18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Trollowanie " Mirka "
endriuksp666 • 2013-08-31, 17:23
Pewnie słyszeliście kiedyś o tym jak ktoś zastał za wycieraczką swojego samochodu kartkę z napisem typu " kupię ten samochód " albo " kupie ten samochód, płacę 150% więcej niż na allegro " czy tym podobne głupoty ... takie coś rozmieszczają ludzie którzy handlują częściami samochodowymi . np samochód wart 1000zl kupią za 1500zl , klient sie cieszy a oni na częsci dostaną 4000zł .
Gdyby zdarzyło się to komuś z nas , na pewno było by to dośc wkurwiające że nasza ukochana gablota została potraktowana jako złom ...
Proponuje w takiej sytuacji zdjąć ową kartkę , skserować i przywiesić na inne samochody . Taki handlarz na pewno zdziwi się gdy będzie co chwila odbierał telefony od właścicieli takich samochodów jak Audi A8 , Porsche Panamera , czy Mercedes Kl S

gdyby się nie spodobał pomysł . róbta z tym co chceta
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2013-08-31, 17:26 5
Pycha pomysł dzięki
Zgłoś
Avatar
kamilek69 2013-08-31, 17:28 7
no fajne, też widziałem ten odcinek adbustera
Zgłoś
Avatar
golip 2013-08-31, 17:38 36
Jak ktoś mi da 1500zł za auto warte 1000zł to mam szczerze wyjebane co on z nim zrobi.
A jak ktoś ma "ukochaną gablotę" to jej nie sprzedaje.
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2013-08-31, 17:45
golip napisał/a:

Jak ktoś mi da 1500zł za auto warte 1000zł to mam szczerze wyjebane co on z nim zrobi.
A jak ktoś ma "ukochaną gablotę" to jej nie sprzedaje.



o to chodzi . ale nawet fura za 1000zł może być ukochaną gablotą i wtedy jak widzisz takie gówno za wycieraczką to krew zalewa ...
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-31, 17:54 3
endriuksp666 napisał/a:

Proponuje w takiej sytuacji zdjąć ową kartkę , skserować i przywiesić na inne samochody . Taki handlarz na pewno zdziwi się gdy będzie co chwila odbierał telefony od właścicieli takich samochodów jak Audi A8 , Porsche Panamera , czy Mercedes Kl S



Nie wiem, czy wiele takich samochodów by się znalazło u nas na drogach. Golfy nie mogą być?
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2013-08-31, 18:06
Sralis_Mazgalis napisał/a:



Nie wiem, czy wiele takich samochodów by się znalazło u nas na drogach. Golfy nie mogą być?



nie przesadzajmy , w każdym mieście znajdzie się parę zajebiście drogich fur , nawet w małych miejscowościach
Zgłoś
Avatar
Meliar 2013-08-31, 18:15 18
Powiedz, z czym masz problem, bo nie rozumiem?

Jak by mi ktoś oferował 1500zł za grat wart 1000zł, cieszył bym się jak skurwysyn, bo NIE ZNAM się na sprzedaży samochodów na części, a on, dzięki swojej przedsiębiorczości, da ma więcej za samochód który bym sprzedał za 1000zł, i sam do tego zarobi.

Wszyscy szczęśliwi, więc się pytam, GDZIE JEST KURWA TWÓJ PROBLEM?
Zgłoś
Avatar
endriuksp666 2013-08-31, 18:41
Meliar napisał/a:

Powiedz, z czym masz problem, bo nie rozumiem?

Jak by mi ktoś oferował 1500zł za grat wart 1000zł, cieszył bym się jak skurwysyn, bo NIE ZNAM się na sprzedaży samochodów na części, a on, dzięki swojej przedsiębiorczości, da ma więcej za samochód który bym sprzedał za 1000zł, i sam do tego zarobi.

Wszyscy szczęśliwi, więc się pytam, GDZIE JEST KURWA TWÓJ PROBLEM?



nie chodzi tutaj o rozwiązywanie problemów tylko o ciekawy sposób na Trollowanie handlarza , nie każdemu może się spodobać ale " człowiek skurwiel " by tak zrobił
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2013-08-31, 19:00 2
geniusz zła
Zgłoś
Avatar
noroko 2013-08-31, 21:08 5
gdyby sie nie spodobało to róbta co chceta

Moze zgwałcic ci matke?
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-08-31, 21:39 6
Weź się gościu za uczciwą robotę.

Trollować możesz pasożyty społeczeństwa, ludzi co 10 lat na zasiłku siedzą, bezrobotnych z wyboru i wygody. Nie robię tu za żadnego obrońcę ale nie bawi mnie Twój pomysł. Facet chce zarobić, więc bez unoszenia się jakąś dumą o karteczkę za wycieraczką
Zgłoś
Avatar
ANALfabeta 2013-09-01, 12:23 1
Ja kiedyś wkręcałem wszystkich nowobogackich z okolicy.

Wystarczy takiemu wrzucić za wycieraczkę jego samochodu karteczkę :

Przepraszam bardzo za zarysowanie Pana/Pani samochodu. Wina całkowicie leży po mojej stronie.
Niestety nie mogłem zaczekać, gdyż jestem spóźniony na ... ( wpisujecie cokolwiek ).
Proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia zapłaty za szkody : ( możecie podać numer kogoś ze znajomych. )
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-09-01, 12:23
Na szczęście jutro już koniec wakacji hahaha
Zgłoś
Avatar
bartas89 2013-09-01, 12:32
Chciałbym powiedzieć coś mądrego na ten temat... Ale nie jestem mądry więc powiem krótko: chujowy ten twój pomysł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie