18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Trójkąt nogami :)
PoloniaJuby • 2014-11-15, 18:16
Dziś chciałbym wam zaprezentować moją ulubioną technikę kończącą w MMA, Trójkąt nogami. Piekielnie trudne do wykonania podczas walki, dlatego też filmik z UFC

3 piękne poddania

Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-11-15, 19:34 2
Ni chuja się nie znam na tym sporcie więc nie wiem jakie tam zasady walki są ale podejrzewam, że diabelnie restrykcyjne bo przez te ruchy, które wykonują, wyglądają jak upośledzone dzieci, przewracające się i szukające domu we mgle
Zgłoś
Avatar
kajet1916 2014-11-15, 19:43
Gość z 3 filmiku już się cieszył jak go założył. Da się wyjść z tego trójkąta?
Zgłoś
Avatar
gaworek301 2014-11-15, 20:00 32
kajet1916
oczywiście, że się da wyjść z trójkąta, możesz to zrobić opierając się na technice BJJ, chyba że jesteś fizolem i potrafisz zrobić to tak jak słynny Rampage Jackson
youtube.com/watch?v=nAP5G9Bav5c w 53sekundzie filmiku
a do autora, założenie trójkąta nogami to chyba jednak jedna z łatwiejszych metod poddania przeciwnika podczas walki... nie licząc chyba tylko kimury ;P
Zgłoś
Avatar
caldo 2014-11-15, 20:41 3
Szybko się poddali. Musiało im okropnie walić z jąder.
Zgłoś
Avatar
milan1 2014-11-15, 22:14 1
Ja natomiast wole balache z powietrza. Bardzo skuteczna i efektowna dźwignia.
Ale trzeba uważać bo jeśli zbyt mocno wygniesz biodra możesz połamać ręke przeciwnika ;d
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-16, 1:24 2
Dlatego nie trenowałbym takiego gówna. Wygląda pedalsko. Nie ma to jak klasyczne oklepywanie się po mordach. Tylko czekać jak będą walczyć z wibratorami.
Zgłoś
Avatar
Promien1 2014-11-16, 1:57 1
@PoloniaJub i to jest kurwa temat, i miłe dla oka i miłe dla duszy - czegoś się dowiedziałem
i nie tam takie kurwa Pani a idz Pan z takem tym
Zgłoś
Avatar
gaworek301 2014-11-16, 13:11 5
Cytat:

Dlatego nie trenowałbym takiego gówna. Wygląda pedalsko. Nie ma to jak klasyczne oklepywanie się po mordach. Tylko czekać jak będą walczyć z wibratorami.


Nie rozumiem dlaczego walka w parterze wygląda pedalsko. Może dlatego, że jesteś krypto pedałem i każdy kontakt z facetem Cie podnieca. Zapasy, jeden z najstarszych sportów świata też jest dla Ciebie pedalski? Tu mamy akurat walki w formule MMA, czyli mieszanych sztuk walki, tudzież boksu, kick boxingu, muay thai, czyli tego co nazywasz klasycznym oklepywaniem po mordach, ale jeśli walka przenosi się do parteru tu nie jest przerywana jak w wyżej wymienionych dyscyplinach, lecz kontynuowana. To czy zawodnik będzie dalej oklepywał po mordzie przeciwnika czy też postanowi go zadusić czy zmusić do poddania poprzez zadawanie bólu, to zależy od jego umiejętności i planu walki. Zadaj sobie tylko pytanie czy jeśli gościu na ulicy Cie złapie i wypierdoli na beton a następnie zacznie napierdalać Cie po głowie siedząc na Tobie, to czy mówiąc mu: "ej ale z Ciebie pedał, bo siedzisz na mnie" zdziałasz więcej, czy jeśli jesteś ogarnięty i połamiesz mu łapę?
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-16, 13:44
gaworek301 napisał/a:


Nie rozumiem dlaczego walka w parterze wygląda pedalsko. Może dlatego, że jesteś krypto pedałem i każdy kontakt z facetem Cie podnieca. Zapasy, jeden z najstarszych sportów świata też jest dla Ciebie pedalski? Tu mamy akurat walki w formule MMA, czyli mieszanych sztuk walki, tudzież boksu, kick boxingu, muay thai, czyli tego co nazywasz klasycznym oklepywaniem po mordach, ale jeśli walka przenosi się do parteru tu nie jest przerywana jak w wyżej wymienionych dyscyplinach, lecz kontynuowana. To czy zawodnik będzie dalej oklepywał po mordzie przeciwnika czy też postanowi go zadusić czy zmusić do poddania poprzez zadawanie bólu, to zależy od jego umiejętności i planu walki. Zadaj sobie tylko pytanie czy jeśli gościu na ulicy Cie złapie i wypierdoli na beton a następnie zacznie napierdalać Cie po głowie siedząc na Tobie, to czy mówiąc mu: "ej ale z Ciebie pedał, bo siedzisz na mnie" zdziałasz więcej, czy jeśli jesteś ogarnięty i połamiesz mu łapę?



Tak każdy marzy by siąść na mnie na ulicy. Zapasy to zapasy ale to inna dyscyplina. Na ulicy to najwyżej cię ktoś przerzuci jak dżudo. Z reguły jednak po prostu wali się w mordę i tyle. Jak się przewrócisz to cię skopią. Nikt na ciebie siadał nie będzie.
Zgłoś
Avatar
zachy 2014-11-16, 13:52 1
iamthelaw napisał/a:

Dlatego nie trenowałbym takiego gówna. Wygląda pedalsko. Nie ma to jak klasyczne oklepywanie się po mordach. Tylko czekać jak będą walczyć z wibratorami.



Kolego jeżeli dostrzegasz pedalstwo tam gdzie go nie ma to masz poważny problem.
Zgłoś
Avatar
riddik33 2014-11-16, 13:52
Hmmm powiem tylko tyle że życzyłbym aby osoba robiąca taki trójkąt trafiła na osobę obeznaną z siłownią na nieco większym poziomie jak wojownicy wago średniej i lekkiej. Miałbym nieziemską satysfakcje podnosząc takiego kolesia do góry i rozbijając jego plecy o mate ringu. No ale to tylko moja teoria.
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2014-11-16, 13:56
Hahaha dojebałeś jak dzik w sosnę. Piekielnie trudne? Sankaku Jime to podstawowy i najprostrzy, a za razem bardzo skuteczny środek, który bardzo łatwo zrobić jeśli się go oczywiście perfekcyjnie umie. Wystarczy aby przeciwnik był przez ułamek sekundy na brzuchu i bach! po zawodach. Nie mówię że zawsze, wiadomo, raz na wozie raz pod wozem, ale "piekielnie trudna" może być latająca balacha, osobiście nigdy nikomu takiego czegoś nie zaserwowałem, nie w moim stylu takie triki. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-11-16, 13:57 1
Ten trójkąt to jest jakaś kpina. Chwyt który powstał i może być stosowany jedynie przy zachowaniu poszanowania tysiąca bezsensownych reguł. W realnym świecie umieszczenie krocza 3 cm od zębów przeciwnika skończy się bezpłodnością...
Zgłoś
Avatar
cveljan 2014-11-16, 14:01
Najlepsze trójkąty nogami to robią kolesie od Ghetto gaggers i Facial abuse- nie od dziś znani na hardzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie