię.



Tak kurwa, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już chuj, niech wam będzie....
To jakim zjebanym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? Jebani hipokryci.....

planeta.pl/Kronika-policyjna/sycow-kierowca-przejechal-psa-busem-rafal...
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2021-03-01, 23:10 1
mefedroniarz2021 napisał/a:

wilka CI kurwa obronco zwierzat szkoda?



Bardziej mi tego wilka szkoda niż Ciebie mordowanego tępą maczetą...
Zgłoś
Avatar
syulung 2021-03-01, 23:46 1
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to kurwy nie ludzie i zdania nie zmienię.


Proszę nie obrażaj kurew, to bardzo niesprawiedliwe z twej strony.

HackerAGD napisał/a:

Tak kurwa, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już chuj, niech wam będzie....
To jakim zjebanym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? Jebani hipokryci.....



jesteś tak tępą mędą ścierwiu głupi że nawet mi czasu żal.
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2021-03-02, 0:33 2
syulung napisał/a:

Proszę nie obrażaj kurew, to bardzo niesprawiedliwe z twej strony.
jesteś tak tępą mędą ścierwiu głupi że nawet mi czasu żal.



Następny wyklęty intelektualnie pat(o)riota polszewik
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-03-02, 1:41 1
Zajebiste komentarze, pomyślałem przez nie, że jest sobota i najebani coś wypisują. A jest przecież środa, w dodatku to ja jestem najebany i nie wiem co o tym myśleć. Niby dobrze że się jebiecie nawzajem, ale z drugiej strony jakoś tak smutno że nie ma lepszych ripost.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2021-03-02, 3:57
HackerAGD napisał/a:

Tak kurwa, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już chuj, niech wam będzie....
To jakim zjebanym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? Jebani hipokryci.....



ty putinowska piąta kolumno, nie widzisz że 1/3 pato na sadolu to z rosji?
Ja pierdolę, kolejny kurwa piewca miłości, co jak kogoś nie lubisz i o tym powiesz, to on zwyzywa, może pobije, a najchętniej podpierdoli na policje
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2021-03-02, 4:19
Ciekawe czym jedzie ten chuj
Zgłoś
Avatar
htp 2021-03-02, 10:31
Kriuk napisał/a:

To Ty wyjdź z nory razem z kolegą. Trzy mocarstwa od setek lat rozgrywały nasz region, skłócając mniejszości etniczne i wyznaniowe między sobą w granicach Królestwa Polskiego i przekupując szlachtę bo w ich kurwidołkach bano się polskiego imprializmu, którego historycznie nasi umiłowani władcy nigdy nie planowali ale Niemcy i Brytole mierzyli nas swoją miarą i czuli pismo nosem, że nasi Królowie mogą brać ich pod chuj z tym pokojem i przyjaźnią. Z Rusią natomiast chciał nie chciał musiało dojść do zwarcia bo nasza polityka wschodnia i kresy to polska aktywność militarna blisko Moskwy + łatwy teren (choćby ta słynna Brama Smoleńska, od setek lat historyczny kierunek działań wojskowych), a na to sobie ani Car, ani Bolszewicy pozwolić nie mogli.



Na szczęście się wyróżniamy, bo mamy Chrystusa za króla.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie