18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sMieciu 2012-07-05, 23:11 11
hmmmm, a gdzie tu trolowanie? obejrzałem cały film i nie znalazłem...
Zgłoś
Avatar
Mestiner 2012-07-05, 23:20 2
Otóż ci weseli przedstawiciele niemuzułmanów przebrani za świnie wpakowali się do koszernego marketu z żywnością halal. U jednych wzbudzając panikę a u innych agresję
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-07-06, 0:35 2
Żadnej agresji nie wzbudziłaby świnia przebrana za muzułmanina. W końcu jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?
(burza się skończyła)
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-07-06, 0:41 9
Tak się kurwa zastanawiam, może nie nadążam za tym internetem, może chuj wie co a ziemia jest płaska, ale dlaczego kurwa nagle wszyscy piszą słowo trollowanie gdzie tylko kurwa popadnie.
Pamiętam że jeszcze kurwa z rok temu, trollem była osoba pisząca jakieś debilne komentarze bez sensu, często by prowokować i wywoływać idiotyczne dyskusje. Czasem dana osoba robiła to dla jaj (wtedy było to całkiem śmieszne), częściej jednak osoba albo szukała uwagi w swym nędznym życiu (wtedy na siłę starała się kłócić obrażając ile wlezie resztę), albo po prostu była głupia (pisząc coś co nie ma sensu, będąc wielce przekonana że to ma sens i trzeba go przekazać dalej).
Więc ni chuja nie rozumiem dlaczego teraz to słówko jest takie popularne.
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-06, 16:59
@up bo to dobre wytłumaczenie na wszechobecny idiotyzm.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-07-06, 22:36 1
Trollowanie muzułmanów? Po co? Od razu otwórzmy ognień i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-07-07, 2:30 1
To nie trollowanie tylko wkurwianie
Zgłoś
Avatar
wubepe 2012-07-07, 2:57
panowie i panie - Rosja... tam trolling to stan umysłu.
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2012-07-07, 6:14 5
Powiem jedno,mieszkałem w belgii ponad 2 lata gdzie tego gówna jest pełno.oddychalem tym samym powietrzem,patrzylem na brak szcunku do kobiet,na brak kultury osobistej i poszanowania innej.na zamieszki(majace miejsce w Antwerpii) których powodem byly jakies problemy polityczne u nich w kraju.... sęk w tym że tego bydła nie ma co trolować bo zaczną odpierdalać i palić jakieś kukły krzycząc allah akbar,To powinno sie utylizować masowo!
Jedyne co od nich dobre to kiebap!ale i tak trzeba byc pijanym o 4 w nocy zeby opierdolić bułe od brudasa a co najgorsze dać mu zarobić.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-07-07, 8:49 2
@ rozkurw
A ty co sobą reprezentujesz, jeżeli nie brak kultury osobistej i brak poszanowania dla tysiącpięćsetletniej (umiesz czytać takie długie słowo?) muzułmańskiej kultury arabskiej? Europa to był dziki kraj, kiedy oni tworzyli wspaniałą poezję i matematykę, i to od nich dostaliśmy greckich filozofów, grę w szachy i robienie na drutach. Pod wieloma względami ich kultura powinna dalej być źródłem inspiracji dla naszej.
Co do akcji: zwykłe chamstwo, a nie trolling. To tak jakby ktoś wpadł do kościoła chrześcijańskiego i udawał Murzynów-kanibali, bo tam się codziennie rozrywa i pożera Boga.
Żeby mieć poglądy, trzeba przedtem mieć mózg. Nienawiść do obcej kultury to nie pogąd, to spaczony instynkt stadny.
Zgłoś
Avatar
kogut117 2012-07-07, 9:26
Ja bym tam wjebal leb swini albo nawet kilkia. Wtedy bylaby granda na calego. Bo takie przebranie to obrazanie ale zywa swinia to zniewaga.
Zgłoś
Avatar
cannabis7777 2012-07-07, 9:36 1
Kurwa i po chuj tak robić jak te ruski? Kurwa, że tez ludziom nie szkoda czasu na hańbienie przekonań innych. Przecież to czysta głupota.
Zgłoś
Avatar
antek025 2012-07-07, 10:00 2
Njajardziej wkurzajace u tych popieprzonych mumulmanw jest to, ze wyjezdzaja z krajow arabskich bo tam sa bici, hanbieni i uciskani przez innych(tak, tak, przez innych mumulmanow) Bedac w krajach normalnych(czyt. nie mumulmanskich) robia w tych krajach panstwa islamskie, a sami bija i uciskaja normalnych ludzi(ale my ichmusimy szanowac bo to mnirjszosc narodowa, a jak tego nie zrobimy to wysadza sie w powietrze w jakiejs szkole zabijajac 200 dzieci) W koncu z normalnego kraju ci mumulmanie ktorzy uciekli z kraju mumulmanskiego zrobia nam kraj islamski, w ktorym po pewnym czasie bedzie im tk zle jak na poczatku. Nie ma tu co pieprzyc o poszanowaniu dla innych religii etc dla tych, ktorzy tylko mysla jak nas, normalnych ludzi powybijac!!
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-07-07, 10:09 1
Antek, kretynie, podaj może przykład muzułmanina, który wysadził się z 200 dziećmi? Reżimowe media go przemilczały? Ja ostatnio słyszałem o jednym białym wrogu muzułmanów, który zastrzelił siedemdziesięcioro dzieciaków w Norwegii. Ogarnij się, pojedź na zachód, przejdzie chociażby po Neukoeln w Berlinie i nie wierz we wszystko, co ci opisują oszołomy z jakichś antyislamskich stron, bo skończysz jak Brejvik czy jak się go tam pisze. Krwiożerczy debil z żenującą brodą i kiblem w głowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie