18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tuytuy95 2014-08-30, 0:13 16
pozdrawia wszystkich jak jakiś papież na pielgrzymce -.-
Zgłoś
Avatar
Assassin93 2014-08-30, 1:15
Trzeba było chociaż jakąś muzę dodać do filmiku, chujowo się tak ogląda jak nic w słuchawkach/głośnikach nie słychać. Filmik pozytywny.

EDIT: haha kurwa, miałem odpięte słuchawki z przedłużki
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-08-30, 1:28
nie wiem czemu, ale fajnie ogląda się coś takiego. chyba tylko kierowca potrafi to zrozumieć. cieszę się jak widzę, że wszystkie auta jednocześnie zwalniają i zjeżdżają na pobocze na sygnał karetki. z drugiej strony szkoda, że dzieje się tak może w 30% przypadków, reszta nie zjeżdża. debile, debile jak nic.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2014-08-30, 1:33
POZYTYWNY FILM . Chociaż jak ja mały jebany podlasian jechałem do warszawy, za warszawę i na zachód to niestety tego nie zauważyłem... Ani razu przez 7h drogi... Każdy się pcha pod maskę lub też koła (w motocyklu) jak się tylko da nie patrząc w lusterka... (i na autostradzie i w środku miasta). A mówią, że na moim zadupiałym Podlasiu są nie wychowani kierowcy. Kurwa, u mnie chociaż przepuszczą jak jest korek po zamkniętym przejeździe kolejowym, a tam każda parówa wymusza pierwszeństwo lub po prostu wpierdala się przed koła bez pierdolonego kierunku. Ale jeśli ty ze swoim chujową podlaską kulturą drogową przepuścisz jakiegoś mieszczucha z Warszawki to ci nawet skurwiel ręką nie machnie co najwyżej faka da, że frajer jesteś iż go przepuściłeś. Jebał ja was :x. "Warszawa kurwa" ( post nie tyczy się okolic blisko zachodniej granicy, tam rzeczywiście jest większa kultura na drodze).
Zgłoś
Avatar
wieczór 2014-08-30, 2:55 5
WAT napisał/a:

wolę ,żeby mi motocyklista przypomniał o światłach niż wyskoczył PIES i miałbym go potrącić. )



Kierowca ciężarówki dzwoni z trasy do szefa:

- Szefie, rozjechałem psa, co robić?
- No jak co, zakop przy drodze i jedź dalej.

Za pół godziny znowu telefon. Szef pyta:

- I co ty znowu dzwonisz, zrobiłeś jak mówiłem?
- Tak szefie, ale co zrobić z radiowozem?
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-08-30, 9:08 1
powiem tak :
koło mojego domu leci droga, dosyć wąska że ciężko wyminąć się na tej drodze !
często trzeba zjechać z drogi by się wy mieścić
dużo ludzi dziękuje jak zrobisz im miejsce do przejazdu
ale zauważyłem że dziękują tylko mężczyźni, jeszcze nie zdarzyło mi się by podziękowała jakaś kobita
tak więc powiem jedno :
Baby do garów a chłopy do barów
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-08-30, 9:17
@up mi ostatnio podziękowała baba, jak ją na skrzyżowaniu puściłem. Chociaż w sumie to wyglądała jak grodzkie więc nie wiem czy się liczy.
Zgłoś
Avatar
afisz80 2014-08-30, 9:49
ej chopy, ile taki motur kosztuje w utrzymaniu? Zbliża się kryzys wieku średniego to może bym sobie kupił?
Zgłoś
Avatar
Castagiro 2014-08-30, 10:32
Cholera, a jak ja przepuszczam motocyklistów to żaden nie podziękuje...
Zgłoś
Avatar
sapi 2014-08-30, 10:54 3
afisz80 napisał/a:

ej chopy, ile taki motur kosztuje w utrzymaniu? Zbliża się kryzys wieku średniego to może bym sobie kupił?


Jak masz maks zniżki ~200 ubezpieczanie.
Eksploatacja zależy ile jeździsz (wymiany jak w samochodzie proporcjonalnie do zrobionych kilometrów)
Trzeba mieć garaż albo trzymać na parkingu strzeżony - 100 do 250 / miesiąc.
Z własnego doświadczenia nie polecam szukać "wymizianej" sztuki na początek. Ja taką znalazłem i jeszcze 4 dni temu była w stanie idealnym. Facet w samochodzie mi wymusił a że było po deszczu to gleba przy 65km/h. Oczywiście uciekł.
Pisze o moto młodszym niż 8 lat w okolicach 10k.
Do tego strój na początek bez szaleństw to około 2,5k.
Paliwo - jak ciśniesz to pali jak smok. Ja zamieniłem w wakacje samochód na moto do dojazdów do pracy. Jeżeli jeździłeś na gaz koszty wzrosną. Taka 600-setka pali od 5 do 7 litrów na 100.

Wrażenia jak odkręcasz manetkę bezcenne - moim zdaniem warto!!! Mam sv 650 k5 s.
Zgłoś
Avatar
jazzycuts 2014-08-30, 11:03
na jaki chuj się przeciska ?burak jebany
Zgłoś
Avatar
zdupyryjazaurus 2014-08-30, 12:02
Prawda jest taka,że jakbym miał tak machać każdemu w podzięce,to bym tylko stwarzał większe zagrożenie dla siebie i innych. Na moto jest zupełnie inna jazda niż w puszcze,lepiej trzymać kierę,musisz operować rękami gazem,sprzęgłem i hamulcem,więc machanie czasami jest po prostu utrudnione.Czasami mignę awaryjkami i też jest git. Jeśli chodzi o utrzymanie,to ubezpieczenie 80zł. na rok (60% zniżek),spalanie ok.7 litrów (Kawa Z750 '09),mniej spala na oryginalnym kominie,ale brzmi jak skuter elektryczny,dlatego zawitał Leo Vince,wymiana oleju co 5000 km. (200,- z filtrem jeśli wymieniasz samodzielnie-możesz kupić tańszy olej),opony zależnie od tego ile jeździsz-ok.1100 za komplet.
Zgłoś
Avatar
Voltron 2014-08-30, 12:14 2
ten motocykl co na filmiku to honda cb500. Sam mam taka i tutaj koszty utrzymania sa o wiele nizsze niz u 600. Olej co 12000km a nie co 6000. Opony duzo tansze. Za 600-700 kupi nowki na oba kola a nie okolo 900-1100. Pali od 3,8 do 5. Przy czym 5 to palowanie i duzo szybciej sie poruszasz niz 600 na wolnych/srednich obrotach zeby tez spalila 5. Co 24000 sprawdzanie luzow zaworowych i synchro gaznikow, razem 300zl.
Warto miec akcesoryjny wydech, wtedy to dopiero sie suwaja na drodze ;P
Zgłoś
Avatar
Juzide 2014-08-30, 12:51
To w Warszawie są uprzejmi kierowcy?
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2014-08-30, 13:12
A mnie wkurwia robienie z normalnych rzeczy jakiś zjebanych kompilacji z jeszcze bardziej zjebaną muzyką robione przez Januszy na hondzie 500cc
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie