18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
dziadek8724 2017-10-26, 7:32 32
Liczyłem na zerwanie się tego wentylatora sufitowego, ale jednak wytrzymał do końca. Solidna robota!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-10-26, 8:35 20
dziadek8724 napisał/a:

Liczyłem na zerwanie się tego wentylatora sufitowego, ale jednak wytrzymał do końca. Solidna robota!



wentylator sufitowy... w jakiejś jebanej Castoramie pracujesz?

Nie kumam samobójców w tak młodym wieku, nie ma to kredytu, upierdliwej żony, chujowej pracy, której rzucić nie może bo kredyt, nie choruje, tylko rzuciła dziewczyna no i jako że to była jedyna pizda na tym globie to się powieszę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-26, 8:40 43
@up
Niby tak ale przypomnij sobie jakie ty miałeś problemy, które wydawały się w chuj ogromne, w wieku nastu lat.
Teraz z perspektywy czasu to człowiek się z tego śmieje ale za gówniarza to się wydawało, że to ta jedna jedyna miłość na całym świecie i bez niej nie da się żyć.
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-10-26, 8:45 5
@up
To raczej wchuj indywidualna sprawa jakie kto miał podejście do tematu. Ja osobiscie żyłem wg. "Jak Kraść to miliony,jak ruchać to księżniczki,jak się bawić to do rana ..." i miałem wyjebane na przeciwności losu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-10-26, 8:48 28
Velture napisał/a:

@up
Niby tak ale przypomnij sobie jakie ty miałeś problemy, które wydawały się w chuj ogromne, w wieku nastu lat.
Teraz z perspektywy czasu to człowiek się z tego śmieje ale za gówniarza to się wydawało, że to ta jedna jedyna miłość na całym świecie i bez niej nie da się żyć.



ja to po pierwszej (miłości nie panience do jebania) miałem chujowy nastrój, przyszedł Góral i Bartoszczu, wyciągnęli mnie do baru, najebaliśmy się w trzy dupy i pół nocy śpiewaliśmy "jedną dziurkę w życiu miałem, jedną dziurkę pokochałem, miałem do niej pociąg wielki, bo to dziurka od butelki" . Pomogło kurwa! Miesiąc później poszliśmy do akademika SGGW i kolędowaliśmy (znaczy pukaliśmy do pokoju , jak były panny śpiewaliśmy (no dobra żaden nie umiał i nie powinien śpiewać) "przybieżeli do Betlejem", no i chuj, że to było w maju - tak zresztą poznałem pannę z którą byłem kilka lat ). Tak to jest jak się ma żywych kumpli a nie znajomych na FB
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-10-26, 9:44 9
nowynick napisał/a:



ja to po pierwszej (miłości nie panience do jebania) miałem chujowy nastrój, przyszedł Góral i Bartoszczu, wyciągnęli mnie do baru, najebaliśmy się w trzy dupy i pół nocy śpiewaliśmy "jedną dziurkę w życiu miałem, jedną dziurkę pokochałem, miałem do niej pociąg wielki, bo to dziurka od butelki" . Pomogło kurwa! Miesiąc później poszliśmy do akademika SGGW i kolędowaliśmy (znaczy pukaliśmy do pokoju , jak były panny śpiewaliśmy (no dobra żaden nie umiał i nie powinien śpiewać) "przybieżeli do Betlejem", no i chuj, że to było w maju - tak zresztą poznałem pannę z którą byłem kilka lat ). Tak to jest jak się ma żywych kumpli a nie znajomych na FB



Musiałeś się błaźnić aby zaliczyć? Ty biedaku... Postawcie koledze piwa za poświęcenie w chwilach rozpaczy.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-10-26, 12:47 1
@2up, Jak mnie pierwsza miłość rzuciła to moi "kumple" umówili mnie niby to z laseczką, wiecie a okazało się że świadomie, kurwie syny, umówiły mnie z transwestytą, myślałem że porucham ale nie! uciekłem a tutaj obok już stali recydywiści- pederaści, złapali mnie i wiadomo... dupa bolała przez tydzień. Więc z tymi "żywymi kumplami" bym nie przesadzał.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-10-26, 13:10 2
Na chuj wentylator jak split na ścianie wisi?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-10-26, 13:10 6
krasnal_hałabała napisał/a:

@2up, Jak mnie pierwsza miłość rzuciła to moi "kumple" umówili mnie niby to z laseczką, wiecie a okazało się że świadomie, kurwie syny, umówiły mnie z transwestytą, myślałem że porucham ale nie! uciekłem a tutaj obok już stali recydywiści- pederaści, złapali mnie i wiadomo... dupa bolała przez tydzień. Więc z tymi "żywymi kumplami" bym nie przesadzał.



I Ty ich kumplami nazywasz dalej? Spodobało Ci się czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2017-10-26, 16:56 1
Jeszcze kurwa pod światło! Całe ujęcie do powtórki
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2017-10-26, 17:36 1
C0C0JAMBO napisał/a:

@up
To raczej wchuj indywidualna sprawa jakie kto miał podejście do tematu. Ja osobiscie żyłem wg. "Jak Kraść to miliony,jak ruchać to księżniczki,jak się bawić to do rana ..." i miałem wyjebane na przeciwności losu



Czyli jak to się mówi popularnie: C0C0JAMBO i do przodu.
Zgłoś
Avatar
styx38 2017-10-26, 17:50 1
Nie oglądać,lipa
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-10-26, 17:59 1
Ustawione i to kiepsko.
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-10-26, 19:08
śmiechłem jak myślałem dlaczego to zrobił
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie