18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
przemoc239 2013-07-30, 0:28 2
Solfernus napisał/a:

P.S czy troling, trolowanie nie powinno być pisane trolling, trollowanie?



Ale Ty masz kurwa rozkminy
Zgłoś
Avatar
samstag 2013-07-30, 0:40 3
Zawsze mam wrażenie, że te "prowokacje" urządzają ludzie których podnieca podawanie się za nieletnią dziewuszkę i podpuszczanie 14-15 latków do pogaduszek o cipkach. Gówno, a nie podpucha na pedofilów. W pierwszej rozmowie, pytanie do 14 latka czy chce zobaczyć nagą rok młodszą dziewczynę jest bez sensu.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-07-30, 0:44 5
nie będę bronił pedofilów ;p tylko chcę poruszyć kwestię, że biologicznie faceta ma prawo podniecać dziewczyna po pierwszym krawieniu tak natura chciała kulturowo jest to patologiczne i fakt powinno. Kiedyś jednak to była norma, a nawet warunek królowie zapinali 13stki a prawdziwym warunkiem było pierwsze krwawienie. Pedofila to trochę naciągane zjawisko dzisiaj. Gwałty pedofilów a "lekka" pedofilia bo "trzynastke swędzi pizda" to różna sprawy. Każdy z nas chcę młodą kobietkę dziewicę żeby pokazać jej świat, a kultura mówi i prawo mówi ze musi mieć 15/16 lat. nie jestem pewien jak to teraz jest ^^ mam kolegę co w wieku 20lat zabawił się z 12stką nie mysląc ze to 18+. To jego wina? Była w klubie dla 18+ ;] wyglądała na minimum 16. Tapeta etc. Miała drina. Dopiero rano kiedy się obudził a ja panienke spotkałem w kuchni poznaliśmy się na magicznej tapecie.
Zgłoś
Avatar
Meril 2013-07-30, 0:46
Ta druga rozmowa nie ma nic wspólnego z pedofilstwem. To że w nicku jest 13 nie znaczy że to wiek jest. A do pierwszej to mógł skłamać co do wieku
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-30, 1:13
Haha, rozjebało mnie Zbierając wszystkie komentarze w kupę, powiem tak: Sylwia - aspirujesz do miss Sadistica Zwłaszcza z tym o Hiszpanie
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-07-30, 7:07
więcej ! więcej ! a najlepiej filmiki z publicznego linczowania takich pedo zboków
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-07-30, 8:55
w tą drugą rozmowę to nawet debil by nie uwierzył, "dam Ci lody calipso", no kurwa
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-07-30, 11:21 1
LesniczyLajonel napisał/a:


Zgłoś
Avatar
dnr 2013-07-31, 0:58
Kurwa, niedługo facet, który przez przypadek zarucha siedemnastkę (np. w USA to nielegalne) będzie nazywany pedofilem. Wejdźcie sobie chociaż na wiki i zobaczcie co to słowo znaczy, jebani debile. Faceci tu opisani to pospolite zboczki. I tak, bardzo niewinne te dzieci, co konwersują o kutasach i cipkach i się umawiają na jebanie w necie. Gardzę wami. Deprecjonujecie termin "pedofil", facet porywający z ulicy 8-letnie dziewczynki i gwałcący je w piwnicy to jest pedofil, tu są jakieś marne popierdółki.
Zgłoś