18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
przesmiewca 2014-10-21, 18:37 1
ale czemu ?
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-10-21, 19:01 5
ACAB hehe CHWDP bał się napisać
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-10-21, 19:07 107
kolejny utrudnia prace policji i mysli ze jest fajny , chcesz sie kłócić z przedstawicielem prawa to bądz mądrzejszy i znaj lepiej prawo od niego proste . odjeżdżają bo nie chca sie z debilem użerać przed kamerami a ten mysli ze wygrał dno !
Zgłoś
Avatar
farenc 2014-10-21, 19:40 19
Prze-moc, pokaż palcem w jakim momencie komukolwiek, cokolwiek utrudnia... Koleś po prostu stoi z transparentem i ostrzega kierowców, że kilka metrów za nim stoi dwóch piesków, którym ich pan(komendant) rozkazał stawianie mandatów komu popadnie. Wszędzie idioci.
Zgłoś
Avatar
PolskiStolarz 2014-10-21, 20:07
@przesmiewca

W celu zabicia czasu
Zgłoś
Avatar
level1989 2014-10-21, 20:19 8
Prze-moc napisał/a:

kolejny utrudnia prace policji i mysli ze jest fajny , chcesz sie kłócić z przedstawicielem prawa to bądz mądrzejszy i znaj lepiej prawo od niego proste . odjeżdżają bo nie chca sie z debilem użerać przed kamerami a ten mysli ze wygrał dno !



tak, tak panie komendancie
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2014-10-21, 20:23 41
farenc napisał/a:

Prze-moc, pokaż palcem w jakim momencie komukolwiek, cokolwiek utrudnia... Koleś po prostu stoi z transparentem i ostrzega kierowców, że kilka metrów za nim stoi dwóch piesków, którym ich pan(komendant) rozkazał stawianie mandatów komu popadnie. Wszędzie idioci.



i to właśnie jest gimbaza na sadisticu... dorośniesz dzieciaku to zrozumiesz. Poważny dojrzały człowiek zrozumie i nie będzie się podniecał jakimś pedałem z kartonem..
Zgłoś
Avatar
watsman 2014-10-21, 20:45 5
Opole..... Jakie miasto taki "Wardęga"

ps tak jestem z Opola
Zgłoś
Avatar
kexio 2014-10-21, 20:48 4
Ludzie kurwa ile tych srankowców sie namnożyło.
Zgłoś
Avatar
kisiu12 2014-10-21, 20:57
Jak jest taki cwaniak to niech strolluje kurwy miejskie co tego 20 latka skopali...
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-10-21, 21:00 11
dobra napinacze dup wytłumaczcie mi co to ma przedstawiać ?
jest to śmieszne ?
jest to sexowne ?
jest to sadystyczne ?
co to kurwa jest jak nie pajacowanie !?
moda na bycie blogerem na yt i zarabianie na błaznowaniu nic wiecej tylko że jedni potrafią a inni tylko sie wygłupiają .
jezeli uwazasz ze stanie przed kontrolą drogową i ostrzeganie kierowców w tym pijanych lub zapierdalających jak debile nie jest przeszkadzaniem policjantom to ja twojej matce gratuluje ze odwazyla sie urodzic takiego debila.

Ja wiem ze kazdy sie podnieca jak ktos zapierdala , jak ktos łamie prawo , jak sie jest ponad przepisami ale przepisy powstały dla nas zebyśmy sie miedzy innymi nie pozabijali w drodze do domu jezeli tego nie rozumiesz to nie zamierzam ci tego tłumaczyć . tyle .

lewel1989
nie mów do mnie panie komendancie bo nie jestem twoim ojcem i nici z zabay moja pała !
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-10-21, 21:20 2

Za to ACAB powinien z miejsca zarobic solidny mandat.
A ogolnie jesli widzial film o tym tytule to chyba na napisach poczatkowych sie zatrzymal bo akurat film pokazywal ciezka prace policji i bydlo z jakim musza sie użerac.
I niech takie akcje sobie robii, chociaz nic zabawnego ani madrego w tym nie bylo ale za napis chuj mu w dupe.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2014-10-21, 21:27
A niech Ci kiedyś jaki pirat noge utrąci...
Zgłoś
Avatar
3................n 2014-10-21, 21:30 18
Jakim chujem ten wieśniak z kartonem może dopierdalać się przekroczeniu prędkości jeśli policja jedzie na wezwanie(koguty). To jest pojazd uprzywilejowany do chuja... Jakby go jakieś karki pałowały to by się modlił żeby jak najszybciej przyjechali. @ajeinot ma racje. Dopierdala się o byle co do policjantów którzy (jak widać) spokojnie pełnią swoją role w życiu społecznym, pamiętajmy że nie każdy policjant to kutas.

Swoją drogą gościowi się nudzi w domu..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie