18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Trójkąt nogami :)
PoloniaJuby • 2014-11-15, 18:16
Dziś chciałbym wam zaprezentować moją ulubioną technikę kończącą w MMA, Trójkąt nogami. Piekielnie trudne do wykonania podczas walki, dlatego też filmik z UFC

3 piękne poddania

Zgłoś
Avatar
nanab 2014-11-16, 14:07 1
troche pedalskie
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-16, 14:25
PoloniaJuby napisał/a:

Dziś chciałbym wam zaprezentować moją ulubioną technikę kończącą w MMA, Trójkąt nogami. Piekielnie trudne do wykonania podczas walki, dlatego też filmik z UFC



Faktycznie, fascynujące
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-11-16, 14:28
@gaworek301
ale skurwiel ma silne nogi.. podniesc goscia wazacego z 80kg, i to bedac pochylonym do przodu, w polowie kucajac.. kurwa mac
Zgłoś
Avatar
avic 2014-11-16, 14:28 5
riddik33 - jak ktoś dopnie Ci czysto trójkąt bez minutowego poprawiania, to nie zdążysz zrobić slamma. Szczególnie, że trójkąt najczęściej wpada, jak przeciwnika masz w gardzie na kolanach a nie stojącego. Najzwyczajniej nie zdążysz wstać, wyprostować się i rozbić. Czyste duszenie odbiera motywacje bardzo, bardzo szybko.. Dodając dodatkowo szok w postaci tego, że zamiast "oklepywać się po mordach" ktoś próbuje zrobić Ci coś w parterze - do czego większość osób nie jest przygotowana ani technicznie ani, przede wszystkim psychicznie- mogło by Ci być bardzo ciężko. 1, 2, 3... ciemność i pisk w uszach

A dla tych którzy twierdzą, że MMA to bezrefleksyjne mordobicie, nowoczesna rozrywka dla ciemnych mas - radzę poczytać np. o pankrationie.

@Cyrk - chuja, wiesz, więc cytując klasyka - SZCZYM RYJ! Zakładając trójkąt, nie dusisz przeciwnika swoimi jajami - choć może jeśli ich nie masz w zwyczaju myć, to może Ci się udać. Dusisz go jego własnym barkiem/ramieniem. Twoja fujara nie ma styczności z jego gębą, choćbyś bardzo chciał misiaczku
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-11-16, 14:30
"pedalskie, słabe, zjebane, wole walenie po mordach" itp...
Powodzenia z troche mądrzejszym i silniejszym zawodnikiem w parterze na ulicy
Zgłoś
Avatar
Rappar 2014-11-16, 14:35
Akurat duszenie trójkątne jest jedną z najprostszych technik do założenia komuś. Ale jednocześnie faktycznie jedna z tych, z których da się wyrwać. Ogólnie mata leo, balacha, kimura, gilotyna i trójkąt nogami to podstawowe poddania.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2014-11-16, 14:41
Lubisz kutasa blisko twarzy?
Zgłoś
Avatar
Keepo 2014-11-16, 14:44 1
No no chłopaki ja też tam boksuje i chodze na sumo potrafie to wszystko easy ćwiczyłem 40 lat odkąd wróciłem z wietnamu Ćwiczyłem tyle lat wszystko i do perfekcji opanowałem suplesa. I nie napierdalam typów rekami i nogami tylko łapie w pasie i suples i robię tak aż ziomek nie zejdzie z tego świata.
Zgłoś
Avatar
gaworek301 2014-11-16, 15:02
iamthelaw
nie wiem czy każdy marzy o tym aby na Tobie siedzieć i Cie oklepywać po mordzie, ale wiem że nie jesteś obeznany w temacie w którym się wypowiadasz..
Brazylijskie Jiu Jitsu powstało dlatego, że pewien facet zauważył, że większość walk na ulicy szybko przechodzi do parteru, a skoro już jest się na plecach pod gościem to dobrze jest się umiejętnie bronić czy też zaatakować z "gorszej pozycji".
Podpowiem Ci również, że jest to system walki 1vs1, więc argument, że Cie skopią może trafić tylko do debila, który podczas zadymy sam na kilku będzie chciał obalać przeciwnika i się na nim kłaść.
a jeżeli potrzebujesz obezwładnić przeciwnika, który szuka zadymy a jednocześnie z różnych powodów nie chcesz zrobić mu krzywdy (w tym kraju ciężko się bronić w sądzie, że działałeś w samoobronie jeżeli osoba która Cie pozwała ma rozkwaszony pysk) to nie ma lepszego sposobu niż założenie dźwigni i poczekania kilku minut na policje (tak wiem to takie poniżające i cwelowskie, tylko jp...)
Zgłoś
Avatar
PoloniaJuby 2014-11-16, 15:03 2
gaworek301 napisał/a:

kajet1916
oczywiście, że się da wyjść z trójkąta, możesz to zrobić opierając się na technice BJJ, chyba że jesteś fizolem i potrafisz zrobić to tak jak słynny Rampage Jackson
youtube.com/watch?v=nAP5G9Bav5c w 53sekundzie filmiku
a do autora, założenie trójkąta nogami to chyba jednak jedna z łatwiejszych metod poddania przeciwnika podczas walki... nie licząc chyba tylko kimury ;P



Chodzi mi o sam fakt wykonania tego podczas walki. Zdarza się rzadko, 75% prób założenia trójkąta się nie udaje.
Zgłoś
Avatar
mordotymoja 2014-11-16, 15:27 1
tak robię jak suka nie chce obciągnąć
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-11-16, 15:58
Dwóch facetów liżących się i obejmujących na ziemi...

|Szczyt pedalstwa osiągnięty xD
Zgłoś
Avatar
gaworek301 2014-11-16, 16:16 3
@ NealCaffrey
nikogo nie obchodzą twoje relacje z ojcem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-11-16, 19:25
Półnadzy kolesie macają się po dupach. Spokojnie dałem radę do tego zwalić i proszę o więcej.
Zgłoś
Avatar
T3rror 2014-11-16, 20:43
H... z trójatem. Filmik Gaworka robi robotę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie