18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Trolowanie kotów
kaktus83 • 2015-11-07, 9:48
Gość troluje sierściuchy

Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po chuj mieć tyle kotów w domu

Zgłoś
Avatar
m................0 2015-11-07, 10:08 137
O kurwa jak można mieć tyle kotów w domu? Co za pojeb, chyba ma kota na punkcie kotów, a jego dzielnica to Mokotów.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-11-07, 10:19
Zeby wystraszyć kota wystarczy ubrac kominiarkę, albo długi kaptur. Ale koles jak widac leci w ekstrema.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2015-11-07, 11:34 6
Jak ja otwieram drzwi to mój sierść zawsze wlatuje na kwadrat bez pytania i prosto na łóżko. Kiedyś to przewidziałem i postawiłem na drodze do jego łoża duże lustro. Oczywiście otworzyłem drzwi i cieszyłem się głupi widząc reakcję biegnącego kota na swoje odbicie lustrzane. Swoją drogą to ma wyskok skubany.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-11-07, 12:12 1
Chcę taką maskę, bekowa w chuj.
Zgłoś
Avatar
a................1 2015-11-07, 13:17
mitrus80 napisał/a:

O kurwa jak można mieć tyle kotów w domu? Co za pojeb, chyba ma kota na punkcie kotów, a jego dzielnica to Mokotów.



chyba Makotów
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-03, 6:10 12
Nasuwa się pytanie po chuj mieć tyle kotów w domu

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-01-03, 6:56
Ja bez takich masek działam tak na koty. Po prostu spierdalają.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-01-03, 8:42 1
Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po chuj mieć tyle kotów w domu



bo jakby spierdalał tylko jeden było by mniej zabawnie?
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-01-03, 9:07
Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po chuj mieć tyle kotów w domu


W Hiszpanii czy Szwajcarii, w tradycyjnych domach, kupuje się i tuczy, po czym zjada na święta. Może ma dużą rodzinę.
...no albo kolejny chory pojeb zoofil, co mieszka ze zwierzętami i traktuje jak rodzinę. Pełno takich w dzisiejszych nienormalnych czasach.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-01-03, 14:34
janlew napisał/a:


W Hiszpanii czy Szwajcarii, w tradycyjnych domach, kupuje się i tuczy, po czym zjada na święta. Może ma dużą rodzinę.
...no albo kolejny chory pojeb zoofil, co mieszka ze zwierzętami i traktuje jak rodzinę. Pełno takich w dzisiejszych nienormalnych czasach.


To i tak jest wciąż bardziej normalne od leżenia krzyżem pod starożytnym narzędziem tortur z przybitym Żydem i mamrotanie pod nosem magicznych zaklęć
Zgłoś