18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
LouisdeFunes 2023-02-22, 19:11 19
Kto lubi koty musi mieć na bank Downa
Zgłoś
Avatar
yigebek291 2023-02-22, 19:14 12
Dokładnie tak samo zareagowałem, kiedy przyszła do mnie typiara i przedstawiła się, że jest z Urzędu Skarbowego
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-02-22, 19:56 6
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Dziękuję. Zapasowy chromosom jak znalazł na raka. Wyjebać wadliwe geny, wstawić zapasowe i można żyć dalej.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-02-22, 21:42 67
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Jak mam kota to na chuj mi jeszcze Ty...?
Zgłoś
Avatar
ruchamdziwki 2023-02-22, 21:51 8
sothis napisał/a:

Jak mam kota to na chuj mi jeszcze Ty...?



to kot ma ciebie nie ty jego
Zgłoś
Avatar
BlueHat 2023-02-22, 22:14 5
Lubię koty, ale czegoś nie rozumiem Jestem na sadisticu czy YouTube?
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-02-22, 22:47 5
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpierdolił martwą kurę. Te szczekające skurwysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak pojebane, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.
Zgłoś
Avatar
AttraVersare 2023-02-22, 23:06 6
radek225 napisał/a:

Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpierdolił martwą kurę. Te szczekające skurwysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak pojebane, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.



Ja lubię psy i koty, więc chuj ci w dup (ale taki połowiczny).
PS. koty też liżą się po dupskach, a nawet opierdolą kurę.
Zgłoś
Avatar
Pepol 2023-02-22, 23:09
Kocie ruchy.
Zgłoś
Avatar
wojtW 2023-02-22, 23:16 3
No ale jak ktoś nie lubi kotów to przecież nie musi ich jeść
Zgłoś
Avatar
UnderCloud 2023-02-23, 9:05 3
radek225 napisał/a:

Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpierdolił martwą kurę. Te szczekające skurwysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak pojebane, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.



Pies martwą kurę to raczej powącha i tyle, pójdzie dalej, chyba że swojego żeś głodził dniami. I nie, potrafią więcej niż zagryzanie ludzi, pogadaj z niewidomymi, z ratownikami, którzy wrócili wraz z psami z Turcji, z policjantami itd. Generalnie użyteczniejsze od ciebie radziu, widać po komentarzach, że uwielbiasz zgrywać mądrego, ale rzeczywistość jest niestety przykra w twoim wypadku.
Zgłoś
Avatar
kulas9 2023-02-23, 22:03
Tak kotów nie znoszę... Za to psem można naprawdę nawiązać wieź, jakąś interakcje. Psy dużo więcej rozumieją, wyczuwają właściciela. Psy mają emocje, koty ich nie maja.
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2023-02-25, 16:33 1
UnderCloud napisał/a:

Pies martwą kurę to raczej powącha i tyle, pójdzie dalej, chyba że swojego żeś głodził dniami. I nie, potrafią więcej niż zagryzanie ludzi, pogadaj z niewidomymi, z ratownikami, którzy wrócili wraz z psami z Turcji, z policjantami itd. Generalnie użyteczniejsze od ciebie radziu, widać po komentarzach, że uwielbiasz zgrywać mądrego, ale rzeczywistość jest niestety przykra w twoim wypadku.



Martwej kury to może i nie zje ale gówno znalezione na trawniku już bardzo chętnie. Podobnie pewnie jak ich właściciele
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-03-06, 17:32
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



na bank to twoja matka siada na flakonie po harnasiu.
Zgłoś