18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Merichuanen 2014-02-02, 20:25 2
Korliki napisał/a:

Wie ktoś gdzie można kupić od Trollsky'ego noże ?



W krakowie pod żebro
Zgłoś
Avatar
Sliwkosky 2014-02-02, 20:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
bullett 2014-02-02, 20:37 2
Nie hejtujcie go tak, dosyć że chłop smutny na tych filmikach to jeszcze go dołujecie
Zgłoś
Avatar
x................x 2014-02-02, 20:46
chyba rączke do noża tym razem, a nie nóż kurwa
Zgłoś
Avatar
RmX 2014-02-02, 20:46
To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2014-02-02, 20:54
Szanuję go, a nawet podziwiam, ale: "komportejbyl" to przesada :d
Zgłoś
Avatar
kubakon 2014-02-02, 20:59
sory ale ja nie widze w tym szalu... jak robili bronie z gier to bylo cos... a tutaj ? ten knyp nadaje sie najwyżej na grzyby
Zgłoś
Avatar
eles87 2014-02-02, 21:07
Sliwkosky napisał/a:



no spoko myśl sobie co chcesz, ale zanim coś napiszesz to chciał bym żebyś spróbował wziąć kawałek twardego drewienka i osadzić w nim prosto chodź by ołówek albo kredkę, bo śmiem twierdzić, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie mówię też, że w tym filmie pokazał coś nie wiarygodnie odkrywczego, ale to nie znaczy , że trzeba go za to besztać i mówić ze filmy są żałosne.
Trzymaj bo widzę, że trochę boli:Obrazek



Mi tylko chodzi o to ze nic nie pokazal...Nic czego srednio rozgarniety czlowiek by nie zrobil sam. Skoro osadzenie ostrza jest takie trudne to dlaczego nasz ekspert nie da zadnej rady? Nie wytlumaczy. Po to chyba ten film nakrecil. A moze zasob slownictwa mu nie wystarcza?
Nie besztam go niech robi co chce, smieje sie tylko z ludzi co to ogladaja i sie podniecaja. Jak w opisie MEGA SKILL lol.

Najbardziej i tak mnie rozjebalo cytuje:
aj hev maj najf, its a very najs eksperiens to gol to de busz wif de najf ju mejd ju own i ta mina
Zgłoś
Avatar
trollsky 2014-02-02, 21:12 13
O chuj, wpadło na sadola
A jako ze nie napierdalam oszcza z jakiejs gry a nawet noza z metalu ktory nie istniał to spodziewałem sie pojazdu , w sumie to film jak na tutejsze standardy jest kuresko nudny, zdaje sobie z tego sprawe
Zgłoś
Avatar
Narazaki 2014-02-02, 21:20
browar za "chuj diabeł" od 4:35
Zgłoś
Avatar
trollsky 2014-02-02, 21:27 3
Narazaki napisał/a:

browar za "chuj diabeł" od 4:35



to jest " ki chuj diabeł" - pamiatka po pożarze ktory zjadł mi polowe pomieszczenia 2 lata temu
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-02, 21:27
RmX napisał/a:

To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.


Ostrze się robi w kilka minut. Jak już jesteśmy przy ostrzu - całą głownię "monolit" można zrobić w kilka godzin. Da się zrobić (wykuć i oprawić) prosty nóż w jeden dzień.
Robię ręcznie oprawy do noży, ręcznymi narzędziami tak jak robili to kiedyś - bez szlifierki taśmowej. Przy mieczu jest jazda, szczególnie jak chcesz żeby wyglądał zajebiście.
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-02-02, 21:30
Kurwa w 1 dzień ?
Zgłoś
Avatar
trollsky 2014-02-02, 21:35 3
RmX napisał/a:

To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.



zaden problem
Zgłoś
Avatar
pireus 2014-02-02, 21:41
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Ostrze się robi w kilka minut. Jak już jesteśmy przy ostrzu - całą głownię "monolit" można zrobić w kilka godzin. Da się zrobić (wykuć i oprawić) prosty nóż w jeden dzień.
Robię ręcznie oprawy do noży, ręcznymi narzędziami tak jak robili to kiedyś - bez szlifierki taśmowej. Przy mieczu jest jazda, szczególnie jak chcesz żeby wyglądał zajebiście.



Da się gdzieś obejrzeć twoje prace?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie