18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Voltron 2014-08-30, 15:09
@up
to po co ogladasz?
Zgłoś
Avatar
k................o 2014-08-30, 16:26
Świat się kończy...we Warszawie taka akcja...
Zgłoś
Avatar
avic 2014-08-30, 18:22 1
Przyznam, że nie przeczytałem wszystkich komentarzy i nie wiem, czy ktoś poruszył tę kwestię: Ten film to nie wyjątek. Motocykliści często dziękują za przepuszczenie, zjechanie na margines, czy kierunek, że mogą wyprzedzić. Wszystko ok. Mnie dupa nie boli, jak ktoś na moto przeskoczy korek. Inna kwestia jest taka, że przepuszczam, zjeżdżam i pomagam JAK WIDZĘ, że motocyklista jedzie. Tym bardziej, ze na szybkiej drodze patrzysz w lusterka - pusto, a za 3 sekundy masz już szlifierę na zderzaku. A kierowca powinien raczej obserwować to co się dzieje przed nim, a nie za nim - więc absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia, że nie zrobię miejsca w korku jadąc w zderzak, czy nie ułatwię wyprzedzania. I nikt do nikogo nie powinien mieć pretensji.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-08-30, 18:31
Areczos napisał/a:

Kurcze na serio fajny Koleś. Teraz Sobie wyobraź jak się poczujesz jak ktoś Ci podziękuje za to, że nie Jesteś chu.jem



Nie muszę se wyobrażać. U mnie w drodze do pracy to codzienność.
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-08-30, 19:39 1
w tym bmw lustra zapewne były w prądzie a ten sobie kręci i zębatki rozpierdala
Zgłoś
Avatar
IDeeJay 2014-08-31, 10:37
a mnie wkurwiają ludzie którzy na siłę chcą być fajni i mili jak mi jebią długimi gdy jadę na światłach do jazdy dziennej.
Zgłoś
Avatar
JankoSado 2014-09-02, 10:29
Tylu uprzejmych w PL ???

na bank ustawka !!!
Zgłoś