18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trolling lvl hard
PanZorro • 2013-08-30, 13:49
Sytuacja z wczoraj.
Jeden z kolegów z pracy padł ofiarą pewnego żarciku, ktoś z jego znajomych podał na gumtree.ie że ma do sprzedania bilety na Electric Picnic (Irlandia) w bardzo atrakcyjnej cenie. Festiwal rozpoczyna się już dziś, a biletów już dawno nie ma w oficialnej sprzedaży, więc efekt był taki, że w ciągu kilku godzin miał ponad 200 nieodebranych polączeń i kilkadziesiąt sms-ów.
Więc drodzy sadole macie tutaj pole do popisu, jesli chcecie kogoś porządnie wkurwić to 6 września nasza wspaniała reprezentacja w piłce kopanej gra mecz...

Jak się nie podoba, to wiecie c z tym zrobić.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-30, 14:19 24
PanZorro napisał/a:


Więc drodzy sadole macie tutaj pole do popisu, jesli chcecie kogoś porządnie wkurwić to 6 września nasza wspaniała reprezentacja w piłce kopanej gra mecz...



Tu raczej osiągniemy efekt odwrotny.
Zgłoś
Avatar
sadio 2013-08-30, 14:19 2
Komedie to w Mrągowie i Rybniku.. Tam chyba wstęp wolny.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-30, 14:57 5
Cytat:

Więc drodzy sadole macie tutaj pole do popisu, jesli chcecie kogoś porządnie wkurwić to 6 września nasza wspaniała reprezentacja w piłce kopanej gra mecz...


I na portalach ogłoszeniowych pojawi się pierdyliard ogłoszeń od ludzi, którzy będą chcieli być śmieszni i na czasie. Efekt będzie taki, że kto iść nie może, biletu nie sprzeda, kto iść chce - biletu nie kupi a ofiara żartu dostanie ze 2 telefony.
Tyle wygrać.
Zgłoś
Avatar
l__s2 2013-08-30, 19:27 1
Raz wystawiłem w gazecie z ogłoszeniami "Anonse", że sprzedam krowę. Zajebałem opis z podobnego ogłoszenia, wszystko wyglądało bardzo wiarygodnie, jako numer telefonu podałem numer znajomego. Przez 3 dni mieliśmy z niego polewkę w robocie jak średnio co godzinę ktoś do niego dzwonił i pytał czy krowa jest mleczna i ile za nią chce

Aż się dziwiliśmy, że aż tak dużo ludzi chce mieć krowę
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-08-31, 0:10 4
co do ogłoszeń to kumpel z pracy dał ogłoszenie typu "szukam sponsora" i nr tel szefowej

przez kilka dni jej mina - bezcenna
Zgłoś
Avatar
Maniutek7 2013-08-31, 14:18 4
Mnie nie smiesza tego typu zarty,to po prostu najzwyklejsze wkurwianie innych
Zgłoś
Avatar
giabic 2013-08-31, 14:24
Wystarczy dać ogłoszenie w lokalnej gazecie, że przyjmę do pracy od zaraz za 1500zł i myślę, że telefonów nie będzie brakowało
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-08-31, 14:41 4
To nie żart. To zwykłe kurewstwo.
Zgłoś
Avatar
CFSD_89 2013-08-31, 16:42
My tak robiliśmy w liceum podczas naszych matur Nie dość, że wszyscy już posrani bo lada dzień piszemy egzaminy to jeszcze zaczęło się pisanie postów na forach, że są przecieki i pytania na maturę jutrzejszą i numery kumpli się dawało I później przed kolejnym egzaminem zemsta kumpla i tak to się ciągnęło do końca matur ;p

Najdziwniejsze w tym jest to, że tyle nawinych debili dzień przed egzaminem siedzi na forach i szuka przecieków O_o
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-31, 17:15
To już lepiej na koncert Pet Shop Boys kogoś wkręcić
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2013-09-01, 2:38
lvl hard to zamawianie ludziom rzeczy przez internet przez tor(system zmiennego ip). Jeden ziomek lodówkę dostał. Przejebane
Zgłoś
Avatar
kuba9458 2013-09-01, 11:03
kiedyś dodałem ogłoszenie "oddam rower za darmo" wrzuciłem fote całkiem fajnego roweru i oczywiście podałem nr kolegi po 2 dniach musiał kupić nowy aparat stary nie wytrzymał natężenia
Zgłoś